Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Jest nowy prezes TARR-u

Styczeń 6, 2018 10:02 AM

Nowym prezesem Tarnobrzeskiej Agencji Rozwoju Regionalnego został Roman Lichota. Lichota zastąpił na tym stanowisku Krzysztofa Zbyrada, któremu tarnobrzeska prokuratura postawiła zarzut prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu.

Roman Lichota z wykształcenia jest ekonomistą. Pracował m.in. w w Banku Spółdzielczym w Tarnobrzegu jako wiceprezes zarządu ds. handlowych, w A.S.A. Tarnobrzeg jako dyrektor finansowy, w F.U.H. Eko-Top w Rzeszowie jako wiceprezes zarządu oraz Euro-Eko w Mielcu jako członek zarządu.

foto&info: facebook

26 Responses to Tarnobrzeg: Jest nowy prezes TARR-u

  1. Alex Odpowiedz

    6 stycznia 2018 at 14:24

    szału nie ma ale kogoś musieli dać

  2. Podaje rękę Odpowiedz

    6 stycznia 2018 at 14:50

    Piotrek, nie mogłeś sobie darować, i znów napisać o zarzutach dla Krzyśka??? Mało ci krwi człowieku? Mało? Krzysiek już wiele zapłacił. Ale Ty musisz go dalej jechać. To bezczelne! Jakbyś go zobaczył w czwartek, kiedy odchodził, to oczy zapuchnięte z łez. Jestem sąsiadem, dalszym ale go widziałem wtedy. Cała nasza ulica wie, jak bardzo tego żałuje. Na szczęście wiemy też, że ludzie do niego ręce wyciągnęli. Ciekawe, czy tyle podjechało by aut do Ciebie ile do niego na przeróżnych numerach, nawet zagranicznych, ile było u niego. Zapytaliśmy go z rodziną i tu już Krzysiek będzie wiedział kto to napisał, czy rezygnuje z taru, a on, że nie, że gra do jednej bramki, jest w trakcie meczu i drużyny nie zostawi czyli prezydenta, choćby miał przegrać, kocha swoją pracę i tar jest dka niego drugim domem. I dlatego ma u nas, jak i jego rodzina taki ogromny szacunek. Ciekawe czy Ty taki masz, on już po sobie coś zostawił, a Ty co zostawiłeś? Dzięki jego staraniom wielu ludzi ma pieniądze, pracuje. Nowy prezes…no cóż, też nasz sąsiad, ale jakie ma odiągnięcia w pozyskiwaniu funduszy? Chyba żadne.

    • mieszkaniec Tbg Odpowiedz

      6 stycznia 2018 at 22:21

      Najlepiej aby dziennikarze nie pisali o faktach a tylko bajki pisali o tym jakich to mamy dobrych ludzi.

      • Podaje rękę Odpowiedz

        6 stycznia 2018 at 22:29

        Nie rozumiesz treści postu. I tego, że w ten sposób niszczy się człowieka, dzięki któremu może masz prace lub twoja familia, ale o tym nie wiesz.

        • mieszkaniec Tbg Odpowiedz

          6 stycznia 2018 at 22:55

          Czytałem wpisy Krzyśka na jego profilu Facebookowym, zrobił straszną rzecz, której żałuje i b. cierpi. Nie mam nic do człowieka oprócz tego, że tacy kierowcy dość często zabijają niewinne, postronne osoby i dzieci. I za każdym razem gdy słyszę o kolejnym śmiertelnym wypadku spowodowanym przez pijanego kierowcę to mnie krew zalewa. Nie ważne czy to wspaniały ksiądz czy inna szanowana osoba. Krzysztof miał to szczęście w nieszczęściu, że nikomu nic nie zrobił. Z drugiej strony będę bronił dziennikarza bo zarzuty nie na miejscu. Informacja zawiera trzy zdania a Ty piszesz w mocnym tonie o bezczelności itd. Niepojęte.

          • Podaje rękę

            7 stycznia 2018 at 09:19

            To chyba czytaliśmy zupełnie inne wpisy. Podziękował, przeprosił, pracuje na rzecz miasta, żałuje, nie poddaje się, nie wstydzi się swoich uczuć. Chyba niewielu byłoby stać na tego typu wpis.

