Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zarząd Platformy Obywatelskiej w obronie Dariusza Kołka

Marzec 1, 2018 11:28 AM

Spełniając prośbę Zarządu Platformy Obywatelskiej w Tarnobrzegu, poniżej publikujemy oświadczenie w sprawie Dariusza Kołka.

Oświadczenie Zarządu Platformy Obywatelskiej w powiecie grodzkim Tarnobrzeg:

„W ostatnich dniach pojawiły się doniesienia medialne, w których osoba radnego i członka PO Dariusza Kołka a zarazem dobre imię Platformy Obywatelskiej RP w Tarnobrzegu są w sposób nieuprawniony szkalowane.

Na posiedzeniu Zarządu PO w dniu 28 lutego 2018 r. radny Dariusz Kołek był obecny i złożył obszerne wyjaśnienia.

Wedle oświadczeń radnego Dariusza Kołka zarzuty wysuwane wobec niego przez Panią Naczelnik Jolantę Kociubę są bezpodstawne ponieważ nie był jedyną osobą odwiedzającą gabinet prezydenta w tym dniu.

Potwierdził ponadto, że jest wyłącznie jednym z wielu świadków w toczącym się postępowaniu wobec Grzegorza K.

Dlatego w trosce o interes i dobre imię Platformy Obywatelskiej w Tarnobrzegu na mocy § 10 pkt 1 i 2 Statutu PO RP radny Dariusz Kołek złożył już wcześniej do władz Podkarpackiego Regionu PO wniosek o zawieszenie jego członkostwa w Platformie Obywatelskiej do czasu wyjaśnienia sprawy.”

15 Responses to Zarząd Platformy Obywatelskiej w obronie Dariusza Kołka

  1. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    1 marca 2018 at 11:34

    Tyle warty co to całe PełO. Banda przekrętasów i karierowiczów, byle okraść Państwo. Won Kołek z miasta razem z całym PełO !!!!!

  2. ptyś Odpowiedz

    1 marca 2018 at 11:38

    dobre imię platformy.
    dobre imię kołka,mastalerza i reszty tej bandy ? dobre sobie !

    pogratulować samopoczucia.

  3. Retinger Odpowiedz

    1 marca 2018 at 12:21

    Dobre imię Platformy Obywatelskiej. Litości!

  4. tbg Odpowiedz

    1 marca 2018 at 12:49

    Jeśli Zarząd prosi o publikację oświadczenia o bardzo enigmatycznej treści, ja jako obywatel proszę Was, dziennikarzy o zapytanie w imieniu mieszkańców członków Zarządu o to, czy pan Kołek był bezpośrednio zaangażowany w sprawę CBA, to jest czy to on zgłosił się do Biura z informacją że prezydent żąda łapówek.Drugie pytanie – czy pośredniczył w przejęciu łapówki we wskazanym dniu.

    To bardzo proste pytania. Jeśli pan radny odpowie – szczerze, a nie jak do tej pory – w sposób który budzi wątpliwości i każe snuć domysły – to nikt go nie będzie ani fałszywie oskarżał, ani pomawiał.

    Wystarczy tak to ja, nie to nie ja. Tego nie usłyszeliśmy niestety.

    Nie róbcie proszę z ludzi wariatów, nasze społeczeństwo jest w większości nie tylko dobrze wykształcone ale również po prostu mądre. Poza znajomościami i ambicjami objęcia stołka (jakiegokolwiek, w jakikolwiek sposób, nawet jako komisarz:))) bo w normalnych wyborach pan Kalinka szans nie ma) nie różnimy się niczym. Też mamy ukończone studia – jak pani Kociuba, jak pan Kiełb, jak urzędnicy z prawa czy lewa.

    Nie traktujcie nas jak idiotów.

    To samo tyczy się pana Kalinki (zrzekłem się mandatu, nic więcej nie powiem – a jako polityk, samorządowiec powinien powiedzieć „wyborcom” – tak będę komisarzem bo mnie stołek od dawna swędzi, nie nie będę komisarzem) czy pani Kociuby (tu już poziom wypowiedzi nie podlega ocenie, bo słyszymy tylko obraźliwe epitety i pomówienia.

