Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Grupa mieszkańców zbiera podpisy pod „Listą poparcia dla Prezydenta Miasta Tarnobrzega Grzegorza Kiełba”

Marzec 9, 2018 11:20 AM

W ramach inicjatywy społecznej od dzisiaj zbierane są podpisy pod „Listą poparcia dla Prezydenta Tarnobrzega Grzegorza Kiełba”. Treść listu otrzymaliśmy na skrzynkę e-mailową.

Treść listu prezentujemy powyżej. Osoby, które zgadzają się z jego treścią, będą mogły złożyć swój podpis na listach poparcia. Treść listów wraz z listami poparcia dla prezydenta Tarnobrzega są dostępne na stolikach przy kasach w Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej dziś do godziny 16:00 i w poniedziałek do godziny 17:00. Dodatkowo podpisy zbierane będą również w sobotę (10.03.2018r.) na targu przy ulicy Kwiatkowskiego.

Listy zostaną przekazane obrońcom prezydenta i mają zostać przedstawione na wtorkowej rozprawie, podczas której rozpatrywane będzie zażalenie na tymczasowe aresztowanie prezydenta.

 

126 Responses to Grupa mieszkańców zbiera podpisy pod „Listą poparcia dla Prezydenta Miasta Tarnobrzega Grzegorza Kiełba”

  1. Rupert Odpowiedz

    9 marca 2018 at 11:44

    Ze co? list poparcia? hahahaha… czego to ludzie jeszcze nie wymyślą…Zacznijmy popierać złodziei, bandytów, oszustów, łapówkarzy etc. a w mieście będzie na pewno żyło się lepiej i bezpieczniej…

    • Prometeusz Odpowiedz

      13 marca 2018 at 12:40

      Bardzo dobrze czas najwyższy ukrócić złodziejstwo w państwie polskim. Ta łapówka to zapewne wierzchołek góry lodowej ale tak to bywa jak się zaczyna budować domek po 3 latach urzędowania startując w wyborach jako gołodupiec – bo taki stan majątkowy wykazał tuż przed wyborami samorządowymi w 2018r. Grzegorz K. w oświadczeniu majątkowym. Smutne w tym wszystkim jest że Tarnobrzeg nie ma szczęścia do uczciwych, sumiennych i pracowitych włodarzy miasta. Na miejscu CBA przyjrzałbym się jeszcze dodatkowej kwestii mianowicie kto i na jakich zasadach był zatrudniany w urzędzie miasta bo nie jest tajemnica poliszynela że oferty pracy było konstruowane pod konkretne osoby ! Dlatego krew zalewa uczciwych ludzi widząc jak ludzie z magistratu stają na konferencji w obronie skorumpowanego urzędnika. Ale czego można się spodziewać, to właśnie Grzegorz K. dał im prace w mieście w którym bez układów nie ma co liczyć na prace po studiach. ps dlaczego na stronie miasta nie ma informacji o zatrzymaniu czy w ten sposób chcecie zagłuszeć prawdę przez mieszkańcami Tarnobrzega (waszymi pracodawcami) ale to dobitnie świadczy o transparentności Urzędu Miasta w Tarnobrzegu !

    • Prometeusz Odpowiedz

      13 marca 2018 at 12:54

      miejsce w ogólnopolskim rankingu pozyskiwania funduszy europejskich na inwestycje: 7 miejsce Rzeszów, 36 miejsce Stalowa Wola, 39 miejsce Mielec i daleko daleko Tarnobrzeg na miejscu 260 !!!

    • obcokrajowiec Odpowiedz

      15 marca 2018 at 19:12

      Kiełba na prezydenta wsadzili “prawi i sprawiedliwi” z PIS jako najuczciwszego i najlepszego kandydata.
      I teraz Kalinka z PIS ma po Kiełbie sprzątać tzn. zaprowadzać prawość i sprawiedliwość ?
      Mieszkańcy Tarnobrzega ogarnijcie się ! Wasza głupota sięgnęła zenitu i zniszczy to miasto!

  2. Obserwer II Odpowiedz

    9 marca 2018 at 11:47

    Nooo proooszę! Strach przed utratą stołków w Urzędzie Miasta urzędasów z Kiełbowego nadania oraz miejscowych komuchów i total-opozycji przed utratą wpływów sięgnął zenitu. Zaczęli zbierać podpisy pod listami poparcia dla hochsztaplera Grzegorza K. Wykorzystują do tego celu nawet młodzież szkolną w szkołach! TO SKANDAL!!! żeby używać dzieci do swoich brudnych rozgrywek! Myślą, że dzięki temu wypuszczą G.K. z pudła i dalej sobie będą wszyscy rządzili w swoim doborowym towarzystwie, robiąc z miastem i ludźmi co im się żywnie podoba. Inaczej rzecz ujmując, karaluchy bronią się jak tylko mogą w obawie przed dezynsekcją. A guzik! Nic wam to nie da szkodniki! Mieszkańcy Tarnobrzega – NIE DAJCIE SIĘ NA TO NABRAĆ i pogońcie to towarzystwo. Im nie chodzi o dobro Wasze i miasta. Im chodzi o zachowanie stołków i wpływów w mieście.

