Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: III Śniadanie Biznesowe Siarki z Jackiem Zielińskim (fotoreportaż oraz video HD)

Luty 18, 2018 7:48 PM

Klub Biznesu działający przy Siarce Tarnobrzeg z dnia na dzień rozwija się coraz bardziej. Kolejne firmy zauważają, jak wiele mogą zyskać po dołączeniu do Klubu. Klubowicze jak i potencjalni członkowie spotkali się w minioną środę na trzeciej już edycji Śniadania Biznesowego. Gościem wydarzenia był znakomity trener Jacek Zieliński.

Przy Klubie Siarka Tarnobrzeg kilka miesięcy temu został powołany do życia projekt, który łączy ze sobą dwa, zdawałoby się odrębne światy – sportu i biznesu. Chodzi oczywiście o Klub Biznesu. Jego głównym celem jest zrzeszanie przedsiębiorców z Tarnobrzega oraz innych polskich miast. Organizacja stanowi swego rodzaju odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców, którzy przyłączając się do organizacji zostają sponsorami klubu. W zamian otrzymują oni możliwość rozwoju swoich działalności.

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

29 Responses to Tarnobrzeg: III Śniadanie Biznesowe Siarki z Jackiem Zielińskim (fotoreportaż oraz video HD)

  1. vincentvega Odpowiedz

    18 lutego 2018 at 21:23

    A po co im były te numerki?

  2. Rudy Odpowiedz

    19 lutego 2018 at 07:13

    Każda z reprezentantów miał minutę na przedstawienie swojej firmy. Jeśli kogoś zainteresowało to co miał do powiedzenia – notował numer na specjalnym formularzu, a władze klubu później organizują kontakt między potencjalnymi partnerami. Numer łatwiej zapamiętać i zanotować.

    • Wacław Odpowiedz

      19 lutego 2018 at 08:01

      Prościej chyba podejść i porozmawiać hehehe

  3. kibictbg Odpowiedz

    19 lutego 2018 at 09:51

    plany sa co do zwierzynca a do glownej plyty to nic sie nie mowii

    • Wacław Odpowiedz

      20 lutego 2018 at 14:12

      co do głównej płyty to raczej nic nie będzie robione, bo niby skąd ? miasto ma znów dokładać do stadionu z którego nic nie ma, jeśli nie daj bóg awansują to trzeba zrobić oświetlenie na stadionie a to jest koszt około 1,5 mln zł, nie wiem jak z wymogami co do podgrzewania płyty, a to juz kolejne koszty.
      No chyba że Pan wspaniały prezes DD sam znajdzie prywatnego inwestora z klubu biznesu, który postawi mu słupy oświetleniowe w zamian za dołączenie do klubu biznesu hehehe

      • Janusz Odpowiedz

        20 lutego 2018 at 15:59

        Jak piłkarze awansują to zapewne klub biznesu zrzuci się na oświetlenie stadionu i podgrzewaną murawę.

        • Wacław Odpowiedz

          21 lutego 2018 at 07:53

          Jeśli tak będzie to trzymam kciuki za awans ;)

  4. max Odpowiedz

    19 lutego 2018 at 19:58

    Zapewne loża vip na stadionie będzie pękać w szwach. A co z dbałością o zwykłego kibica ?
    1. Czy dalej wejście na nasz stadion będzie tak drogie ?
    2. Czy dalej kupno biletu to w wielu przypadkach wystane kilkanaście lub dziesiąt minut aby wejść na stadion ?
    3. Kiedy i czy w ogóle da się kupić bilet na mecz poprzez internet ?
    4. A może jakaś akcja zachęcająca do przyjścia na stadion, na mecz Siarki ?
    Co na to osoby decyzyjne ? Odwagi w wypowiedziach i bijcie się w pierś że niewiele lub wręcz nić nie robicie w wyżej opisanych problemach.

