Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Pływacy “Delfina” znacznie powiększyli klubowy dorobek medalowy

Kwiecień 24, 2017 10:32 PM
1 sztafeta 4 x 25 m st dowolnym 9 latków od lewej Bartosz Zawół (podopieczny R. Rybicki), Patryk Bałata, Bartłomiej Skwara, Julia Kawalec ( podopieczni A. Michalik)

18 krążków do pokaźnego medalowego dorobku “dorzucili” ostatnio młodzi pływacy UKS Delfin Tarnobrzeg, dzięki świetnym występom podczas Otwartych Mistrzostwa Staszowa. W zawodach, które rozegrane zostały w minioną sobotę startowało 343 zawodników z 20 klubów.

Klub UKS Delfin Tarnobrzeg i zarazem SP3 reprezentowała dość liczna 40 osobowa ekipa w składzie: Otylia Błażejczak, Oliwia Dołowy, Zuzanna Garbacz, Maria Golik, Klaudia Horniak, Maria Jaworek, Aleksandra Jochaniak, Julia Kawalec, Aleksandra Kozłowska, Maja Kuszek, Jagoda Ogiegło, Nikola Senderek, Maja Szostak, Milena Włodarczyk, Łucja Zych, Amelia Ślęczka, Nikodem Bajer, Patryk Bałata, Szymon Brzozowski, Bartłomiej Bzdyra, Adam Chmielowski, Konrad Cymerys, Filip Gurdak, Jakub Kalita, Oliwier Kuraś, Igor Majewski, Mateusz Masak, Oskar Niezabitowski, Jan Pyka, Maksymilian Płaneta, Jan Sierżęga, Szymon Skulski, Bartłomiej Skwara, Szymon Smoliński, Piotr Szczepan, Ksawier Szklarz, Konrad Szymański, Antoni Trojanowski, Bartosz Zawół, Mikołaj Zych.

W staszowskich zawodach podopieczni trenerów A. Michalik, R. Rybicki, J. Bobula, łącznie zdobyli 18 medali – 5 złotych, 6 srebrnych i 7 brązowych.

Wyniki indywidualne – miejsca medalowe

Jan Pyka

1 miejsce na 25 m st dowolnym -0:21,42

Bartłomiej Skwara

3 miejsce na 25 m stylem motylkowym- 0:19,02

Klaudia Horniak

2 miejsce na 25 m st dowolnym – 0:23,49

2 miejsce 25 m st grzbietowym – 0:26,64

Igor Majewski

1 miejsce 25 m st grzbietowym – 0:24,83

Maria Golik

2 miejsce na 25 m st klasycznym 0:30,78

3 miejsce sztafeta 4 x 25 m st zmiennym w składzie ( Patryk Bałata, Julia Kawalec, Bartłomiej Skwara, Bartek Zawół ) – 1:33,03

Łucja Zych

1 miejsce na 50m st grzbietowym – 0:37,12

2 miejsce na 50 m st dowolnym – 0:33,77

Otylia Błażejczak

3 miejsce na 50 m st dowolnym – 0:39,10

Szymon Skulski

2 miejsce na 50 m st motylkowym – 0:32,45

3 miejsce na 50 m st dowolnym- 0:29,70 (nowy rekord szkoły 12 latków)

Szymon Brzozowski

2 miejsce na 50 m st grzbietowym – 0:41,33

3 miejsce na 50 m st dowolnym – 0:34,75

Mikołaj Zych

1 miejsce na 50 m st grzbietowym – 0:33,62

Adam Chmielowski

1 miejsce na 50 m st klasycznym – 0:46,38

Bartłomiej Bzdyra

3miejsce na 50m st klasycznym – 0:49,68

Piotr Szczepan

3 miejsce na 50 m st motylkowym – 0:43,79

 1 sztafeta 4 x 25 m st dowolnym 9 latków od lewej Bartosz Zawół (podopieczny R. Rybicki, Patryk Bałata, Bartłomiej Skwara, Julia Kawalec ( podopieczni A. Michalik)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>