    • Paolo Odpowiedz

      9 marca 2018 at 14:32

      To skandaliczne żeby mieszać w rozgrywkę polityczną nieletnie dzieci w szkołach . Kuratorium powinno zareagować

    • Tyt Odpowiedz

      9 marca 2018 at 19:06

      Jako członek spółdzielni jestem oburzony postepowaniem tatki prezesa.Spółdzielnia to nie jest jego prywatny folwark. Gdzie Rada Nadzorcza, która zezwala na takie numery? Podpisy to moze sobie zbierać na własnej posesji lub ewentualnie w swoich aptekach. Poza tym CBA powinno dokładnie się przyjrzeć osobom, które podpisują się pod listem poparcia łapówkarza. Kuriozum na skalę światową.

      • Paweł Odpowiedz

        11 marca 2018 at 07:35

        Obudź się PIS-owski pomiocie !!!!

    • Prometeusz Odpowiedz

      13 marca 2018 at 12:42

      Bardzo dobrze czas najwyższy ukrócić złodziejstwo w państwie polskim. Ta łapówka to zapewne wierzchołek góry lodowej ale tak to bywa jak się zaczyna budować domek po 3 latach urzędowania startując w wyborach jako gołodupiec – bo taki stan majątkowy wykazał tuż przed wyborami samorządowymi w 2018r. Grzegorz K. w oświadczeniu majątkowym. Smutne w tym wszystkim jest że Tarnobrzeg nie ma szczęścia do uczciwych, sumiennych i pracowitych włodarzy miasta. Na miejscu CBA przyjrzałbym się jeszcze dodatkowej kwestii mianowicie kto i na jakich zasadach był zatrudniany w urzędzie miasta bo nie jest tajemnica poliszynela że oferty pracy było konstruowane pod konkretne osoby ! Dlatego krew zalewa uczciwych ludzi widząc jak ludzie z magistratu stają na konferencji w obronie skorumpowanego urzędnika. Ale czego można się spodziewać, to właśnie Grzegorz K. dał im prace w mieście w którym bez układów nie ma co liczyć na prace po studiach.

  3. Mieszkanka Odpowiedz

    9 marca 2018 at 11:50

    Art.5 KPK
    § 1. Oskarżonego uważa się za niewinnego, dopóki wina jego nie zostanie udowodniona i stwierdzona prawomocnym wyrokiem.

  4. Popieracz Odpowiedz

    9 marca 2018 at 11:55

    Tak, popieram.

    Popieram działania CBA. W końcu zatrzymali tego Grzegorza K.
    A tę listę osób którzy podpiszą się, proponuję także wysłać do US i CBA

  5. Corrado Odpowiedz

    9 marca 2018 at 12:01

    Wy, autorzy tej tzw. listy poparcia, Kto Was upoważnił do użycia zwrotu: „My Mieszkańcy Miasta Tarnobrzega” ?! Mówcie za siebie! Używajcie nagłówka zgodnego z prawdą: „My poplecznicy i agenci Grzegorza K. zatrzymanego za podejrzenie o korupcję”.

    • logika ignorancie Odpowiedz

      9 marca 2018 at 13:24

      Co nie zmienia faktu, ze nadal są mieszkańcami Tarnobrzega….

      • Corrado Odpowiedz

        9 marca 2018 at 13:51

        A odkąd to garstka korzystliwych cwaniaków decyduje o większości?

        • logika ignorancie Odpowiedz

          9 marca 2018 at 14:01

          Podniosłeś sam kwestię faktu bycia lub nie bycia mieszkańcem. Więc mimo różnic w poglądach tak samo Ty jak i oni SĄ MIESZKAŃCAMI TEGO MIASTA i mogą się tak tytulować. Nie widzę przed tym słów WSZYSCY lub KAŻDY. HAHA. Odkąd ? A czy nie jest tak, ze wybierasz mniejszość która rządzi większością ??? Nie ważne na jakim szczeblu. Nie jest tak ? Nie taka jest zasada demo(N)kracji Mądralo ?? :D Albo urodziłeś się wczoraj, albo jesteś taką małą smutną amebą. Nie obrażam, stwierdzam stan który zastalem.

          • ptyś

            9 marca 2018 at 14:24

            zdaje się,że one nie do końca rozumio ;)
            zwłaszcza w polskiej gwarze.żałosne.

          • Corrado

            9 marca 2018 at 15:21

            Posłuchaj kiepski adwersarzu. To nie są różnice w poglądach tylko w podejściu do obowiązującego prawa. Wypraszam sobie aby ktoś kojarzył mnie – mieszkańca miasta Tarnobrzega jako kogoś popierającego osobnika podejrzanego o korupcję. A żeby wszystko było jasne, ja nie widzę przed tym nagłówkiem słowa „Grupa…”. Sformułowanie: „Mieszkańcy Miasta Tarnobrzega” podświadomie sugeruje czytającemu, że takie zdanie mają wszyscy mieszkańcy miasta, A TAK NIE JEST!!! Co robiłeś na lekcjach polskiego, chodziłeś na wagary? Natomiast co do wyboru mniejszości rządzącej większością to owszem, tylko zapomniałeś dodać, że ta rządząca mniejszość powinna być uczciwa – nie kraść i nie oszukiwać większości, która tę pierwszą wybrała. Jeżeli jest inaczej to większość ma prawo i obowiązek wykopać na zbity pysk (łącznie z konsekwencjami karnymi) nieuczciwie rządzącego. I taka jest właściwa i pełna zasada demokracji, a nie wypaczona – twoja Mądralo . Albo nie uważałeś w szkole albo Cię w dzieciństwie ktoś bił po głowie i stąd ta kiepska percepcja albo należysz do tej wąskiej grupki zależnych od wypuszczenia z paki byłego już prezydenta G.K. Ja też nie obrażam, tylko stwierdzam stan, który zastałem.

