Fatalna czwarta kwarta. Koszykarze Siarki bezsilni w starciu z Polfarmexem z Kutna (fotoreprotaż oraz video HD)

Przegrana 14:33 czwarta kwarta zadecydowała o końcowej porażce koszykarzy Siarki w meczu z Polfarmexem z Kutna. Po tej przegranej tarnobrzeska drużyna spadała na 9 lokatę w tabeli.

Jeśli Siarka chce uniknąć gry w play-out musi koniecznie wygrać dwa najbliższe spotkania, środowe wyjazdowe w Kłodzku oraz sobotnie, we własnej hali z KK Warszawa. Ten mecz rozpocznie się o godzinie 18.

SIARKA TARNOBRZEG – POLFARMEX KUTNO 61:86 (15:12, 17:27, 15:14, 14:33)

SIARKA: Długosz 17, Stanios 11 (2×3), Niedźwiedzki 10, Nowicki 10, Czyżnielewski 7 (1×3), Gazarkiewicz 3, Sewioł 2, Rypiński 1

POLFARMEX: Marek 14, Kobus 11 (1×3), Majewski 11, Janiak 10 (1×3), Szwed 10, Wojdyła 9 (1×3), Zębski 8, Sobczak 6, Pawlak 4, Tradecki 3 (1×3)