    • aye Odpowiedz

      19 lutego 2018 at 21:13

      Przede wszystkim to trzeba ludzi nauczyć przychodzić wcześniej niż 10 min przed meczem, bo jak tak większość przychodzi to i kolejki się robią, zakup przez neta chwilę był, ponoć za wielu nie korzystało. Najlepiej kupić karnet i po problemie

      • Wacław Odpowiedz

        20 lutego 2018 at 07:47

        Ale trzeba ludzi zachęcić do kupienia tego karnetu, zaproponować jakieś korzyści, coś co pomoże potem w utrzymaniu tego kibica na stadionie, żeby zaczął przyprowadzać swoich znajomych. Ale władze klubu maja daleko w du**e zwykłego kibica. Robisz promocje raz na rundę mecz za 5 zł dla wszystkich, nie wiem po ile sa bilety ale 3 klasa rozgrywkowa 10zł normalny 5 zł ulgowy to max co można płacić. Marketing w klubie na poziomie ujemnym.

  5. Antonii Odpowiedz

    20 lutego 2018 at 08:07

    Łubu dubu łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu niech żyje nam !!!!! DD the best president of Klub Piłkarski Siarka Tarnobrzeg !!!!!

  6. gosia Odpowiedz

    20 lutego 2018 at 12:48

    Jasne ..hahahah tylko ze z zarobkami jestesmy na koncu .Stalowa Z Rzeszowem bija tych zapyzialych biznesmenow na glowe.
    http://www.echodnia.eu/strefa-biznesu/wiadomosci/a/dobrze-placa-w-stalowej-woli-najgorzej-w-tarnobrzegu,12946222/

    • Antonii Odpowiedz

      20 lutego 2018 at 14:03

      to są zwykłe zarobasy a nie żadni biznesmeni hehehe

  7. Jajecznica Odpowiedz

    20 lutego 2018 at 14:31

    Wspaniała inicjatywa ze strony klubu takie spotkania biznesowe !!!! Prężnie rozwijające się firmy mogą spotkać się w jednym miejscu, omówić strategie biznesowe czy też marketingowe, nawiązać długotrwałe współprace – a to pozwoli na rozwój miasta bo firmy będą się rozwijać, będą zatrudniać nowych pracowników :) Darku z całego serca gratuluje Ci tego Klubu Biznesu, to był strzał w 10 :) Już niedługo znów wspólna fala DD&NM !!!!!!

  8. Ja Odpowiedz

    20 lutego 2018 at 21:22

    Co za ludzie tu piszą, ma ktoś ochotę iść na mecz to idzie i nie potrzebuje jakiś specjalnych ZACHĘT.Same trole i marudy tu piszą. Weście ludzie du.py w troki i zróbcie coś pożytecznego dla miasta, klubu czy osiedla a nie tylko stękacie po co to czy po co tamto nic wam nie pasuje cokolwiek w Tbg się dzieje zawsze anty.

    • Wacław Odpowiedz

      21 lutego 2018 at 08:01

      Zarząd klubu, cała śmietanka towarzyska, która ma udziały sa od tego żeby ludzi zachęcać do chodzenia na mecze, widac na stadionie te tlumy po 200-300 osób, które jak to piszesz chcą chodzić. W TBG jest 30000 mieszkańców, którzy sa potencjalnymi kibicami. Stadion ma 2000 miejsc i co mecz powinno byc tyle zapełnionych – ale tutaj potrzeba pomysłu jakiejs wizji co zrobic zeby to pykło.

