Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Worek medali dla pływaków Masters Delfin Tarnobrzeg

Listopad 26, 2017 8:14 PM

Kolejny świetny występ zanotowali pływacy z tarnobrzeskiego klubu Masters Delfin. Podczas Zimowych Mistrzostw Polski ekipa z Tarnobrzega zdobyła aż 30 medali.

Klub reprezentowała 11 osobowa ekipa trenująca na co dzień pod okiem trenera Krzysztofa Dydo w składzie: Angelika Rozmus, Agata Meksuła, Renata Osmala, Artur Szklarz, Krzysztof Ślęczka, Maciej Płaneta, Albert Szwajkowski, Sławomir Kowalski, Maciej Kunicki, Piotr Darowski oraz Piotr Hewelke. Z trzydziestu medali 9 jest w kolorze złotym, 7 w srebrnym i 14 w brązowym.

Wyniki Indywidualne:

Agata Meksuła
I miejsce na 50 m stylem dowolnym 0:31,89 złoty medal
I miejsce na 100 m stylem dowolnym 1:11,42 złoty medal
I miejsce na 50m stylem motylkowym 0:37,11 złoty medal
I miejsce na 100m stylem motylkowym 1:27,11 złoty medal
II miejsce na 200 m stylem dowolnym 2:45,09 srebrny medal
III miejsce na 100 m stylem zmiennym 1:22,46 brązowy medal
III miejsce na 50 m stylem klasycznym 0:44,15 brązowy medal

Renata Osmala

I miejsce na 800 m stylem dowolnym 11:17,74 złoty medal
I miejsce na 200 m stylem dowolnym 2:38,00 złoty medal
I miejsce na 400 m stylem dowolnym 5:31,83 złoty medal
II miejsce na 200 m stylem grzbietowym 2:52,46 srebrny medal
III miejsce na 50 m stylem grzbietowym 0:38,77 brązowy medal
III miejsce na 100 m stylem grzbietowym 1:21,58 brązowy medal

Angelika Rozmus

I miejsce na 200 m stylem klasycznym 3:22,71 złoty medal
II miejsce na 100 m stylem klasycznym 1:34,25 srebrny medal
II miejsce na 400 m stylem zmiennym 6:33,41 srebrny medal
IV miejsce na 200 m stylem zmiennym 2:58,79
IV miejsce na 50m stylem klasycznym 0:42,99
V miejsce na 100mstylem motylkowym 1:26,61
VI miejsce na 50 m stylem dowolnym 0:33,40

Krzysztof Ślęczka

III miejsce na 100 m stylem zmiennym 1:06,32 brązowy medal
III miejsce na 50 m stylem dowolnym 0:25,86 brązowy medal
III miejsce na 200 m stylem dowolnym2:08,21 brązowy medal
IV miejsce na 200 m stylem zmiennym 2:27,64
IV miejsce na 100 m stylem dowolnym 0:57,64
IV miejsce na 100 m stylem klasycznym 1:13,13
IV miejsce na 100 m stylem motylkowym 1:04,86
IV miejsce na 50 m stylem klasycznym 0:32,80

Piotr Darowski

I miejsce na 400 m stylem zmiennym 5:23,95 złoty medal
II miejsce na 100 m stylem klasycznym 1:12,62 srebrny medal
III miejsce na 200 m stylem zmiennym 2:28,15 brązowy medal
III miejsce na 50 m stylem klasycznym 0:33,25 brązowy medal
II miejsce na 200 m stylem klasycznym 2:37,38 srebrny medal
IV miejsce na 100m stylem motylkowym 1:08,64

Artur Szklarz

III miejsce na 200 m stylem klasycznym 2:51,51 brązowy medal
V miejsce na 50m stylem motylkowym 0:30,98
VI miejsce na 100 m stylem klasycznym 1:18,20
VI miejsce na 50 m stylem klasycznym 0:35,27
VIII miejsce na 200 m stylem zmiennym 2:39,24
XI miejsce na 100 m stylem zmiennym 1:12,99
IX miejsce na 50 m stylem dowolnym 0:28,18

Maciej Płaneta

V miejsce na 1500 m stylem dowolnym 21:41,51
V miejsce na 200 m stylem motylkowym 2:57,47
V miejsce na 200m stylem grzbietowym 2:55,67
VI miejsce na 400 m stylem zmiennym 6:12,98
VII miejsce na 400 m stylem dowolnym 5:20,31
VIII miejsce na 200m stylem dowolnym 2:26,97
X miejsce na 100 m stylem dowolnym 1:05,65
XVI miejsce na 50 m stylem dowolnym 0:29,44

Sławomir Kowalski

III miejsce na 200 m stylem klasycznym 2:48,98 brązowy medal
V miejsce na 50 m stylem klasycznym 0:34,40
IV miejsce na 100 m stylem klasycznym 1:15,70
IV miejsce na 200 m stylem zmiennym 2:34,49
V miejsce na 100 m stylem zmiennym 1:10,29
VII miejsce na 50 m stylem dowolnym 0:27,56

Albert Szwajkowski

XI miejsce na 50 m stylem dowolnym 0:29,67
XIV miejsce na 50m stylem motylkowym 0:34,29

Maciej Kunicki

III miejsce na 200 m stylem motylkowym 2:49,59 brązowy medal
VI miejsce na 100mstylem motylkowym 1:10,59
VII miejsce na 200 m stylem zmiennym 2:46,52
IX miejsce na 50m stylem motylkowym 0:30,91

Piotr Hewelke

V miejsce na 50 m stylem grzbietowym 0:35,20
VII miejsce na 50 m stylem klasycznym 0:39,78

WYNIKI SZTAFET

II miejsce sztafeta 4×50 m stylem dowolnym mężczyzn srebrny medal
( Ślęczka K., Szklarz A., Darowski P., Kowalski S.) 1:50,36

III miejsce sztafeta mieszana 4×50 m stylem dowolnym brązowy medal
( Ślęczka K., Rozmus A., Meksuła A., Kowalski S.) 1:57,81

III miejsce sztafeta 4 x50 m stylem zmiennym mężczyzn brązowy medal
(Szklarz A., Darowski P., Ślęczka K., Kowalski S.) 2:03,77

IV miejsce sztafeta 4×50 m stylem dowolnym mężczyzn
( Szwajkowski A., Kunicki M., HewelkeP., Płaneta M.) 1:58,63

V miejsce sztafeta 4 x50 m stylem zmiennym mieszane
( Ślęczka K., Darowsdki P., Rozmus A., Meksuła M.) 2:14,69

VII miejsce sztafeta 4 x50 m stylem zmiennym mężczyzn
( Płaneta M., Hewelke P., Kunicki M., Szwajkowski A.) 2:17,14

foto&info: Masters Delfin Tarnobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>