Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Zostań radnym Młodzieżowej Rady Miasta

Wrzesień 20, 2017 1:31 PM

Młody człowieku! Chcesz mieć wpływ na to, co dzieje się wokół ciebie? Zostań radnym Młodzieżowej Rady Miasta!

Radnym może zostać każdy uczeń gimnazjum i szkoły ponadpodstawowej mającej siedzibę na terenie miasta Tarnobrzega, który nie ukończył 20 roku życia. Kandydaci mogą zgłaszać się do 20 września, a już 22 września w godz. 9.00 – 15.00 w szkołach odbędą się wybory.

W Młodzieżowej Radzie Miasta zasiądzie 21 radnych. Będą oni mogli przedstawiać problemy i uwagi młodzieży Radzie Miasta i prezydentowi. Celem MRM ma być wspieranie i upowszechnianie idei samorządowej wśród młodzieży.

Osoby zainteresowane kandydowaniem na młodzieżowego radnego, mieszkają w Tarnobrzegu i uczęszczają do szkoły gimnazjalnej lub ponadpodstawowej, powinny zgłosić swoją kandydaturę wypełniając odpowiednie dokumenty, zebrać 20 podpisów poparcia, a następnie przygotować i przeprowadzić kampanię wyborczą, zachęcając również innych kolegów do udziału w wyborach i głosowaniu. Głosowanie w szkołach odbędzie się 22 września, a wyniki poznamy 29 września.

Więcej na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Tarnobrzega w zakładce Młodzieżowa rada Miasta Tarnobrzega. Link tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>