Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Siarka Tarnobrzeg Biznes Klub zaprasza wszystkich przedsiębiorców

Luty 7, 2018 5:51 PM

Klub Biznesu działający przy Siarce Tarnobrzeg z dnia na dzień rozwija się coraz bardziej. Kolejne firmy zauważają, jak wiele mogą zyskać po dołączeniu do Klubu. Przypominamy bowiem, że jego założeniem jest pomoc nie tylko drużynie, ale także firmom – zarówno tym lokalnym, jak i ogólnopolskim.

Przy Klubie Siarka Tarnobrzeg kilka miesięcy temu został powołany do życia projekt, który łączy ze sobą dwa, zdawałoby się odrębne światy – sportu i biznesu. Chodzi oczywiście o Klub Biznesu. Jego głównym celem jest zrzeszanie przedsiębiorców z Tarnobrzega oraz innych polskich miast. Organizacja stanowi swego rodzaju odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców, którzy przyłączając się do organizacji zostają sponsorami klubu. W zamian otrzymują oni możliwość rozwoju swoich działalności.

Z tygodnia na tydzień coraz więcej przedsiębiorców zauważa, jak wiele korzyści niesie za sobą członkostwo w Klubie Biznesu. W ciągu ostatniego miesiąca do organizacji przyłączyły się dwie kolejne firmy – Firma NOVIS oraz Restauracja Małgośka. Dzięki nim powiększyło się grono sponsorów Siarki Tarnobrzeg. W Klubie przedsiębiorcy mogą nawiązywać wiele nowych kontaktów biznesowych, a co za tym idzie – rozwijać swoje firmy oraz zwiększa zasięg oferowanych produktów i usług. Głównym elementem wszystkich spotkań biznesowych są rekomendacje, dzięki czemu przedsiębiorcy w szybki i łatwy sposób mogą pozyskać kontakty do firm, z którymi chcieliby nawiązać współpracę.

Ponadto dla osób, które decydują się zostać klubowiczami Klubu Biznesu Siarki Tarnobrzeg, przewidziane są dodatkowe korzyści wynikające z członkostwa. Przede wszystkim przedsiębiorcy, którzy przyłączają się do Klubu mają zagwarantowaną opiekę koordynatora, który pomoże im w nawiązywaniu kontaktów z innymi firmami. Od tego roku do dyspozycji klubowiczów będą również organizowane cyklicznie webinary. Podczas ich trwania przedstawiciele różnego rodzaju firm należących do Klubu Biznesu będą mieli możliwość prezentowania swoich produktów klubowiczom z całej Polski.

Klubowicze mogą również nawiązywać kontakty z przedsiębiorcami należącymi do innych klubów biznesu, których poza Siarka Tarnobrzeg Biznes Klubem jest już 14. Aby im to ułatwić uruchomiona została platforma internetowa oraz aplikacja, dzięki którym klubowicze korzystając z telefonów komórkowych, tabletów czy komputerów mogą wyszukiwać firmy i branże, z którymi chcieliby rozpocząć współpracę. Klub Biznesu oferuje swoim klubowiczom również bardziej tradycyjne formy reklamy – np. zamieszczenie ich logo na banerach, w mediach społecznościowych, czy w ogólnopolskim newsletterze.

Przedstawiciele Klubu, pamiętając o tym, że nie samą pracą człowiek żyje, organizują dla klubowiczów również zamknięte spotkania, podczas których poza rozmowami o biznesie mogą oni także brać udział w wyjazdach integracyjnych np. na mecze Reprezentacji Polski, I Ligi lub Lig Europejskich, spotkaniach ze znanymi sportowcami, uczestniczyć w degustacjach alkoholi z różnych stron świata czy mierzyć się ze sobą w potyczkach sportowych.

Każdy, kto chciałby na własne oczy zobaczyć jak wygląda spotkanie Klubu Biznesu oraz dowiedzieć się więcej o organizacji może przyjść na śniadanie biznesowe, które odbędzie się w środę 14 lutego 2018 roku w Hotelu Kameleon. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 8:30.

info: organizator

3 Responses to Siarka Tarnobrzeg Biznes Klub zaprasza wszystkich przedsiębiorców

 1. Adam Odpowiedz

  8 lutego 2018 at 14:00

  Zwykli zarobkowicze nie żadni biznesmeni :) szkoda tego zasłużonego klubu bo przez widzimisie kilku ,,kolegów,, zniszczone zostało dobre imię tego zasłużonego klubu :(

 2. ptyś Odpowiedz

  8 lutego 2018 at 15:28

  nie bądź zazdrosny tylko dołącz do tej plejady gwiazd lokalnego biznesu.
  tylko gdyby cię prezes prosił to nie ręcz go,taka rada na wszelki wypadek ;)

 3. Adam Odpowiedz

  9 lutego 2018 at 11:58

  Bron Boże zazdrości, niech im się kieszenie wypychają pieniędzmi, niech zarząd pływa w luksusach, niech szukaja sponsorów na swoje fanaberie sami, ale jak się dowiedziałem że miasto zapłaciło 30 tys zł za wyposażenie pomieszczenia tego klubu biznesu w pomieszczeniu pod trybuną to aż mnie szlak trafia, ja mam płacić za wygodne kanapy i szafy dla prezesa, są granice !!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>