  6. uczciwy mieszkaniec TBG Odpowiedz

    9 marca 2018 at 12:42

    No żeż k…wa mać! Dlaczego wycieracie sobie gęby uczciwymi mieszkańcami Tarnobrzega?!? Chcecie, żeby rozniosło się, że uczciwi mieszkańcy miasta trzymają z łapówkarzem? Psujecie opinię miastu i jego mieszkańcom. A co będzie jak go skażą? Każdy, kto podpisze taką kretyńską listę powinien wtedy chyba pójść siedzieć razem z Kiełbem! A przynajmniej wyprowadzić się z miasta.
    Podpiszcie się: „Przydupasy Kiełba na zależnych od jego uwolnienia posadach”. To będzie bliższe prawdy. Zobaczymy kto wtedy podpisze. No i żądam upublicznienia listy wraz z podpisami. Chcę wiedzieć kto ma na tyle przetrącony kręgosłup moralny, że podpisuje coś takiego. Może też mieć to samo podejście do korupcji co Kiełb. Wtedy będę wiedział z kim nie warto robić interesów, gdzie nie należy robić zakupów itp.
    No i sama treść. Jakby nie było dowodów, to nie dostałby aresztu. Stosowana przez sądy zasada jest taka, że areszt nakłada się wtedy, gdy zebrane dowody dają dużą szansę na skazanie. W ten sposób unika się wypłacania odszkodowań za bezpodstawne aresztowanie. Jak siedzi, to na pewno nie na podstawie pomówienia.

    • davey Odpowiedz

      9 marca 2018 at 13:22

      Nie jestem uzależnionym od uwolnienia Kiełba i na jego łańcuchu…

      • Corrado Odpowiedz

        9 marca 2018 at 13:54

        Brawoooo! Ktoś powiedział tej klice prawdę.

    • logika ignorancie Odpowiedz

      9 marca 2018 at 13:29

      Hahaha, no cóż, ale areszt stosuje się w momencie dużego prawdopodobieństwa matactwa. Gdy dowody są jednoznaczne nie ma takiej możliwości nie sądzisz Mądralo ?? :D Poręczenie majatkowe i na własny koszt we własnym domu się utrzymywać do rozprawy. Za 5 tysięcy euro nikt nikogo nie wsadza do więzienia – dobry przykład Wielka Brytania ;)

      • uczciwy mieszkaniec TBG Odpowiedz

        9 marca 2018 at 14:42

        A nie sądzisz, że mataczenie może dotyczyć innych, nieujawnionych jeszcze przestępstw, które prokuratura może odkryć po zbadaniu dokumentów UM? Kiełb mógłby kazać komuś zatuszować inne sprawy, niedotyczące tej konkretnej łapówki. Jakby nie było dowodów, to sędzia by go nie posadził na 3 miechy. Coś dziurawa ta twoja logika – niczym opinia obrona Kiełba :P

      • uczciwy mieszkaniec TBG Odpowiedz

        9 marca 2018 at 14:46

        I nie chcesz chyba powiedzieć, że w UK nie wsadzają za przyjęcie 5000 euro (czy funtów) łapówki… jedź i spróbuj wziąć.

    • Franek Odpowiedz

      9 marca 2018 at 22:49

      Obywatele tego kraju mogą podpisywć się pod wszelkimi petycjami a tobie nic do tego trollu.

    • Prometeusz Odpowiedz

      13 marca 2018 at 12:54

      Bardzo dobrze czas najwyższy ukrócić złodziejstwo w państwie polskim. Ta łapówka to zapewne wierzchołek góry lodowej ale tak to bywa jak się zaczyna budować domek po 3 latach urzędowania startując w wyborach jako gołodupiec – bo taki stan majątkowy wykazał tuż przed wyborami samorządowymi w 2018r. Grzegorz K. w oświadczeniu majątkowym. Smutne w tym wszystkim jest że Tarnobrzeg nie ma szczęścia do uczciwych, sumiennych i pracowitych włodarzy miasta. Na miejscu CBA przyjrzałbym się jeszcze dodatkowej kwestii mianowicie kto i na jakich zasadach był zatrudniany w urzędzie miasta bo nie jest tajemnica poliszynela że oferty pracy było konstruowane pod konkretne osoby ! Dlatego krew zalewa uczciwych ludzi widząc jak ludzie z magistratu stają na konferencji w obronie skorumpowanego urzędnika. Ale czego można się spodziewać, to właśnie Grzegorz K. dał im prace w mieście w którym bez układów nie ma co liczyć na prace po studiach. Cytat z Biblii po owocach (pracy) ich poznacie tak więc miejsce w ogólnopolskim rankingu pozyskiwania funduszy europejskich na inwestycje: 7 miejsce Rzeszów, 36 miejsce Stalowa Wola, 39 miejsce Mielec i daleko daleko Tarnobrzeg na miejscu 260 !!!

  7. pdw Odpowiedz

    9 marca 2018 at 13:13

    Otwieram listę Pozdrowienia Do Więzienia dla Prezydenta Grzegorza K. Kto się wpisuje?

    • Corrado Odpowiedz

      9 marca 2018 at 14:01

      Taki z ciebie entelegent i specjalista od prawa, to idź i rąbnij np. ze sklepowej kasy 5 tys. Euro (ok. 20000 zł), albo nawet dużo mniej i zobaczysz czy nie trafisz do pudła.

