Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Na początek wyjazd do Puław. Terminarz spotkań drugoligowej Siarki Tarnobrzeg w sezonie 2017/18

Czerwiec 26, 2017 7:16 PM

Meczem wyjazdowym ze spadkowiczem z I ligi – Wisłą Puławy, tarnobrzeska Siarka zainauguruje rozgrywki w nowym sezonie. Pierwsza kolejka zaplanowana została w ostatni weekend lipca br., rozgrywki zaś zakończą się początkiem czerwca 2018 r.

W związku z tym, iż Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie zrezygnował z ubiegania się o licencję na II ligę w sezonie 2017/18. Jego miejsce na trzecim szczeblu rozgrywkowym zajmie ŁKS Łódź. Beniaminek wywalczył sobie awans jako zwycięzca grupy pierwszej III ligi, jednak Komisja ds. Licencji Klubowych nie rozpatrzyła pozytywnie jego wniosku. Decyzją zarządu klub nie złoży odwołania.

Wniosek licencyjny ŁKS-u został rozpatrzony pozytywnie i zgodnie z regulaminem to łódzki klub jako drugi w tabeli zespół zagra w II lidze.

Kolejka 1 – 29-30 lipca

Błękitni Stargard Szczeciński – GKS Bełchatów
Stal Stalowa Wola – Gryf Wejherowo
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – MKS Kluczbork
Znicz Pruszków – Gwardia Koszalin
ŁKS Łódź – ROW 1964 Rybnik
Olimpia Elbląg – Legionovia Legionowo
Warta Poznań – Rozwój Katowice
Wisła Puławy – Siarka Tarnobrzeg
Radomiak Radom – Garbarnia Kraków

Kolejka 2 – 5-6 sierpnia

GKS Bełchatów – Garbarnia Kraków
Siarka Tarnobrzeg – Radomiak Radom
Rozwój Katowice – Wisła Puławy
Legionovia Legionowo – Warta Poznań
ROW 1964 Rybnik – Olimpia Elbląg
MKS Kluczbork – Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Błękitni Stargard Szczeciński – Stal Stalowa Wola
ŁKS Łódź – Gwardia Koszalin

Kolejka 3 – 12-13 sierpnia

Stal Stalowa Wola – GKS Bełchatów
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Błękitni Stargard Szczeciński
Znicz Pruszków – Gryf Wejherowo
ŁKS Łódź – MKS Kluczbork
Olimpia Elbląg – Gwardia Koszalin
Warta Poznań – ROW 1964 Rybnik
Wisła Puławy – Legionovia Legionowo
Radomiak Radom – Rozwój Katowice
Garbarnia Kraków – Siarka Tarnobrzeg, w Niepołomicach

Kolejka 4 – 19-20 sierpnia

GKS Bełchatów – Siarka Tarnobrzeg
Rozwój Katowice – Garbarnia Kraków
Legionovia Legionowo – Radomiak Radom
ROW 1964 Rybnik – Wisła Puławy
Gwardia Koszalin – Warta Poznań, w Kołobrzegu
MKS Kluczbork – Olimpia Elbląg
Gryf Wejherowo – ŁKS Łódź
Błękitni Stargard Szczeciński – Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

Kolejka 5 – 23 sierpnia

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – GKS Bełchatów
Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola
ŁKS Łódź – Błękitni Stargard Szczeciński
Olimpia Elbląg – Gryf Wejherowo
Warta Poznań – MKS Kluczbork
Wisła Puławy – Gwardia Koszalin
Radomiak Radom – ROW 1964 Rybnik
Garbarnia Kraków – Legionovia Legionowo, w Niepołomicach
Siarka Tarnobrzeg – Rozwój Katowice

Kolejka 6 – 26-27 sierpnia

GKS Bełchatów – Rozwój Katowice
Legionovia Legionowo – Siarka Tarnobrzeg
ROW 1964 Rybnik – Garbarnia Kraków
Gwardia Koszalin – Radomiak Radom, w Kołobrzegu
MKS Kluczbork – Wisła Puławy
Gryf Wejherowo – Warta Poznań
Błękitni Stargard Szczeciński – Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola – ŁKS Łódź
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Znicz Pruszków

Kolejka 7 – 2-3 września

Znicz Pruszków – GKS Bełchatów
ŁKS Łódź – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola
Warta Poznań – Błękitni Stargard Szczeciński
Wisła Puławy – Gryf Wejherowo
Radomiak Radom – MKS Kluczbork
Garbarnia Kraków – Gwardia Koszalin, w Niepołomicach
Siarka Tarnobrzeg – ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice – Legionovia Legionowo

