Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Jak skorzystać z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa?

Listopad 17, 2017 2:31 PM

Od 2016 roku na terenie powiatu sandomierskiego funkcjonuje Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa – jako narzędzie kontaktu społeczeństwa z Policją.

Jak z niej skorzystać ? Wystarczy wpisać w dowolnej wyszukiwarce internetowej Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i kliknąć w link przenoszący do geoportalu. Następnie znaleźć na mapie lokalizację, za pomocą czerwonego plusa w lewym dolnym rogu wybrać rodzaj występującego zagrożenia i następnie umieścić je w odpowiednim miejscu. Do wyboru mamy m.in. spożywanie alkoholu w miejscach niedozwolonych, nieprawidłowe parkowanie, nielegalne wyścigi samochodowe, grupowanie się małoletnich, akty wandalizmu, niszczenie zieleni, kłusownictwo i wiele innych.

Zgłoszenie możemy zaznaczać tylko raz na dobę. Po upłynięciu 24 godzin system zarejestruje kolejną sugestię wysłana za pomocą naszego komputera.

Przypominamy, że zgłoszenia w ramach Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa nie zastępują potrzeby wezwania pilnej interwencji Policji. W tego typu przypadkach należy korzystać z numerów alarmowych 112 lub 997.

info: Policja Sandomierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>