Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Postaw na nowoczesny wygląd dachu z dachówką OREA9 od Koramic

Kwiecień 10, 2017 12:00 PM

OREA 9 to najnowszy model dachówki dostępny w ofercie uznanej marki Koramic. Produkt cechuje doskonale gładka i nieskazitelna powierzchnia, będąca efektem specjalnej technologii wypału, podczas którego każda sztuka jest wytwarzana z masy glinianej umieszczonej w osobnej formie. To właśnie dzięki odpowiednim warunkom wypalania udaje się uzyskać korpusy o niespotykanej trwałości, odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Wybór OREA 9 to przede wszystkim zaufanie dla sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów poddawanych szczegółowej i surowej kontroli. Oprócz tego, możemy być pewni, że wśród kolorów z proponowanej przez producenta palety znajdziemy barwy dla siebie. Godne polecenia są w tym przypadku zwłaszcza szara angoba, która świetnie pasuje do białych elewacji, kiedy nie szukamy rozwiązań o wysokim kontraście a także antracytowa angoba szlachetna – idealna dla budynków drewnianych oraz tych z ceglaną elewacją. Dzięki minimalnemu jak na angoby połyskowi gotowy dach harmonijnie komponuje się z całością obiektów a długi proces spiekania angob gwarantuje nam trwałość koloru na całe pokolenia oraz zero przebarwień. Oryginalna paleta przewiduje także klasyczny kolor czerwony dla klientów i inwestorów o bardziej tradycyjnym podejściu do estetyki.

Zalety pracy z OREA 9

Na powalający efekt wizualny dachówki OREA 9 oprócz idealnej gładkości i świetnie dobranej palety składają się także jej imponujące wymiary. Ich połączenie z innowacyjnym kształtem sprawia, że na dachu dominują wyraźne proste linie nadające obiektom niezwykle nowoczesnego charakteru. Produkt Koramic świetnie spełnia swoją rolę w architekturze współczesnej, gdzie w cenie pozostaje oszczędne wzornictwo i pełna wyrafinowania prostota formy, natomiast dzięki klasycznym barwom dachówek model OREA 9 dobrze odnajdzie się również w bardziej tradycyjnych budynkach.

Należy też pamiętać, że na omawianą dachówkę składa się cały, kompletny system, z pomocą którego od początku do końca ułożymy całość pokrycia. W ofercie znajdą się zatem wszystkie niezbędne dodatki i wykończenia a wśród nich zamknięcia grzbietu, zamknięcia kalenicy, trójniki, dachówki szczytowe, połówkowe oraz gąsiory.

Ponad powyższe z OREA 9 uzyskasz wiele różnych miłych dla oka efektów optycznych, możesz bowiem układać dachówkę na połaci, ale i na elewacji budynku – umożliwia to specjalna, szczelna konstrukcja zamków. Dopełnieniem dowolności w ułożeniu są dwa dopuszczone przez producenta sposoby ułożenia produktu – bez przesunięcia, z dachówkami kładzionymi jedna pod drugą oraz z połowicznym przesunięciem w każdym następnym rzędzie.

Jeśli elegancja i spójność pokrycia ceramicznego to cechy, jakich oczekują Państwo od nowego lub remontowanego dachu, warto zastanowić się nad pełną harmonii i majestatyczną dachówką OREA 9, dostępną od ręki w hurtowni Polskiego Centrum Dachowego we Wrocławiu. W naszej placówce najlepiej zadbamy o fachową wycenę zamówienia, które dostarczymy bez zbędnego, długiego okresu oczekiwania.

materiał partnera