      • logika ignorancie Odpowiedz

        9 marca 2018 at 14:02

        Czy ktoś tutaj coś ukradł ?? :)

  8. Grażyna z Serbinowa Odpowiedz

    9 marca 2018 at 13:41

    Jeżeli „Grupa mieszkańców” to list powinien nosisc tytu: „My, Grupa Mieszkańców miasta Tarnobrzega”

    Tak swoją droga ciekaw jestem ilu radnych z matecznika G.K. podpisała ten dokument, a może zabolał nadgarstek i trzeba było pójść na zwolnienie ?

    • Eye Odpowiedz

      9 marca 2018 at 15:00

      Grażyna weź sie kobito do roboty a nie siedzisz na forach i czekasz tylko na socjal. Dalej jazda do roboty je..ne nieroby

  9. TBG Odpowiedz

    9 marca 2018 at 13:48

    LUDZIE NIE KOMPROMITUJCIE SIĘ I NIE MÓWCIE W IMIENIU MIESZKAŃCÓW TARNOBRZEGA. Wasza inicjatywa świadczy że popieracie łapówkarza i przestępce. Kto mu kazał przyjąć łapówkę ? Zmusił go ktoś ? Lepiej zbierajcie pieniądze żeby biednej żonie GK pomóc bo ma trójkę dzieci i trzeba je wychować. Jak parę lat temu zamieniał dokumenty w urzędzie i nieomal wyleciał dyscyplinarnie nic go nie nauczyło, jak zdradzał żonę i mieszkał z kochanką nic go nie nauczyło, teraz przyjął łapówkę i co nauczy go coś życie ? Jaki niewinny skoro mają na niego dowody to znaczy że przyjął łapówkę i po sprawie teraz niech go osądzą jak każdego normalnego człowieka. Wciskanie teraz listy do podpisu ludziom i mydlenie w mediach jaki to Prezydent niewinny jest nie w porządku do uczciwych mieszkańców Tarnobrzega.

    • Corrado Odpowiedz

      9 marca 2018 at 14:05

      Popieram w 100%. Wstyd podpisywać się pod taką listą.

      • Paweł Odpowiedz

        11 marca 2018 at 07:40

        Wstyd to jest jak jeden człowiek oczernia drugiego.

  10. NACZELNY Odpowiedz

    9 marca 2018 at 14:02

    List powinien zaczynać się słowami ” my pracownicy urzędu, którzy nie wyobrażamy sobie życia bez stołka na którym posadził nas prezydent”

  11. Stach Odpowiedz

    9 marca 2018 at 14:07

    Nie wiem tylko, czy jemu tym listem krzywdy nie zrobią…

  12. Stefan Odpowiedz

    9 marca 2018 at 14:13

    Hańba! Równie dobrze można by się podpisywać na liście poparcia dla każdego złodzieja i oszusta. Znalazł się niewinny o lepkich łapach. Z tego co wiadomo to nie pierwszy taki jego numer ale na szczęście ostatni. A przydupasy niech się podpisują, będzie wiadomo kto jest kto.

  13. Pedagog Odpowiedz

    9 marca 2018 at 14:41

    Jako pedagog jestem oburzona tak skandalicznym zachowaniem, które mam miejsce na terenie tarnobrzeskich szkół! Pomijając już kwestię winy Grzegorza K., pomysł zbierania podpisów w szkołach pod listą poparcia dla podejrzanego o korupcję byłego prezydenta jest rzeczą głęboko niemoralną i naganną. Nie można, NIE WOLNO wykorzystywać placówek edukacyjnych ani do rozgrywek politycznych, ani dla partykularnych interesów takich czy innych grup. To niedopuszczalne, ponieważ szkolnictwo jest w swoich założeniach apolityczne i nie wolno go wykorzystywać dla takich celów. Pytam kto jest inicjatorem tego skandalu? Jak można posługiwać się młodzieżą szkolną do rozgrywania walki o korzyści i apanaże w tej kompromitującej nasze miasto sprawie?! Z całą pewnością ktoś powinien odpowiedzieć za propagowanie tej listy w tarnobrzeskich szkołach. To czyn głęboko niemoralny!

    • davey Odpowiedz

      9 marca 2018 at 15:44

      OK,nie wolno…ale czy wolno było np. w SP3 organizować sztab poparcia Mastalerza w poprzednich wyborach?Twój wybór,nie podpisuj ale nie krytykuj bo wszyscy wiedzą jak w trójce było…

    • Joana Odpowiedz

      9 marca 2018 at 16:58

      Wciąganie dzieci w takie rozgrywki, przez pracowników szkoły jest karalne.
      Dzisiaj list poparcia dla łapówkarza, co jutro – list poparcia dla pedofila?
      Jeżeli masz dowody, składaj zawiadomienie do prokuratury – chroń dzieci przed zwyrolami.

      • Rodzic Odpowiedz

        9 marca 2018 at 19:40

        Potwierdzam, moja córka dziś po powrocie ze szkoły opowiedziała mi, że namawiali ją i innych uczniów do złożenia takich podpisów. Podobno były to młode osoby z Młodzieżowej Rady Miasta. Nie wydaje mi się jednak, że to była inicjatywa, która wyszła od tej młodzieży. Za tym stoi ktoś inny, ktoś jak myślę z kręgu Kiełba. To się kwalifikuje do Prokuratury.

