Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Podpalił trzymiesięcznego kotka i wyrzucił go przez okno

Lipiec 13, 2017 12:45 PM

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o zabicie zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem. Sprawca podpalił, a następnie wyrzucił przez okno kota. Przestępstwo to zagrożone jest karą więzienia do lat 3. Wczoraj decyzją prokuratora mężczyzna został objęty dozorem policji.

W środku nocy tarnobrzescy policjanci zostali wezwani do awantury domowej na ul. Sienkiewicza. Z przekazanej informacji wynikało, że pijany mężczyzna zakłóca ciszę nocną domownikom, jest agresywny i znęca się nad zwierzęciem.

Funkcjonariusze na miejscu ustalili, że 22-letni mężczyzna ze szczególnym okrucieństwem zabił trzymiesięcznego kota. Najpierw oblał zwierzę środkiem łatwopalnym, a następnie wyrzucił płonącego kota przez okno. Funkcjonariusze znaleźli martwe zwierzę kilka metrów od domu.

Podejrzany o bestialskie czyny 22-latek trafił do policyjnej izby zatrzymań. Był pijany. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Policjanci przesłuchali mężczyznę i przedstawili mu zarzuty zabicia zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem oraz kradzież oleju napędowego. Prokurator Rejonowy w Tarnobrzegu zadecydował o objęciu podejrzanego policyjnym dozorem.

Za naruszenie art. 35 Ustawy o ochronie zwierząt grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

źródło: Policja

10 Responses to Tarnobrzeg: Podpalił trzymiesięcznego kotka i wyrzucił go przez okno

  1. mieszkaniec Odpowiedz

    13 lipca 2017 at 13:10

    Ja proponuje zrobić z nim dokładnie tak samo jak on zrobił z tym bezbronnym zwierzęciem. Niech cie diabli…

  2. SMERF Odpowiedz

    13 lipca 2017 at 13:42

    dla przykładu sąd powinien ukarać go max wyrokiem 3 lat inaczej nadal nikt nie będzie się bał robić takich rzeczy !!!!!

    • J?a Odpowiedz

      14 lipca 2017 at 00:31

      a kto tego sku…….syna bedzie oplacał???
      Wykastrować i na sybir wysłać

  3. sowa Odpowiedz

    13 lipca 2017 at 16:44

    Ktoś z bloku z balkonów bocznych na ul.Kochanowskiego wieczorem strzela z wiatrówki do małych sow, które siedzą na drzewie.

    • normalny Odpowiedz

      13 lipca 2017 at 22:26

      To z bloku nr 6, a w tamtym roku właśnie leżały martwe sowki, pewnie to ten sam gość

      • Tbg Odpowiedz

        14 lipca 2017 at 11:00

        100% z bloku nr 6 na Kochanowskiego z bocznych balkonów 2 lub 3 piętro

    • 997 Odpowiedz

      13 lipca 2017 at 23:49

      Zgłoście to na Policje. Nich złapią debila. Młoda uszatka głodna to popiskuje aby rodzic ją nakarmił, komuś ten pisk się nie podoba i dlatego strzela. Ludziom coraz bardziej odbija :(

    • SMERF Odpowiedz

      14 lipca 2017 at 08:39

      na skalnej to samo co dziennie ktoś strzela tylko nie wiem czy to z wiatrówki czy petardy, zeby uciszyć młode sowy!! chyba sa pod ochroną

  4. Staszek Odpowiedz

    13 lipca 2017 at 19:17

    Chciałby aby ten zwyrodnialec trafił do jednej celi z miłośnikami zwierząt, choćby na kilka dni.

  5. Pluszak Odpowiedz

    15 lipca 2017 at 09:59

    Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mógł podać adres tego młodego wybitnie uzdolnionego człowieka, któremu to chciałbym osobiście podziękować i pogratulować zasług dla miasta i ojczyzny, zapewniam że nagrodziłbym go odpowiednio dla jego zasług.