Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zarząd Platformy Obywatelskiej w obronie Dariusza Kołka

Marzec 1, 2018 11:28 AM

Spełniając prośbę Zarządu Platformy Obywatelskiej w Tarnobrzegu, poniżej publikujemy oświadczenie w sprawie Dariusza Kołka.

Oświadczenie Zarządu Platformy Obywatelskiej w powiecie grodzkim Tarnobrzeg:

„W ostatnich dniach pojawiły się doniesienia medialne, w których osoba radnego i członka PO Dariusza Kołka a zarazem dobre imię Platformy Obywatelskiej RP w Tarnobrzegu są w sposób nieuprawniony szkalowane.

Na posiedzeniu Zarządu PO w dniu 28 lutego 2018 r. radny Dariusz Kołek był obecny i złożył obszerne wyjaśnienia.

Wedle oświadczeń radnego Dariusza Kołka zarzuty wysuwane wobec niego przez Panią Naczelnik Jolantę Kociubę są bezpodstawne ponieważ nie był jedyną osobą odwiedzającą gabinet prezydenta w tym dniu.

Potwierdził ponadto, że jest wyłącznie jednym z wielu świadków w toczącym się postępowaniu wobec Grzegorza K.

Dlatego w trosce o interes i dobre imię Platformy Obywatelskiej w Tarnobrzegu na mocy § 10 pkt 1 i 2 Statutu PO RP radny Dariusz Kołek złożył już wcześniej do władz Podkarpackiego Regionu PO wniosek o zawieszenie jego członkostwa w Platformie Obywatelskiej do czasu wyjaśnienia sprawy.”

15 Responses to Zarząd Platformy Obywatelskiej w obronie Dariusza Kołka

 1. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

  1 marca 2018 at 11:34

  Tyle warty co to całe PełO. Banda przekrętasów i karierowiczów, byle okraść Państwo. Won Kołek z miasta razem z całym PełO !!!!!

 2. ptyś Odpowiedz

  1 marca 2018 at 11:38

  dobre imię platformy.
  dobre imię kołka,mastalerza i reszty tej bandy ? dobre sobie !

  pogratulować samopoczucia.

 3. Retinger Odpowiedz

  1 marca 2018 at 12:21

  Dobre imię Platformy Obywatelskiej. Litości!

 4. tbg Odpowiedz

  1 marca 2018 at 12:49

  Jeśli Zarząd prosi o publikację oświadczenia o bardzo enigmatycznej treści, ja jako obywatel proszę Was, dziennikarzy o zapytanie w imieniu mieszkańców członków Zarządu o to, czy pan Kołek był bezpośrednio zaangażowany w sprawę CBA, to jest czy to on zgłosił się do Biura z informacją że prezydent żąda łapówek.Drugie pytanie – czy pośredniczył w przejęciu łapówki we wskazanym dniu.

  To bardzo proste pytania. Jeśli pan radny odpowie – szczerze, a nie jak do tej pory – w sposób który budzi wątpliwości i każe snuć domysły – to nikt go nie będzie ani fałszywie oskarżał, ani pomawiał.

  Wystarczy tak to ja, nie to nie ja. Tego nie usłyszeliśmy niestety.

  Nie róbcie proszę z ludzi wariatów, nasze społeczeństwo jest w większości nie tylko dobrze wykształcone ale również po prostu mądre. Poza znajomościami i ambicjami objęcia stołka (jakiegokolwiek, w jakikolwiek sposób, nawet jako komisarz:))) bo w normalnych wyborach pan Kalinka szans nie ma) nie różnimy się niczym. Też mamy ukończone studia – jak pani Kociuba, jak pan Kiełb, jak urzędnicy z prawa czy lewa.

  Nie traktujcie nas jak idiotów.

  To samo tyczy się pana Kalinki (zrzekłem się mandatu, nic więcej nie powiem – a jako polityk, samorządowiec powinien powiedzieć „wyborcom” – tak będę komisarzem bo mnie stołek od dawna swędzi, nie nie będę komisarzem) czy pani Kociuby (tu już poziom wypowiedzi nie podlega ocenie, bo słyszymy tylko obraźliwe epitety i pomówienia.