  14. Detoks Odpowiedz

    9 marca 2018 at 14:45

    Ojojoooj! W tym śmiesznym pisemku piszą, że na „biednego sierotkę” wszyscy, wręcz w całym kraju się uwzięli. Straszny i niedobry PiS specjalnie knujący przed wyborami, służby państwowe (CBA), media państwowe… no dosłownie wszyscy, pewnie jeszcze sam Premier, Prezydent RP a niewykluczone, że może i sam Donald Trump nasłał na to biedne niewiniątko CIA:) No jednym słowem: WSZYSCY SIĘ MYLĄ. Tarnobrzeg to w sumie małe miasto i wszystkiego nie da się ukryć a miejscowe społeczeństwo nie składa się z samych ślepych, głuchych i głupców. No patrzcie ludziska! Na niewinnego ojca dzieciom i wiernego męża o kryształowej reputacji to niedobre CBA cyt.: ”zastawiło pułapkę”. No pewnie włamali się w nocy do UM i podrzucili mu te pieniądze a nieświadomy rzeczy bidula o niczym nie wiedział, schował (nie zaglądając nawet do środka) walizeczkę do biureczka bo taka ładna z wierzchu była i myślał, że to jego a teraz siedzi za niewinność. Jak to w małym mieście bywa, różne opowieści wśród miejscowej gawiedzi krążą (na ile prawdziwe? nie wiem) ale nie da się ich nie usłyszeć m.in. w sklepach, na ulicach itd. A że to np. poprzedni Prezydent N.M. za swej prezydentury, mówiąc wprost wylał Pana G.K., będącego wtedy naczelnikiem jednego z wydziałów UM, podobno za przyjmowanie korzyści majątkowych, mających przyśpieszyć załatwianie różnych spraw. Pan G.K. postanowił się więc zemścić i częściowo mu się udało; został wybrany (wygrywając o włos) Prezydentem miasta T. Wesoła, uśmiechnięta buźka Pana G.K. wzbudziła u mieszkańców zaufanie a nadto fakt, że był bezpartyjny, ale czy bez szemranych powiązań…? Miejscowe wróbelki ćwierkają, że pewien prezes pewnej spółdzielni mieszkaniowej w mieście T. wyłożył duże pieniążki na kampanię, oczekując w zamian „wdzięczności” w przyszłości. Zemsta jednak nie do końca się udała, bo Pan G.K. przegrał w sądzie sprawę z Panem N.M. Ale to nie jedyna sprawa sądowa, którą G.K. przegrał. Przerżnął z kretesem również sprawę o bezpodstawne, (pozbawione jakichkolwiek dowodów) pomówienie swojego ówczesnego wiceprezydenta B., nie racząc się nawet pokazać na którejkolwiek z kliku rozpraw sądowych. Czuł się po prostu tak pewny siebie i tak bezkarny, że uznał za zbędne respektowanie postanowień Sądu. Inne wróbelki ćwierkają, że była to celowo uknuta intryga aby pozbyć się wiceprezydenta, który „miał czelność” patrzeć Panu G.K. na ręce i był przez to niewygodny, bo bardzo dobrze znał się na inwestycjach z racji swojej profesji. A tak nawiasem mówiąc, ciekawe dlaczego wtedy ci sami „obrońcy praw człowieka” nie utworzyli takiej listy poparcia dla rzeczywiście niesłusznie oszkalowanego i pośpiesznie odwołanego przez G.K. ze stanowiska wiceprezydenta B. …? Ptaszki na mieście świergolą także o kompletnej ignorancji Pana G.K. w sprawach dotyczących rozwoju miasta, o robieniu potencjalnych inwestorów w konia, o tanich, propagandowych obiecankach-cacankach w mediach i robieniu czegoś zupełnie przeciwnego w praktyce, o wydawaniu publicznych środków na prace zlecone dla zewnętrznych firm – prace, które z powodzeniem mogły być wykonane przy pomocy środków własnych, o olewaniu Radnych i prawie wszystkich posiedzeń Rady Miasta i wreszcie o szczodrym rozdawaniu wysokich nagród pieniężnych swoim zaufanym ulubieńcom. Według tego co wspomniane wróbelki ćwierkają na mieście, tak oto w bardzo dużym skrócie i uproszczeniu wygląda „nieskazitelna” reputacja niejakiego Pana G.K. Na koniec pragnę wyjaśnić, że wszystkie powyżej przedstawione informacje (z wyjątkiem wyroków sądowych) są zasłyszane od w/w. „ptaszków” (niektóre) z transmisji z sesji RM i nie stanowią dowodów w żadnej sprawie.
    Przemyślenia pozostawiam każdemu czytającemu do własnej interpretacji.

    • szpak Odpowiedz

      9 marca 2018 at 15:53

      Mastalerzem mi tu śmierdzi…

    • Dawid Paściak Odpowiedz

      10 marca 2018 at 18:49

      Wygrywając o włos? W drugiej turze wyborów zdobył aż 11102 głosy, czyli 63,91 procent i pewnie pokonał Norberta Mastalerza z Platformy Obywatelskiej – 6270 głosów, czyli 36,09 procent poparcia.

      Skończ waść wstydu oszczędź.

      • Wielowieś Odpowiedz

        6 września 2018 at 10:16

        Ty Paściak jesteś z Wielowsi? Jeśli tak to lepiej zamilcz, buraku

  15. Adolf Odpowiedz

    9 marca 2018 at 15:27

    Ciekawe która z mega naczelniczek pana prezydenta wpadła by na pomysł zbierania podpisów poparcia w szkołach??? Oni są jeszcze gorsi niż PiS. Boją się o swoje „korytko +” bo powychodzą przekręty i nie będą mieli do czego wracać. Tak bezprodukcyjnych naczelników to chyba jeszcze nie było w mieście. Nikt nie ma żadnego pomysłu na miasto i jego otoczenie :(

    • Gregor Odpowiedz

      9 marca 2018 at 19:48

      Odpowiem Ci na to pytanie pytaniem kto za tym stoi: a która z naczelniczek obecnie rządzi oświatą w Tarnobrzegu? No, i masz autora „dzieła”. A przekręty na pewno powychodzą i to grube, mimo tego, że zaraz po aresztowaniu Kiełba w UM światła paliły się do późnych godzin wieczornych, a niszczarki do papieru chodziły jak oszalałe, aż było słychać na ulicy pod Urzędem:) Jak myślisz, co tak skrupulatnie niszczyli…?