        • erevań Odpowiedz

          10 stycznia 2018 at 07:22

          Krzysiek, daj już se spokój z tymi komentarzami :)

    • tbg Odpowiedz

      7 stycznia 2018 at 08:57

      Haha, z tego co wiem to jego sąsiedzi i cala ulica jednak wie, że Krzysiu ma poważny problem z głową i alkoholem. Wiadomo było, że prędzej czy później coś “odwali”, bo gość jest jednak trochę niezrównoważony.

    • obserwator Odpowiedz

      7 stycznia 2018 at 10:30

      Widze, że Krzysiu znowu sobie pisze pod jakimś nickiem. Nie rozumiem jakie zarzuty ?? Po prostu podał fakty i informacje do wiadomości publicznej jako rzetelny dziennikarz. Nie rozumiem Twojego oburzenia. Trzeba było nie pić i nie wsiadać za kółko to by nie było problemu i oskarżeń.

  3. Terfan Odpowiedz

    6 stycznia 2018 at 19:05

    No i Tatuś komuch wychodził stołek u Grzesia. Stary Lichota kumał sie z czerwonymi, później z zielonymi żeby dostać dla siebie stołek w Wordzie a teraz u Kiełba wpadł w łaski i załatwił synusiowi fuche. Wynika więc że Prezydent Kiełb kieruje więc swoje sympatie w lewą stroną polityki i Psl-owskich złodzieji.

  4. Stach Odpowiedz

    6 stycznia 2018 at 21:35

    Wybór nowego prezesa pozostawiam bez komentarza…mógł się Zbyrad ostać. Jak to mówią pracownicy taru: ciekawe kto teraz pojedzie załatwiać na Rzeszów i Warszawę kasę…bo Zbyrad miał wszędzie wejścia.

    • Ale Ksandra Odpowiedz

      7 stycznia 2018 at 09:27

      No prosze Cie… Przestępce i pijak ?? Ma sie ostać… Brak słów… On powinien wylecieć na zbity pysk jak Kiełb robił z innymi pracownikami po alkoholu w Urzędzie. Tymczasem “przydupas” zostaje w Tarze na funkcji dyrektorskiej. Oj odbije sie to Kiełbowi na wyborach… odbije.

      • Alojzy Odpowiedz

        7 stycznia 2018 at 11:12

        Z czym ma startować obecnie królujący prezydent? Wszystkie możliwe wytoczone mu procesy przegrał. Dostał się do władzy bo tylko krytykował, bez programu, planu i wizji i teraz to widzimy. Teraz to jego będą krytykować i z tego się nie wybroni. Mi tylko szkoda straconych 4 lat i wielu głupio wydanych pieniędzy.

  5. Podaje rękę Odpowiedz

    7 stycznia 2018 at 11:35

    A wy znowu że Krzysiek pisze sam? No brak słów. A co do prezydenta to wyciągnął do Krzyśka rękę bo zrobił wiele dobrego dla miasta. I bardzo głośno się mówi, gdyby nie zamącił to wiele projektów byłoby przepadło. Swoją drogą jego średnia w tarze to milion miesięcznie pozyskanych środków – tak mi powiedziano z wiarygodnego źródła. Więc na zbity pysk wywalić faceta? W tym mieście mieszkają doprawdy dziwni ludzie.

  6. Pracownik Odpowiedz

    7 stycznia 2018 at 12:54

    Już nie róbcie z niego jakiegoś cudownego prezesa. Takie kwoty jakie on zarobił przez cała swoją kadencje to w innych tego typu agencjach prezesi robią w jednym projekcie. Co do podawania ręki przez Prezydenta to wiadomo nie od dziś ze obydwoje to dobre ziółka i sie będą kryć. Krzysiu bez prezydenta by co najwyżej dalej w urzędzie pracował a zasady powinny być jasne-wyrok to wylot na zbity pysk. Tak na zbity pysk. Niestety jest sie osoba publiczna i trzeba ponosić konsekwencje popełnionych czynów. To dlaczego do innych pracowników nie wyciągał pomocnej ręki ? Ponadto jak wiadomo Krzysztof ma problem z alkoholem wiec to musiało sie rak skończyć – w zasadzie i tak szczęśliwie dla niego.

  7. Pracownik Odpowiedz

    7 stycznia 2018 at 12:57

    A dalsze pisanie pod jakimiś nickami Panie Krzysztofie naprawdę jest żenujące. Każdy wie kiedy osobiście sie Pan udziela na forum

  8. Podaje rękę Odpowiedz

    7 stycznia 2018 at 14:06

    Jak Krzysiek to piszę to ja jestem święty. Właśnie go widzę jak biegnie z kijami do nordica ubrany po wojskowemu, celowo to pisze bo skręca w las to może ktoś z niedowiarków go zobaczy. Mój ojciec ma np do niego szacunek bo wyciągnął firmę z dna. I jako biznes wie, że w parę mc przynosił ponad 10 mln. Ale to i tak dla was malo. O innych projektach nie wspomnę bo też wiemy.

