Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: E-Płatności w Urzędzie Miasta

Sierpień 20, 2017 5:08 PM

Klienci tarnobrzeskiego magistratu mogą już dokonywać opłat za czynności urzędowe za pośrednictwem płatności internetowych online. Wystarczy kliknąć odpowiedni link na urzędowej stronie internetowej.

System e-Płatności jest bezpośrednio zintegrowany ze stroną internetową www.tarnobrzeg.pl. Wystarczy na stronie urzędu miasta wybrać rodzaj sprawy, uzupełnić dane identyfikacyjne, wybrać swój bank. Po przekierowaniu na stronę transakcyjną, należy już tylko potwierdzić wykonanie przelewu. Koszt realizacji transakcji wynosi 1 zł i jest to koszt operacji pobierany przez operatora – firmę Blue Media S.A.

W katalogu czynności administracyjnych, za które klienci urzędu mogą wnosić opłaty przez internet, znajdują się m.in. sprawy meldunkowe, opłaty skarbowe, zezwolenia budowlane, procedury związane z uzyskaniem uprawnień do prowadzenia pojazdów, rejestracja pojazdów oraz wiele innych typów urzędowych spraw.

Wśród dostępnych sposobów płatności znajdują się szybkie płatności za pomocą linku, tzw. Pay by link (takie jak mTransfer, Pekao24 czy płacę z iPKO) oraz płatności kartą płatniczą (VISA i MasterCard). Po dokonaniu płatności klient otrzymuje mailem potwierdzenie, które powinien wydrukować i przedstawić w urzędzie podczas załatwiania sprawy.

Lista spraw i system transakcyjny udostępniony jest tutaj

foto&info: UM Tarnobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>