Siarka przegrywa z Odrą w Opolu 3:4 (video)

Aż siedem bramek zobaczyli kibice w Opolu, gdzie miejscowa Odra podejmowała Siarkę Tarnobrzeg. Niestety dla podopiecznych trenera Gąsiora daleki, przedświąteczny wyjazd nie był udany, przegrali oni bowiem z liderem 3:4.

Mecz miał dwa dramatyczne momenty dla Siarki, najpierw w pierwszej połowie w przeciągu pięciu minut gospodarze strzelili trzy bramki, zaś w 50 minucie pokaźny dorobek bramkowy Odry powiększył samobójczym trafieniem Michał Dawidowicz.

ODRA OPOLE – SIARKA TARNOBRZEG 4:3 (3:2)

4:3 – Waleńcik 87′

Odra: 1. Tobiasz Weinzettel – 18. Łukasz Winiarczyk, 4. Aleksander Kowalski, 23. Mateusz Peroński, 8. Rafał Brusiło – 99. Marek Gancarczyk (74, 9. Mateusz Gancarczyk), 6. Tomasz Wepa, 86. Gabriel Nowak (61, 2. Szymon Przystalski), 10. Waldemar Gancarczyk (86, 14. Marcin Stasiowski), 88. Marcin Wodecki – 20. Szymon Skrzypczak (81, 11. Łukasz Staroń).

Siarka: (skład wyjściowy) 1. Karol Dybowski – 13. Jan Grzesik, 4. Bartosz Waleńcik, 2. Radosław Sylwestrzak, 21. Michał Dawidowicz – 11. Daniel Koczon, 9. Marcin Stefanik, 8. Marcin Stromecki, 20. Grzegorz Płatek, 16. Mateusz Czyżycki – 44. Michał Żebrakowski

W ramach 27. kolejki II ligi Siarka podejmie w Tarnobrzegu warszawską Polonię. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 22. kwietnia, początek godz.16.

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 26. KOLEJKI II LIGI: ROW 1964 Rybnik – Polonia Warszawa 1;1, Stal Stalowa Wola – GKS Bełchatów 0:0, Warta Poznań – Gryf Wejherowo 2:2, Olimpia Elbląg – Legionovia Legionowo 4:3, Polonia Bytom – Radomiak Radom 0:3, Raków Częstochowa – Puszcza Niepołomice 2:1, Kotwica Kołobrzeg – Rozwój Katowice 1:1, Olimpia Zambrów – Błękitni Stargard 1:2

źródło: 90minut.pl