Siarka Tarnobrzeg wygrywa z Polonią Warszawa (video HD)

Siarka Tarnobrzeg wygrała z Polonią Warszawa 1:0 (1:0) w meczu 27. kolejki II ligi. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił Radosław Sylwestrzak, w 37 minucie.

Niecałe dziesięć minut wcześniej rzutu karnego nie wykorzystał Marcin Stefanik, którego strzał obronił Mateusz Tobjasz.

Dzięki dzisiejszej wygranej Siarka do czwartego miejsca premiowanego grą w barażach traci już tylko trzy punkty.

W następnej kolejce tarnobrzeska drużyna zmierzy się na wyjeździe z Olimpią Elbląg. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 29. kwietnia, początek godz. 17.

SIARKA TARNOBRZEG – POLONIA WARSZAWA 1:0 (1:0)

1:0 – Radosław SYLWESTRZAK 37′

SIARKA: 1. Karol Dybowski – 13. Jan Grzesik, 4. Bartosz Waleńcik, 2. Radosław Sylwestrzak, 27. Dawid Witkowski – 11. Daniel Koczon, 9. Marcin Stefanik, 20. Grzegorz Płatek (90, 8. Tomasz Przewoźnik), 16. Mateusz Czyżycki (71, 8. Marcin Stromecki), 17. Hubert Tomalski (63, 7. Konrad Zaradny) – 44. Michał Żebrakowski (65, 19. Krzysztof Ropski).

POLONIA: 18. Mateusz Tobjasz (55, 67. Marcin Marcinkowski) – 4. Marcin Bochenek, 6. Rafał Zembrowski, 27. Daniel Choroś, 19. Grzegorz Wojdyga – 11. Bartosz Wiśniewski, 5. Piotr Ćwik, 8. Piotr Kosiorowski, 7. Mariusz Marczak, 17. Marcin Kluska (55, 87. Cezary Sauczek) – 10. Krystian Pieczara (66, 44. Daniel Gołębiewski).

żółte kartki: Czyżycki, Tomalski, Grzesik, Ropski, Stefanik – Ćwik, Wojdyga, Choroś, Marczak, Gołębiewski.

sędziował: Daniel Kruczyński (Żywiec)

źródło: 90minut.pl

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 27. KOLEJKI II LIGI: Olimpia Zambrów – Stal Stalowa Wola 6:2, Błękitni Stargard – Kotwica Kołobrzeg 2:0, Rozwój Katowice – Raków Częstochowa 1:1, Puszcza Niepołomice – Polonia Bytom 2:0, Radomiak Radom – Odra Opole 1:2, ROW 1964 Rybnik – Olimpia Elbląg 1:1, Legionovia Legionowo – Warta Poznań 1:2, Gryf Wejherowo – GKS Bełchatów 4:1