Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zainaugurowano obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości

Styczeń 22, 2018 5:29 PM

Uroczystą akademią w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ślęzakach, zainaugurowano obchody 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Gminne preludium do najważniejszego, tegorocznego święta, odbyło się w minioną sobotę.

Z okazji okrągłej rocznicy, Marek Mazur, burmistrz miasta i gminy Baranów Sandomierski, powołał do życia „Komitet Obchodów w Gminie Baranów Sandomierski Jubileuszu 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości”, którego głównym zadaniem będzie organizacja i koordynacja gminnych uroczystości związanych z tym świętem.

Dodatkowo, do dnia 11 listopada br., w każdym miesiącu na stronie internetowej UMiG Baranów Sandomierski, publikowane będą artykuły, mające na celu przypomnienie, rozpowszechnianie i pielęgnowanie w naszej pamięci tych istotnych dla Polski zdarzeń. Kalendarium wydarzeń nie skupi się tylko na 123 latach zaborów, lecz będzie również wykraczać poza te ramy czasowe aby upamiętnić wszystkie ważne wydarzenia mające zasadniczy wpływ na historię Polski.

info: UMiG Baranów Sandomierski

foto: Tomasz Młyniec

One Response to Zainaugurowano obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości

  1. Wiesiek Odpowiedz

    25 stycznia 2018 at 04:51

    Ten burmistrz z Baranowa to jakaś mizerna marionetka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>