Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Zostań wolontariuszem i wesprzyj 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rekrutacja w sobotę 25. listopada

Listopad 6, 2017 11:36 AM

W sobotę 25 listopada br. tarnobrzeski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już po raz 26. przeprowadzi rekrutację Wolontariuszy. Odbędzie się ona o godz. 11:00 w siedzibie Sztabu, którą niezmiennie jest Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu.

Wolontariuszem może zostać każdy. Wystarczy pobrać ankietę dostępną na stronie internetowej tarnobrzeskiego Sztabu (http://wosp.tarnobrzeg.pl/) i z już wypełnioną przyjść na rekrutację.

Jeśli do dnia Finału dana osoba nie ukończy 18 lat, potrzebna będzie także zgoda rodzica bądź prawnego opiekuna.

Podobnie jak w latach ubiegłych, nie jest wymagane zabranie ze sobą zdjęcia – zrobimy je na miejscu!

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia 2018 r., w drugą niedzielę miesiąca. W tym roku Fundacja gra dla wyrównania szans w leczeniu noworodków i wspierać będzie oddziały neonatologii.

Anita Baca
Sztab WOŚP Tarnobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>