  16. Joana Odpowiedz

    9 marca 2018 at 16:50

    UWAGA MIESZKAŃCY TARNOBRZEGA – WAŻNE!
    Bierzemy telefony, kamery – co kto ma i idziemy na bazar w sobotę, filmujemy podpisującą sie klikę – niech nikt z podpisujących nie zostanie zapomniany!
    Filmy wrzucamy na YouTube! ;)

    • Pan to nie ja Odpowiedz

      9 marca 2018 at 17:43

      A ja podpisze tą listę

      • Jaś Odpowiedz

        9 marca 2018 at 18:51

        Polska języka, być trudna języka, co?
        Typowy miłośnik kiełbasy, liczyć cudze potrafi, ale po polsku „nie umi”.

    • Jo Rychu tyz ze wsi Odpowiedz

      9 marca 2018 at 18:40

      Weź się za Gary babo

      • Joana Odpowiedz

        9 marca 2018 at 18:55

        Rysiu lepiej się umyj, raz do roku trzeba, jutro będziesz w TV! :)

      • Joana Odpowiedz

        9 marca 2018 at 19:03

        Ps.
        Chodziło ci, żebym się wzięła „za Gary’ego” – czy ty, to ten sam kiełbasiany analfabeta, bełkoczący pod kolejnym nickiem? ;)

        • Gregor Odpowiedz

          9 marca 2018 at 19:52

          Doskonały pomysł. Ja też pójdę i pstryknę kilka fotek pamiątkowych albo filmik nakręcę:) Będzie niezła kolekcja na Youtube.

          • Robert

            10 marca 2018 at 15:10

            Z kamerą wśród zwierząt.

  17. Kak Odpowiedz

    9 marca 2018 at 17:38

    Jeżeli Kielb zostanie skazany, upubliczni się listę z osobami popierającego przestępcę, łapówkarza. Niech będą publicznie piętnowani za popieranie przestępstwa.

    W TSM z którego żrą Kiełby zbierać podpisy i wystawiać listy?? Żenada! Przypomnijmy Kieb do dzisiaj nie zwrócił bezprawnie pobranego wynagrodzenia za zasiadanie w Radzie Nadzorczej a Kiełbowej – Tatko Prezes stworzył sztuczny stołek i siedzi z Bogdańskim w pokoju nic nie robiąc za wygórowane wynagrodzenie!

    • Pan to nie ja Odpowiedz

      9 marca 2018 at 17:49

      Lista będzie podpisana przed wyrokiem a jeśli upublicznisz ja gdzie kolwiek to będzie sprawa w sądzie za rozpowszechnianie danych osobowych

      • Kak Odpowiedz

        9 marca 2018 at 18:51

        Co już osrałeś się?? Oczywiście, że upubliczni się a tym wpisem tylko dodałeś motywacji do opublikowania. No dawaj do sądu, nie strasz bo się znowu osrasz! List jest publicznym nawoływaniem do obrony łapówkarza! publicznie dystrybuowany i w publicznych miejscach są zbierane podpisy więc, również publicznie będą podawane podpisy osób popierających łapówkarza!

        • szpak Odpowiedz

          9 marca 2018 at 20:29

          Od maja wchodzi ustawa RODO,przeczytaj i zapoznaj się z tym ile zapłacisz za upublicznienie moich danych osobowych.

      • Gregor Odpowiedz

        9 marca 2018 at 20:21

        Sprawa w sądzie to i owszem będzie ale jak się w…rwią rodzice tych uczniów, których w szkołach kiełbowi aktywiści namawiali do podpisywania tej folkslisty. Bo to faktycznie jest niezgodne z prawem i karalne.

  18. Zatroskany rodzic Odpowiedz

    9 marca 2018 at 18:26

    Skandal,
    zapewne chodzi o szkołę z różną. Dyrektorka (bywalczyni Czarnych Marszy) podobnie jak Prezydent z nadania Prezesa TSM a i wspomniany pan Partyka mocno związany z placówką. Ponieważ przekroczono wszelkie granice, będą konsekwencje.

  19. Citizen Odpowiedz

    9 marca 2018 at 18:37

    To walka o Tron! Mówi się, że Pan Grzegorz zadarł z tym… z tamtym… a na minus jego „walki” z pewnymi ludźmi podaje się wyroki sądowe, które przegrał.
    Przepraszam z góry, że się przyczepiam, ale podobno (a raczej to pewnik) żyjemy w kraju, gdzie sądy nie cieszą się nawet dostateczną! reputacją! Więc kto mi zapewni, że te wyroki są wiarygodne. A może takie miały być!!

