Rekord na Zwierzyńcu! Rezerwy Siarki wygrywają z WKS Zabrnie 15:0! (fotoreportaż oraz video HD)

Grające dziś w bardzo mocnym składzie rezerwy Siarki Tarnobrzeg rozgromiły WKS Zabrnie 15:0. To najwyższa wygrana naszej drużyny w rundzie jesiennej.

Piętnaście bramek rezerwy strzeliły w niecałe 80 minut, bowiem arbiter główny skrócił nieco obie połowy. Siedem bramek strzelił Konrad Zaradny, trzy Krystian Furgacz, po dwie Jan Grzesik i Michał Dawidowicz oraz jedną Mateusz Broź.

Był to ostatni ligowy mecz rundy jesiennej w klasie A. Rezerwy z imponującym bilansem 90 strzelonych bramek i 10 straconych, plasują się obecnie na drugim miejscu z dorobkiem 37 punktów. Trzy punkty mniej na koncie ma LZS Jadachy, jednak drużyna Tomasza Wolana, która wygrała z rezerwami 1:0, ma do rozegrania zaległy mecz z KS Wola Baranowska. Do wiosny liderem rozgrywek pozostanie Transdźwig Stale z 38 punktami na koncie, który dziś wygrał w Jadachach 3:1 (skrót video oraz fotoreportaż z tego meczu już wkrótce na naszym portalu)

Wygraną 3:0 z Jeziorakiem w Chwałowicach rundę zakończył OKS Wielowieś, kolejny mecz przegrała zaś Koniczynka, która uległa na własnym boisku KS Żupawa 1:6.

SIARKA II TARNOBRZEG – WKS ZABRNIE 15:0 (7:0)

1:0 – Konrad ZARADNY 3′
2:0 – Konrad ZARADNY 9′
3:0 – Krystian FURGACZ 15′
4:0 – Mateusz BROŹ 19′
5:0 – Konrad ZARADNY 24′
6:0 – Konrad ZARADNY 31′
7:0 – Krystian FURGACZ 36′