Kolejka 8 – 9-10 września

GKS Bełchatów – Legionovia Legionowo
ROW 1964 Rybnik – Rozwój Katowice
Gwardia Koszalin – Siarka Tarnobrzeg, w Kołobrzegu
MKS Kluczbork – Garbarnia Kraków
Gryf Wejherowo – Radomiak Radom
Błękitni Stargard Szczeciński – Wisła Puławy
Stal Stalowa Wola – Warta Poznań
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków – ŁKS Łódź

Kolejka 9 – 16-17 września

ŁKS Łódź  - GKS Bełchatów
Olimpia Elbląg – Znicz Pruszków
Warta Poznań – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Wisła Puławy – Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom – Błękitni Stargard Szczeciński
Garbarnia Kraków – Gryf Wejherowo, w Niepołomicach
Siarka Tarnobrzeg – MKS Kluczbork
Rozwój Katowice – Gwardia Koszalin
Legionovia Legionowo – ROW 1964 Rybnik

Kolejka 10 – 23-24 września

GKS Bełchatów – ROW 1964 Rybnik
Gwardia Koszalin – Legionovia Legionowo, w Kołobrzegu
MKS Kluczbork – Rozwój Katowice
Gryf Wejherowo – Siarka Tarnobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński – Garbarnia Kraków
Stal Stalowa Wola – Radomiak Radom
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Wisła Puławy
Znicz Pruszków – Warta Poznań
ŁKS Łódź – Olimpia Elbląg

Kolejka 11 – 30 września-1 października

Olimpia Elbląg – GKS Bełchatów
Warta Poznań – ŁKS Łódź
Wisła Puławy – Znicz Pruszków
Radomiak Radom – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Garbarnia Kraków – Stal Stalowa Wola, w Niepołomicach
Siarka Tarnobrzeg – Błękitni Stargard Szczeciński
Rozwój Katowice – Gryf Wejherowo
Legionovia Legionowo – MKS Kluczbork
ROW 1964 Rybnik – Gwardia Koszalin

Kolejka 12 – 7-8 października

GKS Bełchatów – Gwardia Koszalin
MKS Kluczbork – ROW 1964 Rybnik
Gryf Wejherowo – Legionovia Legionowo
Błękitni Stargard Szczeciński – Rozwój Katowice
Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków – Radomiak Radom
ŁKS Łódź – Wisła Puławy, w Grudziądzu
Olimpia Elbląg – Warta Poznań

Kolejka 13 – 14-15 października

Warta Poznań – GKS Bełchatów
Wisła Puławy – Olimpia Elbląg
Radomiak Radom – ŁKS Łódź
Garbarnia Kraków – Znicz Pruszków, w Niepołomicach
Siarka Tarnobrzeg – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Rozwój Katowice – Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo – Błękitni Stargard Szczeciński
ROW 1964 Rybnik – Gryf Wejherowo
Gwardia Koszalin – MKS Kluczbork, w Kołobrzegu

Kolejka 14 – 21-22 października

GKS Bełchatów – MKS Kluczbork
Gryf Wejherowo – Gwardia Koszalin
Błękitni Stargard Szczeciński – ROW 1964 Rybnik
Stal Stalowa Wola – Legionovia Legionowo
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Rozwój Katowice
Znicz Pruszków – Siarka Tarnobrzeg
ŁKS Łódź – Garbarnia Kraków, w Grudziądzu
Olimpia Elbląg – Radomiak Radom
Warta Poznań – Wisła Puławy

Kolejka 15 – 28-29 października

Wisła Puławy – GKS Bełchatów
Radomiak Radom – Warta Poznań
Garbarnia Kraków – Olimpia Elbląg, w Niepołomicach
Siarka Tarnobrzeg – ŁKS Łódź
Rozwój Katowice – Znicz Pruszków
Legionovia Legionowo – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
ROW 1964 Rybnik – Stal Stalowa Wola
Gwardia Koszalin – Błękitni Stargard Szczeciński, w Kołobrzegu
MKS Kluczbork – Gryf Wejherowo

Kolejka 16 – 4-5 listopada

GKS Bełchatów – Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard Szczeciński – MKS Kluczbork
Stal Stalowa Wola – Gwardia Koszalin
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – ROW 1964 Rybnik
Znicz Pruszków – Legionovia Legionowo
ŁKS Łódź – Rozwój Katowice
Olimpia Elbląg – Siarka Tarnobrzeg
Warta Poznań – Garbarnia Kraków
Wisła Puławy – Radomiak Radom

