Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Sandomierz: Pożegnanie wakacji z Natalią Kukulską i grupą Sorry Boys

Sierpień 20, 2017 5:42 PM

Jak co roku, w Sandomierzu na zakończenie wakacji odbędzie się impreza plenerowa. Gwiazdą tegorocznego koncertu będzie Natalia Kukulska z zespołem.

Obok Kukulskiej, w sobotę 2. września na Rynku Starego Miasta zaprezentują się również lokalni artyści oraz grupa Sorry Boys. Sorry Boys to laureaci „Nagrody dziennikarzy” na festiwalu TOPtrendy 2014. W marcu 2017 roku płyta Roma uzyskała nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii Album roku alternatywa.

ze względu na rozpoczynający się od września b.r. nowy rok szkolny, Sandomierskie Centrum Kultury zaprasza do zaprezentowania oferty swoich zajęć pozaszkolnych dla dzieci i młodzieży. W dniu koncertu planowane jest utworzenie na Rynku Starego Miasta specjalnej strefy, gdzie każda z zainteresowanych placówek będzie mogła przedstawić swoją ofertę zajęć pozaszkolnych dla młodych sandomierzan.

SCK sugeruje zaopatrzenie się w materiały promocyjne, foldery i ulotki informujące o proponowanych zajęciach i atrakcjach, z których dzieci i młodzież będą mogły skorzystać w nadchodzącym roku szkolnym 2017/2018 oraz wydelegowanie osoby do udzielania informacji na ten temat podczas imprezy. Stoisko promocyjne każda placówka powinna przygotować we własnym zakresie.

Deklaracje uczestnictwa można przesłać do 25 sierpnia 2017 roku na adres e-mail Sandomierskiego Centrum Kultury: biuro@esceka.pl.

One Response to Sandomierz: Pożegnanie wakacji z Natalią Kukulską i grupą Sorry Boys

  1. sąsiad z Tbg Odpowiedz

    21 sierpnia 2017 at 13:11

    Sandomierz jak zwykle na swoim dobrym poziomie dobiera repertuar. My w Tarnobrzegu mieliśmy dobrze zapowiadający się festiwal S-16 to w tym roku zeszliśmy do poziomu festynu i zrobiliśmy Dni Tarnobrzega bis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>