Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tragiczny wypadek. W Jeziorze Tarnobrzeskim utonął wczoraj 24-latek

Czerwiec 16, 2017 10:23 AM

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 24-letniego mieszkańca powiatu dębickiego. Mężczyzna pływał wczoraj z koleżanką w Jeziorze Tarnobrzeskim, nagle zniknął pod wodą. Mimo podjętej reanimacji zmarł.

Wczoraj po godz.19, na Jeziorze Tarnobrzeskim, doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Jak ustalili wstępnie policjanci, kilkoro znajomych wybrało się nad jezioro. Jeden z nich wszedł do wody razem ze swoją koleżanką popływać. Z relacji świadków wynika, że mężczyzn po przepłynięciu kilku metrów, zniknął nagle pod wodą. Znajoma próbowała go ratować i wzywała pomocy.

Na ratunek ruszyły osoby będące w tym czasie na kąpielisku, w tym policjant z Tarnobrzega oraz funkcjonariusze straży pożarnej. Wyciągnęli mężczyznę z wody i podjęli reanimację. 24-latek trafił do szpitala, jednak jego życia nie udało się uratować.

Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia. To drugi wypadek utonięcia w Jeziorze Tarnobrzeskim.

źródło: Policja

foto: archiwum

17 Responses to Tragiczny wypadek. W Jeziorze Tarnobrzeskim utonął wczoraj 24-latek

  1. Jurgo Odpowiedz

    16 czerwca 2017 at 19:12

    A gdzie był ratownik?

  2. max Odpowiedz

    17 czerwca 2017 at 14:47

    Ratownik był po pracy i miał wolne a na maszcie była czarna flaga która wiadomo co oznacza. Ale po spożyciu wzrok nie funkcjonuje i głupota daje znać o sobie.

  3. Slawek Odpowiedz

    18 czerwca 2017 at 22:23

    Myśli pan że ten chłopaczek wypił ? Hmmm..

    • max Odpowiedz

      18 czerwca 2017 at 23:00

      Jak chcesz wiedzieć czy wypił to zapoznaj się z wynikami sekcji.

  4. Ponton Odpowiedz

    19 czerwca 2017 at 21:23

    W czwartek był taki upał,mnóstwo ludzi i wisiała czarna flaga? Co ty pleciesz mistrzu.

  5. katia Odpowiedz

    9 lipca 2017 at 12:44

    powiem tylko tyle ze z tym miejscem jest cos nie tak bo to nie pierwsza ogiara tragicznej smierci jak mysla ze zaleja woda dolki to bedzie kapielisko to chyba ich powalilo powinni poniesc jakies konsekwencje za to!!!!!!

  6. Karia Odpowiedz

    18 lipca 2017 at 23:10

    Max a skąd ty wiesz że był po spożyciu alkoholu byłeś tam widziałeś to głupi to może ty jesteś nie obrażaj mi brata ratownik powinien tam być od samego początku do końca jak są ludzie i pilnować to kapielisko powinno być zamykane powinna być wyznaczona godzina od której do której można być nad wodą i ratownik powinien być do samego końca co to za kąpielisko jeszcze w takie upały gdzie tyle ludzi było ratownik zawiną się o 19 to o tej godzinie powinniście zamykać to kapielisko powinna być wyznaczona jakaś granicą tego wszystkiego a tu co następny człowiek tam utoną to nie jest normalne to nie jest kąpielisko

  7. SMERF Odpowiedz

    19 lipca 2017 at 09:38

    jak chcesz ratownika i zamykanie kapieliska to proponuje iść na basen!!!

  8. Karia Odpowiedz

    19 lipca 2017 at 18:09

    Człowieku o czym ty mówił to kapielisko powinno być szczędzono a nie jeden ratownik na 1000 ludzi

  9. katia Odpowiedz

    19 lipca 2017 at 21:21

    nowlasnie gosciu lepiej zamknij morde jak nie wiesz vo i jak to siw nie oddzywaj a po zatym cowciwkawe jakbys ty reagowal gdy by ktos z twojwj rodziny zginoł kretyn jestes i tyle !!!!

    • SMERF Odpowiedz

      20 lipca 2017 at 10:51

      kup sobie słownik, a potem udzielaj sie na forach….

  10. katia Odpowiedz

    19 lipca 2017 at 21:32

    jak się ktos nie nadaje na ratownika to niech nie idzie a nie konczy sobie prace jak ludzi jest duzo proste szukajcie ratownikow ktorzy pomqgaja a nie sie opierdalaja ;)

  11. katia Odpowiedz

    19 lipca 2017 at 22:12

    max z jakiej racji mogla byc czarna flaga jak tam sa tylko biala i czerwona bo regulaminie tak jest ? nie widziales ,nie wiesz to milcz !!!

  12. katia Odpowiedz

    20 lipca 2017 at 20:09

    Smerffie sam se kup slownik

  13. katia Odpowiedz

    20 lipca 2017 at 20:10

    a tak wogole to sie niee udzielaj !

  14. SMERF Odpowiedz

    20 lipca 2017 at 22:37

    se wieśniara

  15. katia Odpowiedz