Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Rodzinny piknik z budżetem obywatelskim w tle (fotoreportaż)

Październik 11, 2017 10:56 AM

W minioną niedzielę, na terenie Szkoły Podstawowej nr 10 odbył się piknik rodzinny, który był efektem wspólnych starań całej społeczności szkolnej: dyrekcji, nauczycieli, rodziców działających w Radzie Rodziców oraz Stowarzyszeniu Rodzice i Szkoła, które otrzymało wsparcie Urzędu Miasta w postaci dofinansowania organizacji pikniku, jako zadania publicznego.

Była to już 9 edycja tej rodzinnej imprezy, otwartej dla wszystkich mieszkańców osiedla, której myślą przewodnią jest wspólna zabawa, spędzanie czasu wolnego w gronie rodzinnym, pokazy na scenie umiejętności starszych i młodszych uczniów.

Przy okazji udziału w pikniku, każdy mógł oddać swój głos w bieżącej edycji Budżetu Obywatelskiego, bowiem lokal wyborczy mieścił się na terenie szkoły. Zapowiada się na rekordową frekwencję na tym największym osiedlu w Tarnobrzegu, bowiem chętnych do głosowania, nie brakowało.

- Ogromny wkład wolontariuszy, ofiarność sponsorów, wspólne działanie rodziców i nauczycieli zaowocowały udaną imprezą, za co składamy serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w jego organizację i przebieg – podsumowują organizatorzy.

źródło: własne, Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Janusza Korczaka z oddziałami Gimnazjum Nr 3 im. por. Józefa Sarny

foto: Piotr Morawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>