Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

30.09 (sobota) Akcja „Spacer po zdrowie” w Tarnobrzegu połączony z treningiem prowadzonym przez „Fitneskę”

Wrzesień 22, 2017 12:34 PM

Tarnobrzeg znalazł się w grupie sześciu miast (Tarnobrzeg, Sandomierz, Żyrardów, Chrzanów, Oświęcim, Busko-Zdrój) zakwalifikowanych przez Ministerstwo Zdrowia do udziału w projekcie promującym zdrowy styl życia pod hasłem „Spacer po zdrowie- zaproś swojego lekarza”.

Celem tego programu jest podniesienie świadomości mieszkańców w każdym wieku w zakresie dbałości o kondycję bio-psycho-społeczną, oraz edukacja społeczeństwa w kierunku profilaktyki zdrowotnej. Projekt kierowany jest do mieszkańców Tarnobrzega w każdym wieku. Zapraszamy do udziału w ww. przedsięwzięciu w dniu 30 września 2017 r. w godz. 10.00-16.00 na pl. B. Głowackiego w Tarnobrzegu.

Będą stoiska medyczne, kosmetyczne, ze zdrową żywnością. Zbadamy sobie skład kości i nie tylko. Szczegóły na plakacie. Spacerować będziemy z pl. Bartosza Głowackiego do Zamku Tarnowskich w Dzikowie i z powrotem. Serdecznie zapraszamy.

Na zarejestrowanych uczestników czekają prezenty.  Już dziś możemy zaprezentować Wam medal, który otrzymają nasi spacerowicze. Rejestracji możecie dokonać tutaj: http://www.perlasport.pl/spacer-po-zdrowie/.

W programie także Maraton Indoor Walking, który przeprowadzi Fitness Klub „Fitneska” z Tarnobrzega. Zapraszamy, będzie się działo. Trzy godzinny super treningu na bieżniach. Plac Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu. Zapisz się juz dziś pod nr tel 792-162-600. Zapraszają Instruktorzy Fitneski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>