Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Dzieciaki poznawały tajniki grafiiti (fotoreportaż)

Wrzesień 27, 2017 9:01 AM

Technika malowania graffiti była tematem warsztatów plastycznych, które odbyły się w minioną sobotę, na terenie dawnej kopalni piasku w Świniarach Nowych. Była to część inicjatywny, której celem jest integracja dzieci i młodzieży, realizowana w ramach projektu Działaj Lokalnie, przez członków i sympatyków Stowarzyszenia Aktywnej Społeczności w Świniarach Starych.

W tajniki graffiti dzieci wprowadzał tarnobrzeski artysta, Jakub Wolski. Każdy z uczestników malował na kartkach papieru własne imiona, powstały również obrazy, na przygotowanej w tym celu płaszczyźnie.  Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom, było również wspólne ognisko i pieczone kiełbaski.

Było to drugie spotkanie w ramach projektu Działaj Lokalnie, wcześniej dzieci poznawały techniki śpiewu. Warsztaty trwać będą do końca bieżącego roku, zaś ich zwieńczeniem będzie uroczysty koncert w grudniu p.n. “Wieczór Wigilijny”, połączony z wernisażem prac wykonanych przez uczestników.

foto&info: Piotr Chmiel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>