Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

O fotografii przyrodniczej i roślinach do zielnika – VIII edycja Akademii Przyrodniczej w ostatni weekend czerwca

Czerwiec 17, 2017 3:48 PM

W ostatni weekend czerwca odbędą się wykłady w ramach Akademii Przyrodniczej. Spotkania organizuje Regionalne Centrum Promocji Obszaru Natura 2000 oraz gospodarstwo agroturystyczne „Dobre Miejsce” w Alfredówce.

Wykład dla dzieci pt. „Świat roślin w zielnikach” poprowadzi mgr Alina Wójcik z Ligi Ochrony Przyrody. Spotkanie odbędzie się w piątek 23. czerwca, w siedzibie Centrum (Zamek Tarnowskich w Dzikowie), początek godz.17.

Na spotkanie z fotografami przyrody, organizatorzy zapraszają z kolei do „Dobrego Miejsca” w Alfredówce. O warsztacie fotografa przyrody opowiadać będą m.in. Monika Jabłońska, Rafał Rozmus, Piotr Morawski, Rafał Wilk i Marcin Soja. W programie przewidziany jest również krótki plener fotograficzny.

Warsztaty odbędą się w niedzielę 25. czerwca. Wyjazd i powrót z Alfredówki zapewniają organizatorzy. Odjazd planowany jest spod zamku Tarnowskich o godzinie 17. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują wcześniejsze zgłoszenia pod nr 531-14-2000 do soboty, 24 czerwca br.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>