Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Prokuratura Krajowa o zatrzymaniu i zarzutach dla prezydenta Tarnobrzega

Luty 22, 2018 2:26 PM

Jeszcze dzisiaj prezydentowi Miasta Tarnobrzega zostanie przedstawiony zarzut oraz zostanie on przesłuchany w charakterze podejrzanego – czytamy w komunikacie opublikowanym przez Prokuraturę Krajową. Również dzisiaj prokurator podejmie decyzję co do ewentualnego zastosowania wobec podejrzanego środków zapobiegawczych, w tym skierowania do Sądu wniosku o tymczasowe aresztowanie.

TREŚĆ KOMUNIKATU

„W toku śledztwa nadzorowanego przez Mazowiecki Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Warszawie 21 lutego 2018 roku funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego z Delegatury w Rzeszowie zatrzymali Grzegorza K. – Prezydenta Miasta Tarnobrzega – czytamy w komunikacie opublikowanym przez Prokuraturę Krajową.

Grzegorz K. został zatrzymany w związku z tym, iż pełniąc funkcję publiczną zażądał od tarnobrzeskiego przedsiębiorcy korzyści majątkowej w kwocie 20 tysięcy złotych. Żądanie to zostało sformułowane w związku z opracowywanymi przez urząd miasta zmianami w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, które miały uwzględnić oczekiwania przedsiębiorcy.

Dziś (22 lutego 2018 roku) w godzinach popołudniowych w Mazowieckim Wydziale Zamiejscowym Prokuratury Krajowej z zatrzymanym zostaną wykonane czynności procesowe. Prezydentowi Miasta Tarnobrzega zostanie przedstawiony zarzut oraz zostanie on przesłuchany w charakterze podejrzanego.

Również dziś w godzinach popołudniowych, po wykonaniu wszystkich zaplanowanych czynności, prokurator podejmie decyzję co do ewentualnego zastosowania wobec podejrzanego środków zapobiegawczych, w tym skierowania do Sądu wniosku o tymczasowe aresztowanie.”

5 Responses to Prokuratura Krajowa o zatrzymaniu i zarzutach dla prezydenta Tarnobrzega

 1. gabinet Odpowiedz

  22 lutego 2018 at 17:02

  daj mi człowieka a znajdę na niego paragraf, komuna wiecznie żywa

 2. Michał Odpowiedz

  22 lutego 2018 at 18:20

  Jeżeli sprawę prowadzi prokuratura krajowa, to muszą mieć twarde dowody. Dzisiaj w UM Tbg stypa na całego, prezydent w kajdanach, a ekipa Kiełba już drży kto z pisu zrobi z nimi porządek.

 3. Lisia Odpowiedz

  22 lutego 2018 at 19:48

  No właśnie jak prokuratura Krajowa się tym zajmuje to znaczy że sprawa jest polityczną. Kampania wyborcza rozpoczęta i tak będzie się tak działo w wielu miastach do samej jesieni

 4. FckNWO Odpowiedz

  22 lutego 2018 at 22:46

  Rzadza nami przyglupi

 5. Jajecznica Odpowiedz

  23 lutego 2018 at 12:34

  ,,Ja wyżej podpisany pełni świadomy informuje że nie miałem nic wspólnego z podłożeniem pieniędzy w gabinecie prezydenta Miasta Tarnobrzega. Ja gram uczciwie !!! Oczywiście będę startował w wyborach prezydenckich tak jak obiecałem moim wyborcom!!! A tym których zawiodłam obiecuje nie przepier**lać juz pieniędzy na jajeczniczki na boczku, buty dla naczelniczek i opony do samochodów naczelników” Wasz przyszły Wódź !!! Jajecznica !!! ps. PDW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>