Kolejka 17 – 11-12 listopada

Radomiak Radom – GKS Bełchatów
Garbarnia Kraków – Wisła Puławy, w Niepołomicach
Siarka Tarnobrzeg – Warta Poznań
Rozwój Katowice – Olimpia Elbląg
Legionovia Legionowo – ŁKS Łódź
ROW 1964 Rybnik – Znicz Pruszków
Gwardia Koszalin – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój), w Kołobrzegu
MKS Kluczbork – Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo – Błękitni Stargard Szczeciński

Kolejka 18 – 18-19 listopada

GKS Bełchatów – Błękitni Stargard Szczeciński
Gryf Wejherowo – Stal Stalowa Wola
MKS Kluczbork – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Gwardia Koszalin – Znicz Pruszków, w Kołobrzegu
ROW 1964 Rybnik – ŁKS Łódź
Legionovia Legionowo – Olimpia Elbląg
Rozwój Katowice – Warta Poznań
Siarka Tarnobrzeg – Wisła Puławy
Garbarnia Kraków – Radomiak Radom, w Niepołomicach

Kolejka 19 – 25-26 listopada

Gwardia Koszalin - ŁKS Łódź, w Kołobrzegu
Garbarnia Kraków – GKS Bełchatów, w Niepołomicach
Radomiak Radom – Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy – Rozwój Katowice
Warta Poznań – Legionovia Legionowo
Olimpia Elbląg – ROW 1964 Rybnik
Znicz Pruszków – MKS Kluczbork
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola – Błękitni Stargard Szczeciński

Kolejka 20 – 3-4 marca

GKS Bełchatów – Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard Szczeciński – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Gryf Wejherowo – Znicz Pruszków
MKS Kluczbork – ŁKS Łódź
Gwardia Koszalin – Olimpia Elbląg, w Kołobrzegu
ROW 1964 Rybnik – Warta Poznań
Legionovia Legionowo – Wisła Puławy
Rozwój Katowice – Radomiak Radom
Siarka Tarnobrzeg – Garbarnia Kraków

Kolejka 21 – 10-11 marca

Siarka Tarnobrzeg – GKS Bełchatów
Garbarnia Kraków – Rozwój Katowice, w Niepołomicach
Radomiak Radom – Legionovia Legionowo
Wisła Puławy – ROW 1964 Rybnik
Warta Poznań – Gwardia Koszalin
Olimpia Elbląg – MKS Kluczbork
ŁKS Łódź – Gryf Wejherowo
Znicz Pruszków – Błękitni Stargard Szczeciński
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Stal Stalowa Wola

Kolejka 22 – 17-18 marca

GKS Bełchatów – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Stal Stalowa Wola – Znicz Pruszków
Błękitni Stargard Szczeciński – ŁKS Łódź
Gryf Wejherowo – Olimpia Elbląg
MKS Kluczbork – Warta Poznań
Gwardia Koszalin – Wisła Puławy, w Kołobrzegu
ROW 1964 Rybnik – Radomiak Radom
Legionovia Legionowo – Garbarnia Kraków
Rozwój Katowice – Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 23 – 24-25 marca

Rozwój Katowice – GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg – Legionovia Legionowo
Garbarnia Kraków – ROW 1964 Rybnik, w Niepołomicach
Radomiak Radom – Gwardia Koszalin
Wisła Puławy – MKS Kluczbork
Warta Poznań – Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard Szczeciński
ŁKS Łódź – Stal Stalowa Wola
Znicz Pruszków – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

Kolejka 24 – 31 marca

GKS Bełchatów – Znicz Pruszków
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – ŁKS Łódź
Stal Stalowa Wola – Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard Szczeciński – Warta Poznań
Gryf Wejherowo – Wisła Puławy
MKS Kluczbork – Radomiak Radom
Gwardia Koszalin – Garbarnia Kraków, w Kołobrzegu
ROW 1964 Rybnik – Siarka Tarnobrzeg
Legionovia Legionowo – Rozwój Katowice

Kolejka 25 – 7-8 kwietnia

Legionovia Legionowo – GKS Bełchatów
Rozwój Katowice – ROW 1964 Rybnik
Siarka Tarnobrzeg – Gwardia Koszalin
Garbarnia Kraków – MKS Kluczbork, w Niepołomicach
Radomiak Radom – Gryf Wejherowo
Wisła Puławy – Błękitni Stargard Szczeciński
Warta Poznań – Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
ŁKS Łódź – Znicz Pruszków