  9. ptyś Odpowiedz

    21 lutego 2018 at 07:23

    same zazdrosne o to jak dziedzic rozpieprza samorządową kasę… a gdybyście tak samo były harde,bezczelne i nie miały wstydu a także elastyczne gdy trzeba to też byście tyle zarobiły na miejskim garnuszku.
    a nie dla psa kiełbasa ;)
    a i żona w urzędzie fajne pieniądze bierze,jak to leciało ? stop rodzinnym klanom ?
    brawo panie kiełb.szokująca konsekwencja,daj pan swojemu pupilowi kolejne sto tysięcy w nagrodę…głosy 25 udziałowców już pan masz :)

    • Wacław Odpowiedz

      21 lutego 2018 at 08:05

      Dzięki bogu rozpieprzyć to on sobie może najwyżej swoją zabawkę w postaci klubu piłkarskiego, kasy miejskiej on nigdy nie zobaczy, wszystko idzie przez urzad wiec chodz tyle dobrze że ktoś ma wgląd na to na co idzie kasa. A DD może tylko prosic o to czy o tamto, decyzji nie ma żadnej :)

      • ptyś Odpowiedz

        21 lutego 2018 at 09:20

        http://nadwisla24.pl/2017/12/17/prezydent-kielb-deklaruje-ze-beda-wieksze-pieniadze-jesli-siarka-awansuje-i-przeprasza-prezesa-dziedzica-video-hd/

        mało wiesz i pewnie o tym,że żona dd w magistracie kadrowa też zdaje się nie wiesz… oj chciałbyś mieć tyle miejskiej kasy do przechuśtania co nasz menago…

        kiełb zapowiadał cięcia a dalej wspomaga pyszniaka,dziedzica,mastalerza i ich grupy towarzyskie.

        • ptyś Odpowiedz

          21 lutego 2018 at 09:28

          wspiera bo wierzy,że kibice jesienią 2018 mu tego nie zapomną oraz ci z kibiców,którzy z kiełbem trzymają od dawna i przekonują go,że wszelkie inwestycje w dziedzica i jego ferajnę przyniosą tysiące głosów wyborczych.
          zobaczymy czy te rachuby okażą się trafne.
          jeśli tak to nadal pyszniakowe i dziedzicowe firmy dostaną strumień samorządowej kasy i będą jak te pączki w maśle.

          konia z rzędem temu,kto naciągnie magistrat na większą kasę w zamian nie dając kompletnie nic.oby każdemu kiedyś spadły takie miliony do zmarnotrawienia.

        • Wacław Odpowiedz

          21 lutego 2018 at 11:44

          co nieco obiło się o uszy, wiem ze np. w przypadku pomieszczeń pod trybuna i tym całym pomieszczeniu dla pseudo klubu biznesu wielki prezes DD zażyczył sobie modułowe kanapy w barwach klubu za bagatelna kwote 60000zł !!!! za 3 łączące się kanapy hehehe został w moment wyśmiany i sprowadzony na ziemie, zostały zakupione zwykłe kanapy a cały koszt wszystkich pomieszczen zamknal sie w kwocie około 40000zł. Z dwojga złego gdy miasto ma łożyć na tych nierobów, wole juz tak ze ktos z urzedu wydaje te pieniadze i ma racjonalne podejscie bo gdyby DD dostał kase do kieszeni to pieniedzy szybko by brakło hehehe

          • ptyś

            21 lutego 2018 at 11:52

            rzecz w tym,że magistrat nie jest od fundowania kanap czy pieniędzy mastalerzowi,dziedzicowi,kłosowi,skowronowi czy koniecznemu….
            znaczy nasze jest,służy właśnie bogolom by mogli czuć się jeszcze bardziej wyjątkowi a biednych frajerów zwanych podatnikami jeszcze zobowiązuje by utrzymując spółkę wspomnianych panów płacili jeszcze za bilety na obiekty,które są własnością gminy Tarnobrzeg a za które wspomniani panowie nie płacą nawet pół złotówki rocznie.
            gmina Tarnobrzeg co roku w budżecie powyżej 5 milionów dopłaca mosir na istnienie i funkcjonowanie a ci tworzą tam nowe dyrektorskie posadki.

            możesz oczywiście łudzić się,że kiełb dziedzica nie lubi ale sumy kwot jakie daje mu by je zagospodarował sugerują co innego.a słowa są tylko słowami.

