Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Weekend pod znakiem remisu i zwycięstwa (video)

Luty 11, 2018 5:25 PM

Dwa mecze kontrolne rozegrali w miniony weekend piłkarze Siarki Tarnobrzeg. Ligową formę nasi zawodnicy szykowali tym razem mierząc się z drużynami z Rzeszowa.

Piątkowy mecz kontrolny z Resovią zakończył się remisem 1:1. Był to pojedynek dwóch młodzieżowych zespołów, Resovię reprezentowała bowiem drużyna występująca w Centralnej Lidze Juniorów, Siarka zaś zagrała w mocno odmłodzonym składzie. W spotkaniu tym gola dla naszego zespołu strzelił Cezary Kabała.

Siarka zagrała w składzie: Janowski, Dawidowicz, Wawrylak, Barteczko, Kabała, zawodnik testowany, Galara, Wiktor, zawodnik testowany, Mróz, Świderski. Po przerwie zagrali także: Kieliszek, Majcher, Lubowicki, Sztuka.

Dzień później Siarkowcy grając w najmocniejszym składzie nie dali żadnych szans Stali Rzeszów, wygrywając 4:0 (2:0). Gole dla naszego zespołu strzelali Ropski (2x) i Janeczko (2x).

Siarka rozpoczęła mecz w składzie:Krupa, Kubowicz, Witasik, Bierzalo, Grzesik, Witkowski, Radulj, Płatek, Mikita, Janeczko, Ropski. Po przerwie grali także: Janowski, Dawidowicz, Wiktor, Świderski i Kabała.

Kolejnym sparingowym rywalem Siarki będzie słowacki Partizan Bardejov, grający obecnie w drugiej lidze. Od czerwca ubiegłego roku zespół ten prowadzi dobrze znany w Tarnobrzegu trener Ryszard Kuźma.

źródło: Siarka Tarnobrzeg

Skrót video ze sparingu ze Stalą przygotował kanał Siarka TV.

4 Responses to Weekend pod znakiem remisu i zwycięstwa (video)