  9. ja Odpowiedz

    8 stycznia 2018 at 10:43

    Niestety w demokracji jaka by nie była, nie ma równych i równiejszych. Facet popełnił błąd i musi teraz przyjąć to na klatę a zadaniem dziennikarza jest informowanie innych o zaistniałej sytuacji. Nie wiem jakie pretensje ktoś z was komentujących ma o ten artykuł, normalna informacja jak każda inna. Powiem jak ktoś wcześniej, trzeba było wezwać takse lub załatwić sobie kierowcę.

  10. ja Odpowiedz

    8 stycznia 2018 at 10:45

    I jeszcze jedno.. Jak podchmielony kierowca potrąciłby wam dziecko samochodem to jaka byłaby wasza reakcja????

  11. krasomówca Odpowiedz

    8 stycznia 2018 at 11:08

    żenada.
    cyrk.
    najprawdopodobniej sam winny sobie funduje tę żenującą farsę.

    plus te przechwałki wkładane w usta sąsiadów,przyjaciół i innych niby życzliwych,których oczywiście też sobie wymyślił.

    a nowy prezes też dziwny ale kiełbowaty wyraźnie ma problemy z krótką ławką i to nie od wczoraj.stąd takie egzotyczne sojusze.

  12. Terfan Odpowiedz

    8 stycznia 2018 at 11:08

    No i dalej widać jak wielu nie umie dyskutować poważnie na forach. Po co bronić poprzedniego Prezesa jak złapali go za promile i po sprawie. Jest osobą publiczną i jego zachowanie czyli kierowanie samochodem po wpływem alkoholu świadczy że prymitywny i nie dorósł do takiego stanowiska. Natomiast sprawa dotyczy nowego Prezesa i jego nominacji załatwionej przez Tatusia prominentnego działacza komuny i obecnie PSL-owskich “kombinatorów” którzy za pomocą obecnego Prezydenta pchają się dalej do władzy.

  13. projekcjaprzyszłości Odpowiedz

    8 stycznia 2018 at 12:42

    to akurat mieszkańców,poza garstką,nic nie obchodzi bo w większości to dla nich bez różnicy kto się dorabia na synekurkach wszak oni na to szans czy za kiełba czy za mastalerza czy za następnego mieć i tak nie będą.
    oni są tylko płatnikiem podatków,tym podmiotem,który wszyscy mają w dupie.poza kilkoma miesiącami przed wyborami.

  14. owen Odpowiedz

    8 stycznia 2018 at 17:01

    Do “Podaje rękę”. Panie, skończ pan i wstydu oszczędź, sobie i temu Krzyśkowi.
    I ciesz się pan, że właściciel portalu olewa te pana zarzuty, bo naprawdę nie musi.

  15. A.S. Odpowiedz

    8 stycznia 2018 at 20:25

    Lichota’s STRIKE BACK.
    Dziadek w zarządzie TSM, syn zarządza w TARR a wnuczek szefuje młodzieżowej radzie miasta ;-)
    Dziedziczne uzdolnienie do kierowania?

  16. obserwator Odpowiedz

    9 stycznia 2018 at 08:40

    Dziedziczne uzdolnienie do pozyskiwania łatwych publicznych pieniędzy. Te łatwo się wydaje bo nie trzeba się trudzić aby je pozyskać, same przychodzą.

  17. boloek Odpowiedz

    9 stycznia 2018 at 13:23

    Czytając to, co Krzysiek wypisuje o sobie pod różnymi nickami, nie mam najmniejszych wątpliwości, że

    ma on problemy nie tylko z alkoholem, ale także z głową.

    Dlatego, panie prezydencie, zapewniając mu miękkie lądowanie, nie pomaga mu pan, lecz bardzo szkodzi.

    Co więcej, bierze pan na siebie olbrzymią odpowiedzialność, gdy ten człowiek znowu zrobi coś głupiego, ale tym razem z gorszym finałem.

    Jest wielce prawdopodobne, że to zrobi, bo takie problemy same mu nie miną, on potrzebuje fachowej pomocy lekarskiej.

    Teraz i zaraz, a nie chronienia mu pupy innym stołkiem,