Tarnobrzeg: „Zostań Mistrzem”. Tenisowe zmagania na Zwierzyńcu (fotoreportaż oraz video HD)

„Zostań Mistrzem” to turniej tenisa ziemnego, który rozegrany został w minioną sobotę na kortach przy ul. Zwierzynieckiej w Tarnobrzegu. Zawody zorganizował Tarnobrzeski Klub Tenisowy.

W turnieju udział wzięli reprezentanci Tarnobrzega, Sandomierza i Stalowej Woli. Rywalizacja odbywała się w trzech grupach wiekowych, 6-8 lat, 9-12 lat i 13-16 lat.

W najmłodszej grupie dziewczynek zwyciężyła Zosia Majchrzak, wśród chłopców zaś Ambroży Żarów, przed Wojciechem Krajnowskim, Mikołajem Baranem i Franciszkiem Golikiem.
Najlepszą zawodniczką w drugiej kategorii wiekowej została niepokonana w całym turnieju Kinga Nowak, przed Małgosią Madej. Z kolei wśród chłopców zwyciężył Karol Krawczyk, drugie miejsce zajął Alan Jajko, trzecie Karol Leończyk, czwarte Dominik Wróbel, piąte zaś Hubert Krajnowski.

Najstarsi uczestnicy, podzieleni na dwie grupy rozgrywali mecze „każdy z każdym”. Ostatecznie najlepszą formę tego dnia zaprezentował Tomasz Wdowiak, który w finale pokonał Jakuba Drysia. Na trzeciej lokacie uplasował się Kamil Korczak, na czwartym zaś Jakub Roman. Kolejne miejsca zajęli Michał Soja, Karol Krawczyk, Alan Jajko oraz Jakub Satławski.

info: organizator