  Nie widzę jakoś tym razem briefingów, wystąpień – ani byłych Prezydentów, którzy nadal są zaangażowani w lokalną politykę, ani lokalnych działaczy.

 5. Tbg Odpowiedz

  1 marca 2018 at 13:22

  Wszyscy Państwo, którzy się tu wypowiadacie nie używanie pięknego polskiego języka. Umiecie tylko oczerniać i wyzywać ludzi. Dajcie sobie już z tym spokój. Jak macie coś konkretnego ludziom do przekazania to piszcie ale na bzdury i nie cenzuralne słowa szkoda Waszego czasu.

 6. Tbg Odpowiedz

  1 marca 2018 at 13:25

  Mieszkańcy naszego miasta pewnie wkrótce dowiedzą się o wielu sprawach i najprawdopodobniej niektórzy będą zaskoczeni. Dlatego proponuję wstrzymać się z osądami a już zwłaszcza w nieakceptowalnej formie.

 7. Pouczenie dla Tarnobrzeżanina Odpowiedz

  1 marca 2018 at 13:30

  Jeżeli masz jakąkolwiek wiedzę o okradaniu Państwa przez członków PO w Tarnobrzegu to Twoim obowiązkiem prawnym jest zgłosić to do Prokuratury.

  Jeżeli nic nie wiesz o tym, to nie pomawiaj bo możesz być pociągnięty do odpowiedzialności karnej za bezpodstawne publiczne oskarżanie niewinnych osób.

  • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

   1 marca 2018 at 14:02

   Na szczęście odpowiednie organy już się zajmują właśnie tymi prawymi obywatelami spod logo PełO, którzy czynnie przyczynili sie przez 8 lat swoich rządów do grabienia naszego kraju !!!!

 8. gabinet Odpowiedz

  1 marca 2018 at 13:49

  Tak się składa, że Kociuba nie wysuwała zarzutów, stwierdziła tylko fakt obecnosci Kołka u Prezydenta, natomiast CBA podało do publicznej wiadomości że radny-biznesmen zgłosił sie do nich i stąd ta prowokacja. Czy politycy uważają, że myślenie to zła cecha człowieka? wygląda że tak uważają

 9. XYZ Odpowiedz

  1 marca 2018 at 17:35

  Platfusy tracą poparcie,towarzyszy oraz członków i rozleci sie jak kiedyś AWS Krzaklewskiego.

 10. owen Odpowiedz

  1 marca 2018 at 17:52

  Do @gabinet dodam tylko, że bardzo nerwowo radny kołek zareagował na ujawnienie swojego nazwiska (no i schował się gdzieś na parę dni) czym
  raczej sam skupił na sobie uwagę opinii publicznej. A jak już się pokazał to zamiast powiedzieć TAK albo NIE, po prostu oskarża Kociubę. Tak nie zachowują się ludzie, którzy nie mają sobie nic do zarzucenia.

 11. kpina z ludzi Odpowiedz

  1 marca 2018 at 22:17

  gdyby kołek nie wręczał kontrolowanej łapówki to zwyczajnie powiedziałby: nie wręczałem.

 12. owen Odpowiedz

  2 marca 2018 at 11:07

  OTÓŻ TO !

 13. Iris Odpowiedz

  2 marca 2018 at 12:11

  Zaraz, zaraz to może w końcu ustalicie treść komunikatu bo na innym portalu Kołka zawieszono w prawach członka PełO. I że PO się odcina….

 14. ZgadnijKto Odpowiedz

  2 marca 2018 at 23:41

  Ja mam w dupie tych wszystkich co wydaje im się, że liznęli trochę władzy. Każdy z nich kradnie i tyle, każdy który myśli, że jest tutaj kimś, a tak na prawdę to są zerami. Dla swoich żon i dzieci może jesteście kimś, ale dla większości jesteście tylko tam w urzędzie pachołkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>