Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zapraszamy na transmisję LIII sesji Rady Miasta Tarnobrzega (video)

Marzec 1, 2018 7:35 PM

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję LIII sesji Rady Miasta Tarnobrzega. Będzie to dokończenie obrad radnych, przerwanych w ubiegły czwartek. Sesja zaplanowana jest na piątek 2. marca, początek godz.13, w sali nr 201 w UM Tarnobrzeg.

W trakcie sesji radni będą procedować uchwały, które pominięte zostały w miniony czwartek a dotyczą uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenów wokół Jeziora Tarnobrzeskiego w Tarnobrzegu, uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu oraz uchwalenia zmiany nr 1 miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego osiedla Mokrzyszów w Tarnobrzegu.

UWAGA: Decyzją radnych (11 za, 1 przeciw, 6 wstrzymujących się) z porządku obrad wycofano uchwałę dotyczącą planu zagospodarowania przestrzennego osiedla Mokrzyszów.

OKIENKO DO TRANSMISJI POJAWI SIĘ POD TĄ INFORMACJĄ TUŻ PRZED ROZPOCZĘCIEM OBRAD

9 Responses to Zapraszamy na transmisję LIII sesji Rady Miasta Tarnobrzega (video)

 1. Szczur Odpowiedz

  1 marca 2018 at 20:22

  Co to za zmiana w sprawie Mokrzyszowa? Ktoś coś wie?

 2. owen Odpowiedz

  1 marca 2018 at 20:43

  Chyba wszyscy są ciekawi co będzie z tym Mokrzyszowem, no i kólkiem.

 3. sandra Odpowiedz

  2 marca 2018 at 07:03

  Tak należało by spytać przewodniczącego tej rady co zrobił by nas przed korupcją ochronić. Gdzie był do tej pory ładnie mówi nic nie robi. Dramat.

 4. konio Odpowiedz

  2 marca 2018 at 09:21

  mówiąc kolokwialnie jesteś skończonym idiotą były gospodarzu Tarnobrzega Grzegorzu K.

  • Stach Odpowiedz

   2 marca 2018 at 11:24

   Może jednak jest coś innego na rzeczy?

   • buli Odpowiedz

    2 marca 2018 at 11:38

    A raczej napewno jest tylko nawiedzone PISiory będą zawsze sądzić inaczej .Pluj świni w ryj a ona że deszcz pada .

 5. jasnowidz Odpowiedz

  2 marca 2018 at 13:16

  Najbardziej naganną ocenę prezydentowi Grzegorzowi K. wystawia fakt nie zadbania o mieszkańców w przypadku nazwijmy to losowym. Brak wyznaczenia swoich zastępców spowodował paraliż finansowy Miasta. Brak wypłaty 500+ i innych świadczeń należnych mieszkańcom. Widać jak na tacy że brakowało mu wyjątkowej wyobraźni co by było gdyby ….Człowiek który nie ufa nikomu i każdego podejrzewa ma jakiś problem być może z samym sobą. Dobro i bezpieczeństwo mieszkańców winno być jego najważniejszym zadaniem, powinien przewidywać każdą sytuację ale widocznie całą władzę chciał mieć dla siebie. Za powstały paraliż finansowy Miasta i związane z tym kłopoty i niedogodności mieszkańców powinien dostać dodatkowy wyrok. Miał wystarczająco dużo czasu by wyznaczyć swoich zastępców ale tego nie zrobił. Mamy tylko kłopoty i wstyd na cały kraj. Jaki z niego prawnik skoro nie rozumiał zasady ciągłości władzy. Jego postawa w tym zakresie budzi poważne wątpliwości co do jego kompetencji sprawowania urzędu prezydenta miasta. Nawet w najbliższym swoim otoczeniu nie znalazł osób zaufanych? Gdyby został oczyszczony z zarzutów to postawienie mieszkańców w sytuacji braku wynagrodzeń i innych świadczeń dyskwalifikuje go z urzędu prezydenta. Priorytetem dla niego nie było sprawne działanie urzędu a to jest już czerwona kartka. Czy warto litować się nad nim? a kto zlituje się na ludźmi którym nie wypłacono świadczeń? On na pewno teraz ma inne zmartwienia niż litowanie się nad mieszkańcami!!!

  • Stach Odpowiedz

   2 marca 2018 at 14:14

   Widzisz w jakim świecie żyjesz?? Social, social i social. Komu można dać to ok, ale nie wszystkim. Kraj bezprawia.

 6. Mieszkaniec Odpowiedz

  2 marca 2018 at 14:06

  To co właśnie przegłosowała rada o zdjęciu planu Mokrzyszowa jest dla mnie skandalem. Zapamiętam nazwisko każdej osoby co była za tym i niech zapomni o głosach moim i wszystkich znajomych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>