Kolejka 26 – 14-15 kwietnia

GKS Bełchatów – ŁKS Łódź
Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Warta Poznań
Stal Stalowa Wola – Wisła Puławy
Błękitni Stargard Szczeciński – Radomiak Radom
Gryf Wejherowo – Garbarnia Kraków
MKS Kluczbork – Siarka Tarnobrzeg
Gwardia Koszalin – Rozwój Katowice, w Kołobrzegu
ROW 1964 Rybnik – Legionovia Legionowo

Kolejka 27 – 21-22 kwietnia

ROW 1964 Rybnik – GKS Bełchatów
Legionovia Legionowo – Gwardia Koszalin
Rozwój Katowice – MKS Kluczbork
Siarka Tarnobrzeg – Gryf Wejherowo
Garbarnia Kraków – Błękitni Stargard Szczeciński, w Niepołomicach
Radomiak Radom – Stal Stalowa Wola
Wisła Puławy – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Warta Poznań – Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg – ŁKS Łódź

Kolejka 28 – 28-29 kwietnia

GKS Bełchatów – Olimpia Elbląg
ŁKS Łódź – Warta Poznań
Znicz Pruszków – Wisła Puławy
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola – Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard Szczeciński – Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo – Rozwój Katowice
MKS Kluczbork – Legionovia Legionowo
Gwardia Koszalin – ROW 1964 Rybnik, w Kołobrzegu

Kolejka 29 – 5-6 maja

Gwardia Koszalin – GKS Bełchatów, w Kołobrzegu
ROW 1964 Rybnik – MKS Kluczbork
Legionovia Legionowo – Gryf Wejherowo
Rozwój Katowice – Błękitni Stargard Szczeciński
Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola
Garbarnia Kraków – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój), w Niepołomicach
Radomiak Radom – Znicz Pruszków
Wisła Puławy – ŁKS Łódź
Warta Poznań – Olimpia Elbląg

Kolejka 30 – 9 maja

GKS Bełchatów – Warta Poznań
Olimpia Elbląg – Wisła Puławy
ŁKS Łódź – Radomiak Radom
Znicz Pruszków – Garbarnia Kraków
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola – Rozwój Katowice
Błękitni Stargard Szczeciński – Legionovia Legionowo
Gryf Wejherowo – ROW 1964 Rybnik
MKS Kluczbork – Gwardia Koszalin

Kolejka 31 – 12-13 maja

MKS Kluczbork – GKS Bełchatów
Gwardia Koszalin – Gryf Wejherowo, w Kołobrzegu
ROW 1964 Rybnik – Błękitni Stargard Szczeciński
Legionovia Legionowo – Stal Stalowa Wola
Rozwój Katowice – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Siarka Tarnobrzeg – Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków – ŁKS Łódź, w Niepołomicach
Radomiak Radom – Olimpia Elbląg
Wisła Puławy – Warta Poznań

Kolejka 32 – 19-20 maja

GKS Bełchatów – Wisła Puławy
Warta Poznań – Radomiak Radom
Olimpia Elbląg – Garbarnia Kraków
ŁKS Łódź – Siarka Tarnobrzeg, w Grudziądzu
Znicz Pruszków – Rozwój Katowice
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Legionovia Legionowo
Stal Stalowa Wola – ROW 1964 Rybnik
Błękitni Stargard Szczeciński – Gwardia Koszalin
Gryf Wejherowo – MKS Kluczbork

Kolejka 33 – 26-27 maja

Gryf Wejherowo – GKS Bełchatów
MKS Kluczbork – Błękitni Stargard Szczeciński
Gwardia Koszalin – Stal Stalowa Wola, w Kołobrzegu
ROW 1964 Rybnik – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Legionovia Legionowo – Znicz Pruszków
Rozwój Katowice – ŁKS Łódź
Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków – Warta Poznań, w Niepołomicach
Radomiak Radom – Wisła Puławy

Kolejka 34 – 2-3 czerwca

GKS Bełchatów – Radomiak Radom
Wisła Puławy – Garbarnia Kraków
Warta Poznań – Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Elbląg – Rozwój Katowice
ŁKS Łódź – Legionovia Legionowo
Znicz Pruszków – ROW 1964 Rybnik
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Gwardia Koszalin
Stal Stalowa Wola – MKS Kluczbork
Błękitni Stargard Szczeciński – Gryf Wejherowo

źródło: 90minut.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>