Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Magistrat zaprasza dzieci i rodziców do „Krainy Straszonów”

Lipiec 28, 2017 8:20 PM

Zapraszamy dzieci i rodziców do „Krainy Straszonów” na pełną emocji zabawę. Już jutro, czyli w sobotę 29. lipca br, o godzinie 13, nad Jeziorem Tarnobrzeskim rozpoczynamy „Strasznie Fajny Festiwal”, który potrwa do niedzieli 30 lipca włącznie.

Każdy dzień festiwalowy rozpoczynać będziemy w „Krainie Straszonów” – grami i zabawami straszona. Dodajmy, że dla uczestników czekają już nagrody! W specjalnych strefach obywać się będzie „Bieg Straszona” z ciekawymi konkurencjami. Rywalizować będziemy w zawodach: – Dziupla Bazylego, – Gdzie jest skarb?, – Wędkowanie, – Latające ryby, – Puzzle Wietrznicy, – Chłopak Wietrznicy, – W kuchni Klemensa, – Łapiemy duchy.

W „Biegu Straszona” udział wziąć mogą dwuosobowe drużyny, złożone z zawodników w wieku od 6 do 14 lat lub duet z dorosłym opiekunem. Drużyny uczestniczyć będą we wszystkich ośmiu konkurencjach. Lokalizacja punktów oznaczona będzie czerwonymi strzałkami na dołączonej mapce. Każdy uczestnik ma zagwarantowaną nagrodę, a drużyna z największa ilością punktów otrzyma nagrodę specjalną. Przybywajcie by podjąć wyzwanie!

Dodatkowo całe rodziny będą mogły zagrać w największą w Polsce grę planszową!