Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Andżelika Łach Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2017 (fotoreporaż oraz video HD)

Sierpień 13, 2017 8:37 PM

Dziś poznaliśmy nową Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2017. Została nią 23-letnia Andżelika Łach z Cikowic w województwie małopolskim.

W konkursie wzięło udział sześć kandydatek. Tytuł pierwszej wicemiss ponownie trafił do pięknej Pauliny Szałaj z Żabna, uczestniczki ubiegłorocznego konkursu. Drugą wicemiss została zaś 20-letnia Liudmyla Miakush, Ukrainka, studiująca w Tarnobrzegu.

Organizatorami tegorocznego konkursu byli: portal Tarnobrzeskie eu. oraz Echo Dnia. Wszystkie uczestniczki zakwalifikowały się do finału Miss Lata 2017, który odbędzie się 28. sierpnia w Kielcach.

Więcej informacji już wkrótce. Zapraszamy

foto&video: Piotr Morawski

Ogłoszenie wyników:

11 Responses to Andżelika Łach Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2017 (fotoreporaż oraz video HD)

  1. EX Odpowiedz

    13 sierpnia 2017 at 20:50

    Nie mam absolutnie nic do żadnej z dziewczyn. Jednak darujcie sobie na przyszłość organizacje czegoś takiego mając tylko 6 kandydatek. Powinno być 20 kobiet. Ale jakie wybory takie zainteresowanie.

  2. TBG Odpowiedz

    13 sierpnia 2017 at 23:21

    Liudmyla jesteś śliczna !

  3. Fotoamator Odpowiedz

    14 sierpnia 2017 at 01:27

    Nie mam absolutnie nic do organizatorów – chcieli pewnie dobrze (choć wyszło tak jak wyszło – godny (właściwie) politowania “bawidamek”) – i co widzę ??? – obojętnie ile by ich nie było – kandydatki na Miss:(. Nie chcę ale muszę zapytać: czym się Panie sugerowały zgłaszając swoją kandydaturę??? – tylko bez “kitu”, że to dobra zabawa była.

  4. Ancia Odpowiedz

    14 sierpnia 2017 at 10:23

    Pytam się qwa gdzie Jolanta Kociupa? Zgłaszam temat Kielbowi niech się zajmie wami!Dość dyskryminacji najpiękniejszej z Tarnobrzeżanek! Dość! Jolanto my prawdziwi znawcy klasyki Ci oświadczamy, żeś najpiękniejsza!

  5. Szymek Odpowiedz

    14 sierpnia 2017 at 11:27

    Padający deszcz i temperatura załatwiła fajną imprezę. Organizacyjnie dużo brakowało w porównaniu do poprzedniej edycji.

  6. quatros Odpowiedz

    14 sierpnia 2017 at 15:11

    Porażka !!!

  7. JJK Odpowiedz

    14 sierpnia 2017 at 20:52

    czy to może były wybory miss dla niewidomych, bo mam duży dylemat z dostrzeżeniem urody kandydatek

  8. Lutek Narożniak Odpowiedz

    14 sierpnia 2017 at 20:53

    nie wiecie ile kosztuje ta różowa panna?

  9. Pies na baby Odpowiedz

    15 sierpnia 2017 at 00:19

    dziewczyna z nr 4 powinna dostać ekstra nagrodę za odwagę

  10. Stanisław Anioł Odpowiedz

    15 sierpnia 2017 at 00:21

    Nie wiem co brzydsze ta scena czy te pasztety! Jednak próżność ludzka nie zna granic.

  11. Td Odpowiedz

    15 sierpnia 2017 at 14:49

    Wyrazy uznania dla dziewczyny nr 3 że się nie rozebrała dla tej żenady