Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

W Narodowe Święto Niepodległości prezydent Andrzej Duda odwiedzi Stalową Wolę

Listopad 6, 2017 5:57 PM

W sobotę 11 listopada br. o godz. 19 w Stalowej Woli Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda weźmie udział w V Ognisku Patriotyzmu z okazji 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości (plac Piłsudskiego).

Podczas spotkania planowane jest wystąpienie Prezydenta RP.

info: http://www.prezydent.pl

foto: Andrzej Hrechorowicz/Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

10 Responses to W Narodowe Święto Niepodległości prezydent Andrzej Duda odwiedzi Stalową Wolę

  1. Andrzej Duda Prezydentem ! Odpowiedz

    6 listopada 2017 at 21:28

    Andrzej Duda ! Andrzej Duda ! Andrzej Duda ! Andrzej Duda !

  2. mieszkaniec Tbg Odpowiedz

    7 listopada 2017 at 13:44

    Choć nie przepadam z obecnym prezydentem RP to jednak zazdroszczę Stalowej włodarza i jego układów politycznych. Tarnobrzeg ma w plecy 4 lata obecnej prezydentury :( Było dużo do zrobienia a teraz będzie jeszcze więcej.

    • Mieszkaniec Odpowiedz

      7 listopada 2017 at 21:05

      Tak? Zobacz sobie strukturę zadłużenia STW. Było jechać tam to byś widział jak szykują miasto – jak za komuny. Żenada.

  3. obywatel Odpowiedz

    8 listopada 2017 at 15:09

    Za Platformy to byly zlote lata dla Tarnobrzega

  4. Mieszkaniec Odpowiedz

    8 listopada 2017 at 15:47

    Widzieliście tegoroczny plan Świetna Niepodległości? Wszystko w Krakowie :-) Dudy PiS nie wziął to jedzie do Lucka. To jest jakaś paranoja.

  5. USA Odpowiedz

    9 listopada 2017 at 09:46

    Prostackie komentarze.Myslicie ze kiedy prezydent USA czy Francji przyjezdza do jakiegos miasta w ich kraju to nie robione sa porzadki ,nie naprawiane zepsute od lat urzadzenia czy nie sprawdzane kanalizacje?To zwyczajna procedura ktora ma zapewnic bezpieczenstwo nie tylko prezydentowi ale i ludzia uczestniczacym w spotkaniu.A przy tym jest okazja na expresowe naprawy w miescie i szybkie usuniecie usterek .Niestety nasze miasto omijaja wazni ludzie .Pieniadze tez nas omijaja.

    • Mieszkaniec Odpowiedz

      9 listopada 2017 at 10:53

      Jakoś nie widzę, żeby pieniądze nas omijały. Wręcz przeciwnie. Spójrz na przetargi.

  6. fakty Odpowiedz

    9 listopada 2017 at 12:10

    Stalowa Wola i Mielec znalazła się w czołówce najszybciej rozwijających się gmin w Polsce, zajmując wysokie 25 miejsce w rankingu Politechniki Warszawskiej Jednostek Samorządu Terytorialnego Zrównoważonego Rozwoju, którego wyniki ogłoszono w Sejmie.

    Ranking, uwzględniający wszystkie miasta i gminy w Polsce, został opracowywany na podstawie 15 wskaźników, których źródłem są dane GUS. Pod uwagę brane są m.in. wydatki na projekty inwestycyjne na mieszkańca, liczba osób pracujących na 1000 mieszkańców, liczba podmiotów gospodarczych na 1000 mieszkańców, saldo migracji, liczba absolwentów szkół ponadgimnazjalnych na 1000 mieszkańców oraz odsetek mieszkańców korzystających
    z oczyszczalni ścieków.
    A gdzie znalazl sie Tarnobrzeg?Otóż na 66 miast gmin na prawach powiatu zajął…..60 miejsce.
    Pelan ranking ponizej w odnosnikach.

    http://samorzad.pap.pl/depesze/wiadomosci_centralne/178680/Ranking-JST-Zrownowazonego-Rozwoju—miasta-na-prawach-powiatu

    http://samorzad.pap.pl/depesze/wiadomosci_centralne/178681/Ranking-JST-Zrownowazonego-Rozwoju—gminy-miejskie

    Bez komentarza.

  7. Elf Odpowiedz

    9 listopada 2017 at 14:45

    Hej rowery – trawa już pomalowana na zielono, ulice umyte by prezydent butów nie ubrudził?

  8. Polak Odpowiedz

    9 listopada 2017 at 15:33

    Minimum ,co powinien zrobić Polak w Narodowe Święto Niepodległości,to wyeksponować biało-czerwone barwy.Flagi powinny być zadbane:czyste,uprasowane,nieoplątane.Wygląd flagi/jak również jej brak/ świadczy o jej właścicielu.Świadczy o stosunku do kraju,w którym mieszkamy.Mam tzw.Dobrą Flagę,która nie oplątuje się i zawsze zachowuje kształt falującego prostokąta.To prawdziwy symbol dzielnego narodu-prawdziwy symbol Polaka.FLAGA NA MASZT,POLACY!!!!!!