    Nie widzę jakoś tym razem briefingów, wystąpień – ani byłych Prezydentów, którzy nadal są zaangażowani w lokalną politykę, ani lokalnych działaczy.

  5. Tbg Odpowiedz

    1 marca 2018 at 13:22

    Wszyscy Państwo, którzy się tu wypowiadacie nie używanie pięknego polskiego języka. Umiecie tylko oczerniać i wyzywać ludzi. Dajcie sobie już z tym spokój. Jak macie coś konkretnego ludziom do przekazania to piszcie ale na bzdury i nie cenzuralne słowa szkoda Waszego czasu.

  6. Tbg Odpowiedz

    1 marca 2018 at 13:25

    Mieszkańcy naszego miasta pewnie wkrótce dowiedzą się o wielu sprawach i najprawdopodobniej niektórzy będą zaskoczeni. Dlatego proponuję wstrzymać się z osądami a już zwłaszcza w nieakceptowalnej formie.

  7. Pouczenie dla Tarnobrzeżanina Odpowiedz

    1 marca 2018 at 13:30

    Jeżeli masz jakąkolwiek wiedzę o okradaniu Państwa przez członków PO w Tarnobrzegu to Twoim obowiązkiem prawnym jest zgłosić to do Prokuratury.

    Jeżeli nic nie wiesz o tym, to nie pomawiaj bo możesz być pociągnięty do odpowiedzialności karnej za bezpodstawne publiczne oskarżanie niewinnych osób.

    • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

      1 marca 2018 at 14:02

      Na szczęście odpowiednie organy już się zajmują właśnie tymi prawymi obywatelami spod logo PełO, którzy czynnie przyczynili sie przez 8 lat swoich rządów do grabienia naszego kraju !!!!

  8. gabinet Odpowiedz

    1 marca 2018 at 13:49

    Tak się składa, że Kociuba nie wysuwała zarzutów, stwierdziła tylko fakt obecnosci Kołka u Prezydenta, natomiast CBA podało do publicznej wiadomości że radny-biznesmen zgłosił sie do nich i stąd ta prowokacja. Czy politycy uważają, że myślenie to zła cecha człowieka? wygląda że tak uważają

  9. XYZ Odpowiedz

    1 marca 2018 at 17:35

    Platfusy tracą poparcie,towarzyszy oraz członków i rozleci sie jak kiedyś AWS Krzaklewskiego.

  10. owen Odpowiedz

    1 marca 2018 at 17:52

    Do @gabinet dodam tylko, że bardzo nerwowo radny kołek zareagował na ujawnienie swojego nazwiska (no i schował się gdzieś na parę dni) czym
    raczej sam skupił na sobie uwagę opinii publicznej. A jak już się pokazał to zamiast powiedzieć TAK albo NIE, po prostu oskarża Kociubę. Tak nie zachowują się ludzie, którzy nie mają sobie nic do zarzucenia.

  11. kpina z ludzi Odpowiedz

    1 marca 2018 at 22:17

    gdyby kołek nie wręczał kontrolowanej łapówki to zwyczajnie powiedziałby: nie wręczałem.

  12. owen Odpowiedz

    2 marca 2018 at 11:07

    OTÓŻ TO !

  13. Iris Odpowiedz

    2 marca 2018 at 12:11

    Zaraz, zaraz to może w końcu ustalicie treść komunikatu bo na innym portalu Kołka zawieszono w prawach członka PełO. I że PO się odcina….

  14. ZgadnijKto Odpowiedz

    2 marca 2018 at 23:41

    Ja mam w dupie tych wszystkich co wydaje im się, że liznęli trochę władzy. Każdy z nich kradnie i tyle, każdy który myśli, że jest tutaj kimś, a tak na prawdę to są zerami. Dla swoich żon i dzieci może jesteście kimś, ale dla większości jesteście tylko tam w urzędzie pachołkami.