Zwycięstwo młodych Siarkowców nad drużyną ze Stalowej Woli na inaugurację ligi (fotoreportaż oraz video HD)

Od zwycięstwa 2:1 (1:1) nad AP II Stalowa Wola, drużyna młodzika młodszego Siarki Tarnobrzeg zainaugurowała sezon 2017/18. To debiut podopiecznych trenera Jacka Rożka w rozgrywkach ligowych, do tej pory chłopcy rywalizowali z rówieśnikami w zmaganiach turniejowych.

Spotkanie które trwało 2×30 minut, rozegrane zostało w minioną sobotę na boiskach na Zwierzyńcu. Bramki dla Siarki strzelili Bartosz Gospodarczyk w 8 minucie i Kacper Turbiarz w 41 minucie. Gola dla gości strzelił zaś Oskar Bystrek, wykorzystując podyktowany w 32 minucie rzut karny.

W grupie Siarki są jeszcze zespoły Sparty Leżajsk, AP I Stalowa Wola, DAP Dębica, Stali Mielec i ZKS Stali Stalowa Wola. W najbliższą sobotę tarnobrzeska drużyna podejmie na boisku przy ul. Zwierzynieckiej Spartę Leżajsk.