Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

19.05 (piątek) Casting do musicalu rockowego. Poszukiwani aktorzy, wokaliści i tancerze

Kwiecień 28, 2017 10:00 AM

Sandomierskie Centrum Kultury zaprasza na CASTING DO MUSICALU ROCKOWEGO z muzyką na żywo pt. „PRZEBUDZENIE WIOSNY” Dunkana Sheika i Stevena Satera. Poszukujemy aktorów, wokalistów i tancerzy!

MIEJSCE CASTINGU: Port Kultury, ul. Portowa 24 w Sandomierzu

DATA CASTINGU: 19 maja (piątek), godz. 17:30

„Spring Awakening” to adaptacja kontrowersyjnego dramatu Franka Wedekinda pt. „Przebudzenie wiosny: tragedia dziecięca” z 1891 roku. Akcja rozgrywa się pod koniec XIX wieku w Niemczech. Głównym tematem musicalu jest niezrozumienie międzypokoleniowe oraz problemy wynikające z utrudnionego dialogu pomiędzy młodzieżą, rodzicami i nauczycielami. Światowa prapremiera musicalu na off-Broadwayu miała miejsce w Atlantic Theater Company 19 maja 2006 roku. W 2007 roku musical został nominowany do nagrody Tony w jedenastu kategoriach, wygrywając osiem statuetek, m.in. za najlepszy musical, choreografię, reżyserię, libretto i muzykę.

W RAMACH UDZIAŁU W CASTINGU PROSIMY O PRZYGOTOWANIE:

1. Wokaliści i aktorzy: 2 dowolne utwory muzyczne (w tym jeden w języku polskim – mile widziane utwory z musicalu) oraz 1 utwór poetycki/prozę.

2. Tancerze: choreografię (taniec współczesny/jazz) oraz 1 utwór poetycki/prozę.

Kartę zgłoszeniową (do pobrania na stronie www.esceka.pl ) należy przesłać na adres: kk@esceka.pl do 17 maja 2017 r. włącznie. Więcej informacji i aktualności na profilu FB: Sandomierska Akademia Musicalu.

WIĘCEJ O PROJEKCIE:

SAM to innowacyjne na skalę wojewódzką przedsięwzięcie, mające na celu zwiększenie kreatywności oraz aktywizację twórczą uczestników reprezentujących wszystkie grupy wiekowe. Na projekt składają się różnorodne formy pracy z uczestnikami, takie jak: 7-miesięczne warsztaty musicalowe, warsztaty mistrzowskie (prowadzone przez profesjonalistów w dziedzinie aktorstwa, wokalistyki, tańca, scenopisarstwa i pedagogiki teatru), spotkanie autorskie, pokazy filmowe połączone z panelem dyskusyjnym, musicalowe spotkania dla dzieci, wyjazdy do teatrów muzycznych, gra miejska „Musical nad Wisłą”, a także happening w przestrzeni miejskiej. Zwieńczeniem projektu będzie widowisko musicalowe z muzyką na żywo pt. PRZEBUDZENIE WIOSNY, tworzone przez uczestników projektu!

Organizatorzy: Sandomierskie Centrum Kultury, Miasto Sandomierz

Patroni medialni: Radio Kielce, Radio Leliwa Sp. z o.o., Telewizja Polska S.A. Oddział w Kielcach, iTV Wisła, Echo Dnia, Tygodnik Nadwiślański, Miesięcznik „Sandomierzanin”, serwis internetowy nadwisla24.pl, serwis internetowy tsa24.com

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>