W sobotę Siarka podejmuje warszawską Polonię. Na mecz zaprasza Michał Żebrakowski

Już w sobotę 22. kwietnia piłkarze tarnobrzeskiej Siarki podejmą na własnym stadionie Polonię Warszawa. Mecz rozpocznie się o godzinie 16.

W minionej kolejce Siarka nieznacznie przegrała z liderem w Opolu 3:4, Polonia zaś zremisowała w Rybniku z miejscowym ROW 1:1. W rundzie jesiennej tarnobrzeska drużyna zremisowała w Warszawie 2:2. Bramki dla naszego zespołu strzelili wtedy Daniel Koczon w 29 minucie z rzutu karnego, oraz Michał Żebrakowski w 53 minucie. Dla gospodarzy trafiali zaś Donatas Nakrosius w 41 min oraz Fabian Pawela w 59 min.

Na spotkanie z Czarnymi Koszulami zaprasza napastnik Siarki, Michał Żebrakowski: siarkavspolwaw

POZOSTAŁE MECZE 27. KOLEJKI II LIGI: Olimpia Zambrów – Stal Stalowa Wola (22.04), Błękitni Stargard – Kotwica Kołobrzeg (22.04), Rozwój Katowice – Raków Częstochowa (22.04), Puszcza Niepołomice – Polonia Bytom (22.04), Radomiak Radom – Odra Opole (21.04), ROW 1964 Rybnik – Olimpia Elbląg (21.04), Legionovia Legionowo – Warta Poznań (22.04), Gryf Wejherowo – GKS Bełchatów (22.04)