Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Uczniowie z Gorzyc znów najlepsi!

Lipiec 4, 2017 1:29 PM

Zdawalność egzaminu maturalnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Gorzycach wyniosła w tym roku 100% !!!

- Wszyscy uczniowie technikum mechanicznego i technikum ekonomicznego zdali egzamin maturalny – mówi Dyrektor Szkoły Krzysztof Komórkiewicz. W naszej szkole wyniki egzaminów maturalnych są zawsze dużo wyższe od średnich krajowych, ale taka sytuacja (100% zdawalności) to ogromny sukces – dodaje Dyrektor.

Tegoroczni absolwenci gorzyckiej szkoły

Z danych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej wynika, że wśród tegorocznych absolwentów liceów maturę zdało 84,4%, natomiast wśród absolwentów techników 67,9%. W ostatnich latach gorzycka szkoła odniosła wiele sukcesów, 100% zdawalność na egzaminie maturalnym to przede wszystkim bardzo dobra wiadomość dla obecnych i przyszłych uczniów tej szkoły. Utwierdza to w przekonaniu, że wybór szkoły ponadgimnazjalnej był dobry.

Aby zdać egzamin maturalny, z wszystkich przedmiotów zdawanych na poziomie podstawowym (język polski, język obcy – ustny; język polski, język obcy, matematyka – pisemny) uczeń musi uzyskać co najmniej 30%. Uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Gorzycach nie tylko osiągnęli ten wynik, ale posunęli się dużo dalej; zdecydowana większość przekroczyła próg 50%, a 100% wynik nie był rzadkością.

Warto uczyć się w Gorzycach, bo po tej szkole można znaleźć dobrze płatną pracę oraz kontynuować naukę na dowolnej wyższej uczelni.

materiał partnera

One Response to Uczniowie z Gorzyc znów najlepsi!

  1. Staszek Odpowiedz

    4 lipca 2017 at 13:57

    Brawo! Jednak można.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>