Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA w momencie przyjmowania łapówki!

Luty 21, 2018 3:42 PM

Jak podaje TVP INFO prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb został zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne w momencie przyjmowania łapówki. Do zatrzymania doszło na terenie Urzędu Miasta.

Prezydent Grzegorz Kiełb miał przyjąć 20 tysięcy zł w zamian za wydanie decyzji urzędniczej. Decyzja miała dotyczyć planu zagospodarowania przestrzennego – informuje TVP INFO

TVP INFO ujawniło szczegóły dzisiejszego zatrzymania prezydenta Tarnobrzega Grzegorza Kiełba. Według TVP INFO, do gabinetu prezydenta Tarnobrzega przyszedł inwestor, który zaoferował łapówkę w wysokości 20 tysięcy zł  w zamian za modyfikację w planie zagospodarowania przestrzennego. Dzięki tej zmianie inwestor mógłby wybudować obiekt usługowo – handlowy.

Wypowiadający się w TVP INFO rzecznik CBA Temistokles Brodowski mówił z kolei, że do zatrzymania Grzegorza Kiełba przez agentów rzeszowskiej delegatury CBA doszło chwile po tym, jak przyjał on łapówkę. W gabinecie prezydenta agenci ujawnili pieniądze pochodzące z łapówki.

W dalszej części informacji reporterka TVP INFO ujawniła, iż według nieoficjalnych informacji sprawa ciągnęła się przez kilka ostatnich miesięcy w czasie których prezydent Kiełb miał negocjować kwotę, za jaką miał wydać inwestorowi pozytywną decyzję.

Prawdopodobnie jeszcze dziś prezydent Tarnobrzega zostanie przewieziony do prokuratury w Warszawie, gdzie ma usłyszeć zarzuty.

Do czasu wyznaczenia komisarza, obowiązki prezydenta przejmie sekretarz miasta, Przemysław Rękas.

38 Responses to Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA w momencie przyjmowania łapówki!

  1. Maciek Odpowiedz

    21 lutego 2018 at 15:54

    Mnie to wcale nie dziwi.

  2. Małysz Odpowiedz

    21 lutego 2018 at 16:01

    Wziął, bo jak daja to trzeba brać, tak z przyzwyczajenia

  3. art Odpowiedz

    21 lutego 2018 at 16:13

    Pewnie te PIS owskie szuje wrobiły go za to że się rozprawiał z nimi i wywali od rządów

    • gość Odpowiedz

      21 lutego 2018 at 18:32

      Pewnie mu wcisnęli na siłę ;)

      • Bob Odpowiedz

        21 lutego 2018 at 19:01

        :) ))))))))))

    • Bratek Odpowiedz

      21 lutego 2018 at 23:54

      Choćby to była prowokacja , gdyby był czysty to nie było by tej akcji i nie dał by się wyrobić ! Zresztą chyba jakieś nagrania mają ,więc niedługo wszystko się okaże !

  4. Miro Odpowiedz

    21 lutego 2018 at 16:22

    A może to byli chętni plac przy Dekutowskiego z gimnazjum chcieli kupić bo w tym mieście już wszystko wyprzedane a plan taki był od dawna.

  5. mieszkaniec Odpowiedz

    21 lutego 2018 at 16:36

    Gdzie są teraz obrońcy tego uczciwego, prawego i sprawiedliwego prezydenta Kiełba. Oszukał wyborców a ta jego za przeproszeniem wspaniała „ekipa” powinna podać się do dymisji bo na jego barkach doszli do koryta.

    • MG Odpowiedz

      21 lutego 2018 at 18:31

      Przez 4 lata nie dawali mu lapowki i nagle na pol roku przed wyborami znalazl sie „inwestor” z 20 tys lapowki? Taka kwote Kielb zarabia w potora miesiaca? z daleka widac grube nici tej sprawy

      • Ja Odpowiedz

        21 lutego 2018 at 20:03

        A może brał skąd wiesz, że to jeden jedyny raz był dzisiaj?

        • MG Odpowiedz

          21 lutego 2018 at 20:35

          dziwi mnie ze akurat dzisiaj CBA bylo w poblizu jak ktos lapowke prezydentowi dal. wczesniej byli zajeci czym innym?

  6. MS Odpowiedz

    21 lutego 2018 at 16:38

    Co za dno…
    Uczciwy człowiek? Kur.a m.ć

  7. ciemny Odpowiedz

    21 lutego 2018 at 16:39

    Jak się dom buduje to kasa jest potrzebna a Tomasz od cycka odstawił.

  8. Ja Odpowiedz

    21 lutego 2018 at 16:45

    Ale sensacja każdy poprzedni brał tylko nie dał się złapać przecież to norma w urzędach

  9. AlkoHolik Odpowiedz

    21 lutego 2018 at 17:07

    Do Ja:Dokładnie czym tu się podniecać…Zdrowie w tym mieście się tylko dobrze PIJĘ nie żyje!!!

