Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Rusza druga edycja Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego

Wrzesień 18, 2017 1:15 PM

Jutro tj. we wtorek 19 września, o godzinie 17.00 na hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu, ul. Kopernika 49 odbędzie się inauguracja Amatorskiej Liga Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu w sezonie 2017/2018 w czasie, której nastąpi prezentacja wszystkich drużyn. Z kolei  o godzinie 18.30 wystartuje I kolejka rozgrywek ALTS-u.

To już druga edycja ALTS Tarnobrzeg, w poprzednim sezonie w lidze rywalizowało dziewięć drużyn, w obecnym zaś, do rozgrywek zgłosiło się o osiem drużyn więcej. Tak duża popularność mile zaskoczyła organizatorów ligi czyli Stowarzyszenie Prolander i IKS Jezioro Tarnobrzeg. – ALTS Tarnobrzeg jest jedyną taka ligą w kraju gdzie mogą ze sobą rywalizować osoby pełnosprawne i osoby niepełnosprawne min. na wózkach. Przy stole tenisowym w naszych rozgrywkach spotkają się młodzież, seniorzy i weterani, kobiety i mężczyźni. Najstarszy uczestnik będzie liczył 76 lata a najmłodszy 12 lat – komentuje Rajmund Zięba, prezes IKS Jezioro Tarnobrzeg.

Oprócz jedenastu drużyn z Tarnobrzega wystąpią również drużyny z Grębowa, Przyszowa, Stalowej Woli, Sandomierz i Mielca.

Zespoły we wtorkowe wieczory będą miały do dyspozycji całą halę sportową Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 wraz z zapleczem, dostosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych, szatnie, wc oraz profesjonalny sprzęt sportowy (8 stołów tenisowych, siatki, płotki). Każda kolejka będzie podzielona na dwie części, w czasie których będą rozgrywane po cztery mecze, natomiast jedna z drużyn w każdej kolejce będzie pauzować.

Zgłoszenia zainteresowanych drużyn wpływały do 3 września, natomiast w dniu 4 września odbyło się losowanie drużyn do tegorocznej edycji ALTS Tarnobrzeg.
Do zgłoszonych drużyn dolosowano numery. W wyniku losowania poszczególne drużyny otrzymały numery.

1. BETA Team

2. HETMAN TT

3. PARAGRAF Tarnobrzeg

4. KADETKI KTS Siarka Tarnobrzeg

5. MKSTS Mielec

6. OPTYMIŚCI

7. PETARDA Tarnobrzeg

8. DRIM TIM

9. PINUS

10. IKS 1 Jezioro Tarnobrzeg

11. TORNADO Przyszów

12. RED BULLS

13. RETOR

14. ZSP 2 Stalowa Wola

15. PROLANDER

16. IKS 2 JEZIORO Tarnobrzeg

17. MTS Grębów

I kolejka 19 września godz. 18.30

HETMAN TT – MTS Grębów
PARAGRAF Tarnobrzeg – IKS II JEZIORO Tarnobrzeg
KADETKI KTS Siarka Tarnobrzeg – PROLANDER
MKSTS Mielec – ZSP 2 Stalowa Wola

Dokończenie I kolejki 26 września godz. 18.30

OPTYMIŚCI – PRETOR
PETARDA Tarnobrzeg – RED BULLS
X TEAM – TORNADO Przyszów
PINUS – IKS I JEZIORO Tarnobrzeg

Pauzuje drużyna BETA Team

Organizatorzy ALTS Tarnobrzeg serdecznie dziękują Prezydentowi Tarnobrzega Panu Grzegorzowi Kiełbowi oraz Dyrektorowi Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu Panu Marcinowi Pilarskiemu za okazaną pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>