Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Sandomierz: SCK zaprasza na cykl wykładów w ramach Świętokrzyskiej Akademii Kulturowej

Marzec 7, 2018 3:18 PM

Sandomierskie Centrum Kultury zostało partnerem Wojewódzkiego Domu Kultury w realizacji działań Świętokrzyskiej Akademii Edukacji Kulturowej. Obie instytucje podpisały umowę partnerską dotyczącą współpracy w ramach programu Bardzo Młoda Kultura realizowanego przez Narodowe Centrum Kultury.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w trzeciej edycji bezpłatnych warsztatów organizowanych przez Świętokrzyską Akademię Edukacji Kulturowej zapraszamy do składania wniosków.

Tegoroczna odsłona programu skierowana jest do mieszkańców powiatów: sandomierskiego, kieleckiego, koneckiego, pińczowskiego i starachowickiego.

Szczegółowy program spotkań dostępny będzie wkrótce.

Aby wziąć udział w warsztatach w Sandomierzu należy w terminie do 3 kwietnia przesłać wypełnione karty zgłoszenia na adres regionalnego opiekuna projektu: Marta Szpyra, e – mail: ms@esceka.pl.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o wyborze uczestników decydować będzie kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje i karta zgłoszenia dostępne w załącznikach.

Bezpłatne warsztaty ŚAEK odbędą się w Sandomierskim Centrum Kultury w salce wokalnej (Rynek 25/26 w Sandomierzu) w następujących terminach:

  • 13 kwietnia (piątek), godz. 13.00 – 19.00

Temat: Diagnoza i ewaluacja w animacji i edukacji kulturowej
Prowadząca: dr Bogna Kietlińska

  • 15 kwietnia (niedziela), godz. 9.00 – 15.00

Temat: Narzędzia animacyjne w edukacji kulturowej
Prowadzące: dr Paulina Forma i dr Anna Kamińska

  • 21 kwietnia (sobota), godz. 9.00 – 15.00

Temat: Projektuj z dziećmi! Edukacja kulturowa w praktyce
Prowadząca: Weronika Idzikowska

Udział w warsztatach jest znakomitą okazją do poszerzenia wiedzy z zakresu edukacji kulturowej przy udziale profesjonalnej i wykwalifikowanej kadry wykładowców.

Po zakończeniu warsztatów, tylko ich uczestnicy będą mogli wziąć udział w konkursie regrantingowym, w którym 5 najlepszych projektów uzyska finansowe wsparcie w postaci grantu.

Nie czekaj! Dołącz do Świętokrzyskiej Akademii Edukacji Kulturowej już dziś!

regulamin : Regulamin Warsztatów 2018

formularz zgłoszeniowy: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY warsztaty 2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>