  10. Franek Odpowiedz

    21 lutego 2018 at 17:56

    Śmierdzi mi to prowokacją. Zresztą CBA jest dla mnie niespecjalnie wiarygodna. Ona już 10 lat temu za rządów PIS pokazała swoje metody, które odpowiednio scharakteryzował sędzia Tuleja. Według sądu CBA podżegało do korupcji. Aż potem Duda musiał ułaskawiać ich szefów skazanych na kary więzienia bez zawieszenia. To o czymś chyba też świadczy… Dlatego też ja dziś nie wierzę że Kiełb wziął tą łapówkę.

    • Bob Odpowiedz

      21 lutego 2018 at 18:59

      Wiarygodne to CBA była za PO. Ukradli w 8 lat 250 mld zł i CBA nie zauważyło niczego ani specjalna kasta która też kradła na potęgę.

    • Ja2 Odpowiedz

      21 lutego 2018 at 20:06

      Skąd wiesz byłeś z nim wtedy jak „nie brał” na kawie?

  11. pns Odpowiedz

    21 lutego 2018 at 18:11

    Kocieba czas na ciebie…

  12. KrzysiuZZZ Odpowiedz

    21 lutego 2018 at 18:16

    Chlip chlip jak ja teraz sobie dam radę?

  13. Bob Odpowiedz

    21 lutego 2018 at 18:55

    Teraz wiadomo dlaczego tak na chama czyścił sobie pole wyrzucając wszystkich niewygodnych. Czy to była prowokacja czy nie nie ma znaczenia. Jak by był uczciwy to by nie wziął.

  14. garbus Odpowiedz

    21 lutego 2018 at 18:58

    poczekajmy zanim ukamienujemy , juz byl winny niedbalowski i wojtowicz … władze pisu go nienawidzą i zrobią wszystko aby go załatwić

    • Ja2 Odpowiedz

      21 lutego 2018 at 20:08

      A komisarz zrobi w tym czasie lepszy porządek i wyjdzie może coś jeszcze…

  15. Lew Jaszyn Odpowiedz

    21 lutego 2018 at 19:24

    Bardzo mi szkoda pana Grzegorza. Swoją pracowitością i szczerością zaskarbił sobie sympatię większości mieszkańców. W trakcie jego rządów Tarnobrzeg stanął na nogi. Dziś przyszłość ciemna i ponura, wszystkie plany i nadzieje się rozwiały. Mam nadzieję, że to tylko niedopatrzenie z jego strony i zostanie oczyszczony ze stawianych zarzutów.

    • Ja2 Odpowiedz

      21 lutego 2018 at 20:10

      Szczególnie edukacja stanęła na nogi. Dzieci po dwóch szkołach biegają, za rok dwuzmianówka się szykuje bo jednej ze szkół tak łatwo się nie da przenieść jak się wcześniej myślało. Ech…

  16. Waldek Odpowiedz

    21 lutego 2018 at 19:55

    Szkoda bo za jego rządów miasto zaczęło sie rozwijać.

  17. Helka Odpowiedz

    21 lutego 2018 at 20:10

    jak nic ustawka!!!!!!-szkoda człowieka !!!!czystki robił to teraz mu się odpłacili !!!!!wierzę ,że będzie oczyszczony !!!!bo przecież chodzi o sprawiedliwość!!!!

  18. Pan to nie ja Odpowiedz

    21 lutego 2018 at 20:22

    Łapy precz od prezydenta pisiory

    • Maniek Odpowiedz

      21 lutego 2018 at 22:34

      Nie mów ,że pisiory , bo gdyby był czysty to nie było by takiej sytuacji !!!!

  19. Maniek Odpowiedz

    21 lutego 2018 at 22:31

    Tak się śmiał z Mastalerza ,a sam …..ech szkoda słów nawet !

  20. owen Odpowiedz

    21 lutego 2018 at 22:52

    Jolka, daj spokój. Lepiej spakuj sobie jeszcze dzisiaj szczotkę do zębów bo rano mozesz nie miec do tego głowy kobito.

  21. Kobi Odpowiedz

    21 lutego 2018 at 23:08

    O ktorej go zlapali ? Cos za szybko sprawa nabrala rozglosu medialnego na cala Polske…..

    • Bratek Odpowiedz

      21 lutego 2018 at 23:48

      I dobrze, takie rzeczy powinno się nagłaśniać !
      Pazerność nie ma granic, a zaczyna się od małych kwot…..

  22. Bratek Odpowiedz

    21 lutego 2018 at 23:44

    Wcale mi go nie żal, więcej takich akcji !!!

  23. śwagier Odpowiedz

    22 lutego 2018 at 09:19

    wziął tak tylko przez nietargnięcie – tak na prawdę nie chciał

  24. śwagier Odpowiedz

    22 lutego 2018 at 09:20

    wziął tak tylko przez roztargnięcie – tak na prawdę nie chciał

  25. Pytanie Odpowiedz

    22 lutego 2018 at 23:04

    A co z tym inwestorem który wręczył? też zatrzymany? Ponoć jedynym inwestorem ktory był u niego w tym dniu to inwestor Kołek jak wynika z konforencuji UM?

  26. ewa Odpowiedz

    23 lutego 2018 at 15:52

    W tbg tylko były prezydent stalowej woli szlezak może pomóc Wziąlby za pyski to dziadostwo i może by tbg ze wsi znowu by był miastem