Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

W weekend 26 Tarnobrzeski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego

Kwiecień 21, 2017 4:53 PM

Miło nam poinformować że…: NASTAŁA WIOSNA !! A jak wiosna, to razem z nią szykuje się kolejne Tarnobrzeskie święto tańca. Już w najbliższy weekend zapraszamy na kolejny 26 Tarnobrzeski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego.

Impreza odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega i będzie trwała 2 dni. W sobotę na hali tarnobrzeskiego MOSiR-u odbędzie się turniej Par Sportowych. Planujemy udział ponad 200 par tanecznych z kilkunastu klubów tanecznych.
Pary najbardziej zaawansowane wystąpią podczas wieczornej Gali o godzinie 18.00 w sobotę. O tej też godzinie planowane są pokazy: par mistrzowskich w programie pokaz Tańca Towarzyskiego oraz pokaz salsy w wykonaniu aktualnych Mistrzów Polski w salsie organizacji IDO (International Dance Organization).

W niedzielę zaś w godzinach od 8 do 20 na hali przeprowadzony zostanie turniej pod nazwą „Zaszczepiamy Pasję” – weźmie w nim udział ok. 600 dzieci w wieku 7 – 15 lat.

Zapraszamy czytelników, słuchaczy i widzów tarnobrzeskich gazet, radia i telewizji.

Z wyrazami szacunku
Aleksander Furman

Organizatorzy
Szkoła Tańca Samba Tarnobrzeg
przy współpracy Tarnobrzeskiego Domu Kultury

Impreza pod Patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>