Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Dariusz Bożek przewodniczącym Rady Miasta (fotoreportaż oraz video)

Maj 15, 2017 2:48 PM

Dariusz Bożek jest nowym przewodniczącym Rady Miasta Tarnobrzega. Bezpartyjny radny, który został wybrany w tajnym głosowaniu, zastąpił na tym stanowisku odwołanego przez radę Kamila Kalinkę.

Po głosowaniu, wątpliwości wzbudził fakt, czy nowy przewodniczący został wybrany większością bezwzględną. Zdaniem poproszonego o opinię wojewody, wybór został dokonany zgodnie z prawem.

BEZPOŚREDNIĄ TRANSMISJĘ VIDEO Z SESJI PRZEPROWADZAMY TUTAJ

foto&video: Piotr Morawski

14 Responses to Tarnobrzeg: Dariusz Bożek przewodniczącym Rady Miasta (fotoreportaż oraz video)

  1. mieszkanka Odpowiedz

    15 maja 2017 at 21:46

    no i mamy psl w Tarnobrzegu, Prezydent ma wszędzie już swoich ludzi na stanowiskach, zobaczymy jak wywiąże się z obietnic? Czekam na zapowiadane niskie podatki i nowe miejsca pracy!!!

  2. Mieszkaniec Odpowiedz

    15 maja 2017 at 22:09

    Norbert kocham Cię :) jesteś po stronie Kamila :) a gdzie pracujesz? Co teraz porabiasz? Co osiągnąłeś? Pytam jako mieszkaniec osobę publiczną.

    • ABW Odpowiedz

      15 maja 2017 at 22:22

      A może, skoro Twoja ciekawość jest tak wielka zapytasz Pana prezydenta co porabia…np.na zwolnieniu lekarskim ??!

      • Mieszkaniec Odpowiedz

        15 maja 2017 at 22:30

        Przestań nazywać się ABW bo krzywdzisz skrót od tej formacji. Kompletnie mnie to nie interesuje. Ja miałem też przypadki, gdzie na L4 byłem w pracy. Dlaczego? Bo trzeba było zrobić robotę. Oczywiście jakby mi się coś stało to pracodawca dostałby po dupie, ale ważne było co? Interes publiczny! Ty tego nigdy nie zrozumiesz.

        • Gonzales Odpowiedz

          16 maja 2017 at 09:04

          Mieszkaniec chyba cię całkowicie pogięło! Jaki jest interes publiczny aby iść do przedszkola na spotkanie z dziećmi na inaugurację jakiegoś tam mało ważnego projektu zamiast do sądu na rozprawę.
          A tak dodając jak się ma na L4 leżeć to się leży i choruje. Inaczej jest to chyba wyłudzenie nienależnych świadczeń, chyba, że się mylę.

    • ABW Odpowiedz

      15 maja 2017 at 23:07

      Na argumenty to sobie możemy pogadać w cztery oczy ,a nie na forum !

  3. ABW Odpowiedz

    15 maja 2017 at 22:44

    Mój skrót niech Cię tak bardzo nie interesuje !
    A o reszcie się wypowiadać nie bede , bo szkoda słów po prostu!

    • Mieszkaniec Odpowiedz

      15 maja 2017 at 22:48

      Nie masz argumentów. A co do sądów to proszę…ja w ich niezawisłość nie wierzę i nie wierzyłem i wiem niestety, że mam rację. Pro publico bono.

      • ABW Odpowiedz

        15 maja 2017 at 23:19

        W tej sytuacji to najlepszymi sędziami będą mieszkańcy miasta….w najbliższych wyborach oczywiście !

  4. a Odpowiedz

    16 maja 2017 at 09:06

    a

  5. mieszkanka Odpowiedz

    16 maja 2017 at 09:20

    czyli gość może obmawiać niewygodne dla siebie osoby, oczerniać je bezpodstawnie i co? I jest bezkarny, bo czekamy na wybory? Dajcie spokój, LUDZIE!!!
    A powiedzcie mi, czy to zwolnienie lekarskie od lekarza rodzinnego było poparte zwolnieniem od rodziców, czy opiekunów prawnych? Bo z takimi decyzjami, ktoś musi nad tym panować, żeby do sądu przynosić takie rzeczy i w tym czasie się fotografować?
    Jaki Prezydent takie zwolnienia lekarskie przynosi. Na szczęście wszyscy to widzimy, dzięki dziennikarzom. Dziękujemy!

  6. ewa Odpowiedz

    16 maja 2017 at 11:53

    ech nastepna pierdola na stolku Nie mamy szczescia do madrych zaradnych i gospodarnych ludzi we wladzach:(((((((((((((((((((

  7. CT Odpowiedz

    16 maja 2017 at 11:54

    Grzegorz Kiełb najlepszym prezydentem w Polsce!

  8. mieszkanka Odpowiedz

    16 maja 2017 at 14:02

    Jola, rozumiemy – to w w czym jest najlepszy dla Ciebie niekoniecznie ma przełożenie na związek z Tarnobrzegiem.