    Ja się nie czepiam. Ta sprawa mi śmierdzi i na logikę (moją logikę – ale widzę, że wielu mieszkańców podobnie myśli) pewne „towarzystwo” chce Pana
    Grzegorza zniszczyć! To czuć na kilometr:))
    Oczywiście, że na tą chwilę zaszkodzili jemu. Ale zaszkodzili też sobie – bo mieszkańców mają w d…. Przyjdą wybory to zobaczymy kto radnym zostanie – a kto nie zostanie:))))

    Ludzie zapamietają tych „uczciwych inaczej”. Ja tak to widzę – to jest głos ludu – tak ludzie myślą, a sądy sądzą w/g własnych paragrafów:))))

    Pozdrawiam serdecznie wsdzystkich

    • Bratek Odpowiedz

      9 marca 2018 at 19:16

      Większych bzdur w życiu nie czytałem !!!
      Biegnij listę podpisać , może będziesz pierwszy !!!

    • NACZELNY Odpowiedz

      9 marca 2018 at 19:18

      Chyba Cię ponosi robisz z prezydenta męczennika, sądy przeciw niemu, CBA przeciw niemu, media przeciw niemu, a on sam w walce o dobro miasta- litości, macie jakąś sektę?

      • Citizen Odpowiedz

        9 marca 2018 at 19:36

        Naczelny z Gazety Wyb.?:)))

        Tamten jak pamiętam pojękiwał mniej więcej tak:
        „…. eeee kto zagggłosował na PIS!!, bo jjjja takich nie widziałem… nie nie nie znam takich…”

        Następny były Prezydent Brenisław K. też wszędzie i wszyscy „oczywiście sami swoi” namaszczali go wszem i wobec na Prezydenta RP. I co z tego wyszło?

        Dziś już wiemy. ALe wtedy „tamta świta” jeszcze tego nie wiedziała – albo nie chciała wiedzieć:))) Jak myślicie poco się broni idei „żeby było tak jak było”

        Nie wiecie? myślę, że dobrze co niektórzy wiedzą, aż za dobrze:))))

        Ha ha ha:)))

        pozdrawiam – muszę troszkę być jak „adwokat diabła:))))” ażeby ludziom logicznego pomyślunku niezbrakło:)))

        Przyjemnej nocy dla niektórych „baarrdzoo uczciwychhh”

        • Gregor Odpowiedz

          9 marca 2018 at 20:03

          Ty Citizen, co ty pierdzielisz?:)) Czegoś ty się dzisiaj nażarł, jakiejś cykuty czy blekotu? Dziecko z przedszkola by boleści ze śmiechu dostało od tych twoich „rewelacji”. Gdzie się tacy rodzą? Skąd ty gościu wylazłeś? Z jakiej nory czy z obory?

  20. Riki tiki Odpowiedz

    9 marca 2018 at 18:42

    Żałosne

    • obcokrajowiec Odpowiedz

      15 marca 2018 at 19:09

      Kiełba na prezydenta wsadzili “prawi i sprawiedliwi” z PIS jako najuczciwszego i najlepszego kandydata.
      I teraz Kalinka z PIS ma po Kiełbie sprzątać tzn. wprowadzać prawość i sprawiedliwość ?
      Mieszkańcy Tarnobrzega ogarnijcie się ! Wasza głupota sięgnęła zenitu i zniszczy to miasto!

  21. Citizen Odpowiedz

    9 marca 2018 at 19:08

    He he widzę, że niektórzy jak za dawnych lat zastraszają, że na YT będą pokazywać podpisujących:))))

    Strasznie niektórym zależy „mocno” aby się ludzie przerazili:))))

    Komuna już się skończyła – teraz mamy schyłek postkomuny!

    Dlatego tzw „esbeckie” metody proszę powściągliwiej:)))
    Już ludzie aż tak wystrachani nie są – natomiast w „masie” jeszcze jest uczciwość i każdy zrobi w/g własnego sumienia!

    Ja póki co chcę wierzyć, że ten, którego „ukrzyżowano na dzisiaj” jest niewinny.

    pozdro dla wszystkich i bez zastraszania proszę:)))) bo to nieetyczne i niedemokratyczne:))) już się nasłuchałem w tvn-nie jak to co niektórzy mieli demokracji w Polsce bronić – ale jakoś pospolitego ruszenia nie ma:)))

    • Gregor Odpowiedz

      9 marca 2018 at 20:09

      Citizen, no to teraz wiadomo kto ty jesteś – kundel z totalnej opozycji. To słuchaj sobie dalej swojego TVN-u i czytaj G..wno Wyborcze to będziesz miał jeszcze większą sieczkę we łbie. O czym ty wogóle piszesz, o esbekach, komunie… przecież ty o swoich piszesz. Weź sobie polej baniak zimną wodą bo ci się ta ostatnia komórka jaką masz przegrzała:)))

      • Citizen Odpowiedz

        9 marca 2018 at 20:22

        OOoo… Witaj Kodziarz-u:))) poszła słuszna kwesta dla ubogiego Kijowskiego?
        wypisz wymaluj retoryka KOD-u:)))) pewnie pod sądem też bywałeś – wiadomo demokracja zagrożona „wasza” demokracja.

        Powiem ci tak KOdziarzu: baniak zimnej wody przyjmę – choć wody mam wbrud i m i jej nie brak. Natomiast n to czego Tobie brakuje – dla Ciebie jest nieosiągalne – to umysł otwarty:))

        Ale na to się nie umiera:)))) dobranoc i mimo wszystko pozdrawiam:)))

        Polityka polityką ale nie dajmy się zwariować:)))

        • Gregor Odpowiedz

          9 marca 2018 at 20:37

          No nieeeee…. przecież ty kompletnie niczego nie trybisz gamoniu, ty się naucz czytać ze zrozumieniem. Czy ty zrozumiałeś choć odrobinkę z tego co napisałem, że śmiesz przypisywać mnie do KODu?! KOD to przecież część tej opozycyjnej bandy szkodników. A i jeszcze jedno; wróć się lepiej do podstawówki i naucz się pisać poprawnie: pisze się „w bród” a nie wbrud. Brud to ty masz ale we łbie.

