Bolesna porażka siatkarzy Siarki z Głogovią (fotoreportaż oraz video HD)

Bolesną porażkę ponieśli siatkarze Siarki, którzy w meczu 4. kolejki III ligi podkarpackiej przegrali 2;3 z Głogovią Głogów Małopolski. Mecz rozegrany został w sobotę w Tarnobrzegu.

Po dwóch setach wygranych do 19 i 10, oraz prowadzeniu w trzeciej partii 20:15, wszystko wskazywało na to, że siatkarze Siarki cieszyć się będą z drugiego ligowego zwycięstwa. Niestety dla gospodarzy, doświadczeni w grze w III lidze rywale przebudzili się w ostatniej chwili i wygrywając 10 akcji z rzędu, zwyciężyli w trzecim secie. Po dotkliwej porażce w końcówce trzeciej partii, coś zacięło się w grze Siarki, świetnie za to spisywali się goście i to oni, kontrolując grę w dwóch ostatnich partiach, cieszyli się z końcowego zwycięstwa.

SIARKA TARNOBRZEG – GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI 2:3 (25:19, 25:10, 20:25, 16:25, 11:15)

W ramach 5. kolejki Siarka zmierzy się na wyjeździe z TKF ITS Anilana Rakszawa. Najbliższy rywal naszej drużyny z bilansem 3 zwycięstw i jednej porażki plasuje się na trzecim miejscu w tabeli.

foto&video: Agnieszka Nycz