        • Wacław Odpowiedz

          21 lutego 2018 at 11:53

          Co do kwestii kibiców to tutaj będzie strzał w stopę jeśli Prezydent GK chce wspierać DD. Kibicuje temu klubowi od blisko 20 lat ale odkąd za sterami jest grupa DD, na mecze uczęszczam okazyjnie (gdy ciekawsze grupy kibiców pojawią sie na stadionie)i podobnie czyni większa grupa moich znajomych, którzy przez lata tydzien w tydzien wspierała ten klub. Niestety przez grupkę pożal się boże ,,prezeso -biznesmenów” potraktowano klub jak zabawkę, i stworzono sobie prywatną firmę, lata tradycji poszły w pizdu, kibice otrzymali strzał w pysk i zostali kopnięci w dupę. Na trybunach została garstka 200-300 osób i to jest ten potencjalny elektorat który ma pomóc w wyborach hehe drugie tyle jak i nie więcej jest anty DD i jego bandzie i wandzie :)

          • ptyś

            21 lutego 2018 at 12:02

            kości zostały rzucone,pan kiełb już przeprosił pana darka i nawet sto tysięcy w nagrodę wysłał.

            kibice to siła w tym mieście więc ma prawo liczyć,że ich głosami uratuje swoje eldorado oraz dariuszowe.
            wiara niekoniecznie musi mieć jakiekolwiek racjonalne podstawy.

            a kiedyś może i kibicom coś spadnie z pańskiego stołu,ci co byli cwańsi to pracują z klubem czy współpracują i od lat są wynagradzani za to stąd nie dziwi ich lojalność,choć część jest taka,że ktokolwiek by nie przyszedł to będą mu służyć.taką mają naturę lokajów.po prostu.

            a Wacław to kojarzyć się może z tym smutnym frajerem co i jego robili prezesem a ten wszystko na pniu wyprzedawał.

          • Wacław

            21 lutego 2018 at 12:06

            i dodajmy że nadal siedzi przy korycie razem z DD, nawet skapło mu jakieś honorowe prezesorstwo na ostatniej imprezce hehehe przekret jakich mało, a w dodatku cham i prostak. PS. Na szczęście nie mam z nim nic wspólnego

  10. lolek Odpowiedz

    21 lutego 2018 at 09:35

    a mnie interesuje tylko co robi prezesina znany z biznesowych sukcesów wszak mówią o nim antymidas gdy spotyka wyje..nego na mieście ?
    robi zwroty ? :P

  11. ptyś Odpowiedz

    21 lutego 2018 at 12:13

    najlepszy przykład współpracy magistratu z dziedzicem to sprawne zatuszowanie libacji alkoholowej w wyniku której młody człowiek szybował z 4 piętra.
    tabuny rzetelnych dziennikarzy w mieście milczał.
    oni jednak mają taką rolę,co najwyżej chłopców na posyłki.

    ale znam i kilku ojców,trenujących chłopców w klubie,którzy się odgrażali,że dziedzicowi za treningi płacić nie będą…a płacą aż miło.ciekawe co z tą kasą,która daje magistrat na sport młodzieżowy ?
    ale tam jest jeden prezes,jeden dyrektor i jeden księgowy.w jednej osobie :)

    • Antonii Odpowiedz

      22 lutego 2018 at 12:13

      Bo pić to trzeba umieć hehehe gówniarstwo się nachlało włączyła się nieśmiertelnośc i masz. Wielkie gwiazdy tarnobrzeskiej piłki, czasem słyszałem ich rozmowy na siłowni , kur*a patologia jak nic, po liściu na pysk i nic więcej hehehe

  12. A.M. Odpowiedz

    21 lutego 2018 at 13:14

    Pan z nr 24 – zdj 63 baaardzo przystojny :)