przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Czterech policjantów rannych w wypadku na ul. Warszawskiej (zdjęcia)

Grudzień 14, 2017 8:41 AM

Czterech policjantów zostało rannych w wypadku, do którego doszło dziś rano na ul. Warszawskiej w Tarnobrzegu podczas pościgu. Kierowca hondy nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, to mieszkańcy województwa świętokrzyskiego.

Przed godz. 5, na ul. Warszawskiej w Tarnobrzegu doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów, w tym dwóch policyjnych radiowozów. Wstępnie ustalono, że kierujący hondą nie zatrzymał się do kontroli drogowej na terenie województwa świętokrzyskiego. Policjanci ruszyli za nim w pościg, dołączyli do nich funkcjonariusze z Tarnobrzega. Kierowca hondy chcąc uniknąć zatrzymania, ominął jeden ze ścigających go radiowozów i uderzył w drugi – fiata ducato, a następnie zderzył się z kią ceed.

Dwaj sprawcy zaczęli uciekać pieszo, zostali zatrzymani przez policjantów. Obaj to mieszkańcy województwa świętokrzyskiego. W wyniku tego zdarzenia rannych zostało 4 funkcjonariuszy i 2 mężczyzn z hondy.

Policjanci pracują na miejscu zdarzenia, wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

foto&źródło: Policja

foto: Łukasz Witoń

10 Responses to Tarnobrzeg: Czterech policjantów rannych w wypadku na ul. Warszawskiej (zdjęcia)

  1. ewa Odpowiedz

    14 grudnia 2017 at 08:48

    To nie mogli rozłożyć kolczatki na drodze tylko barykady z samochodów robili ??????

  2. a kuku Odpowiedz

    14 grudnia 2017 at 09:05

    No właśnie. Nie zawsze siłą i przewagą liczebną trzeba walczyć, czasem wystarczy wroga przechytrzyć. Sposobem, sposobem…A tak ranni są, auta rozbite…Szkoda rannych policjantów.Bandyci za to cali i zdrowi jak mniemam.

  3. Stach Odpowiedz

    14 grudnia 2017 at 10:39

    Mi Policjantów nie szkoda. Poza tym, trzeba mieć mózg, żeby go używać….

    • art Odpowiedz

      14 grudnia 2017 at 22:16

      Swoją wypowiedzią utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że Twój mózg nie działa.

  4. Asmed Odpowiedz

    14 grudnia 2017 at 12:18

    Akcja roku, szybka i bez użycia mózgów, strach pomyśleć co by było w szczycie w centrum miasta – ile wtedy byłoby rannych wśród postronnych.

    • Stach Odpowiedz

      14 grudnia 2017 at 14:47

      Coś Ty się spodziewał po milicji? Oni umieją tylko łapać chłopa jak wraca urobiony z pola, kierowców wczorajszych, co przez nich wedle statystyk jest najmniej wypadków, gaśnice, pasy, telefony komórkowe, apteczki, itp., itd…a o pobiciach, gwałtach, narkotykach zapomnijcie – statystyka tego nie odróżnia. Nie dajcie się! Nie dajcie im zarobić! Zobaczymy jak gospodarka padnie.

      • obserwator Odpowiedz

        14 grudnia 2017 at 14:54

        zgadzam sie w 100% z Panem.zapomniał Pan tylko jeszcze o rowerzystach !!!
        to jest żałosne ale niestety prawdziwe !!!

  5. byczek Odpowiedz

    14 grudnia 2017 at 15:10

    ścigać to oni potrafią tych co z różami przeszkadzają kaczuszce białymi różami.

  6. Janusz Odpowiedz

    14 grudnia 2017 at 20:49

    No właśnie kiedyś za milicji były kolczatki a teraz nie ma ich na wyposażeniu policji ?