  22. janko Odpowiedz

    9 marca 2018 at 19:39

    Jolka promotorka,ratuj swego lubego bo stołeczek jest zagrożony,tepa babo.

  23. karol Odpowiedz

    9 marca 2018 at 19:42

    Co za idiotyzm !!! Już widzę minę sędziego któremu uczniowie i straganiarki tłumaczą co ma robić. Albo Jola do reszty rozum straciła albo dogadała się z drugą stroną i topi GK do końca.

    • Gregor Odpowiedz

      9 marca 2018 at 20:10

      Dobreeee:)))

      • Citizen Odpowiedz

        9 marca 2018 at 20:33

        Co dobreee!!!! że co, że sędzia nie posłucha straganiarki?
        A za Platformy to na telefon sędziowie procedowali! Dało się? dało!
        Czy Ty myślisz, że sędzia to Pan Bóg i jak wyrok wyda to „nieomylny”
        Sędzia to też człowiek a nawet „roztargniony” człowiek i też się myli więc ” z wyrokami się… ” DYSKUTUJE!!! nadchodzi nowe Panie sędzio Gregor – Pan wiesz, że Kijowski to taka ustawka była. Teraz można się z tego śmiać, ale jeszcze rok temu kicali jak kanguey na prerii w Australi przy autostradzie:))))

        Gregor jak chcesz mnie przekonać to włącz 4 bieg!

        Pozdro i bez urazy – polityka to wiadomo, że k…..:)))))

        • Gregor Odpowiedz

          9 marca 2018 at 20:46

          Weź ty się człowieku pomódl o zdrowie bo o rozum już za późno. A tak poważnie zalecam wizytę u dobrego psychiatry, bo masz poważne problemy z percepcją umysłową i w ogóle z pojmowaniem najprostszych rzeczy i komunikatów. Pa, pa.

          • Krzysiek

            11 marca 2018 at 07:47

            Wyluzuj, przecież po wpisach widać, że „Citizen”, to były prezes Krzysztof – pupil i przyjaciel prezydenta łapówkarza – skazany przez sąd przestępca drogowy, ciągle na bani. Z człowiekiem który utrzymuje we krwi 2 promile, na trzeźwo nie pogadasz…

  24. ot taki Odpowiedz

    9 marca 2018 at 21:19

    ……………
    Bajka o małej Kamilce….
    Za dziurami za jeziorem w małym domku siedziała mała Kamilka….
    Kamilka: Tato, tato
    Tata: słucham Kamilko
    Kamilka: Chciałabym dostać prezent, dziś jest mój dzień 8 marca….
    Tato: jaki prezent dziecko….
    Kamilka: chciałabym rządzić tym królestwem, żeby się mnie wszyscy słuchali.
    Tato: …. your sms has been sent…
    …..5 minut później… „You have one message”
    Tato: Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem.
    Kamilka: dziękuję Tatusiu…
    Tato: Ale pamiętaj dziecko czary które zastosowałam działają mniej więcej do listopada. do tego momentu możesz rządzić jak Ci się podoba w tym królestwie. Koło listopada czar pryśnie i wrócisz do szarej rzeczywistości.
    ……………………

  25. jola Odpowiedz

    9 marca 2018 at 22:03

    Bajka o Kamilku
    - Wujku, wujku ten zły pan prezydent wyrzucił moich kolegów, zrób coś, daj ze 200 tysiaków zrobimy prowokację i się go pozbędziemy.
    - Niestety wydaliśmy całą kasę na nagrody i premie dla kolegów dostali po 80 tys. i niewiele zostało.
    Ale masz tu 20 tys i jakoś musisz sobie poradzić. Ja zawiadomię ABC i wujka od naszej tv i wszystko pójdzie ok.
    - dziękuję wujku.

    • Bratek Odpowiedz

      9 marca 2018 at 23:07

      Ale pier…… jola ! Najpierw się zastanów logicznie dlaczego kiełb pozbył się wiceprezydenta.
      Bo chyba w obecnej sytuacji to chyba nie jest problemem się domyślić jaki był tego prawdziwy powód !
      Ale widać myślenie nie jest twoją mocną stroną….lepiej bajki dla dzieci układać !

    • Corrado Odpowiedz

      10 marca 2018 at 08:40

      Kiepskie bajki jak i bajkopisarze. A nie powinniście dzisiaj być już na bazarze kiełbowe lizusy?:)

  26. Mieszkaniec Odpowiedz

    9 marca 2018 at 23:04

    Przypatrzmy się co potrafi zrobić zwykły list. W komentarzach jeden jad i nienawiść – czyżby się co niektórzy obawiali poparcia mieszkańców dla Pana G. Kiełba? Próbuję odnieść wrażenie że jeszcze być może żyję w demokratycznym państwie chociaż po reformie sądownictwa w wydaniu PiS coraz bardziej zaczynam się obawiać tej demokracji bo jak się wykrzykuje hasła na rzecz pewne przywódcy to jest okey ale jak się krzyczy na miesięcznicy smoleńskiej Lech Wałęsa to się w tej demokracji dostaje pałą. Każdy w demokracji ma wolną wolę i może udzielić swojego poparcia dla chociażby wspomnianego Pana Kiełba i nikt nikogo spłyconym intelektualnie hejtem na tym forum nie wystraszy. Myślę że dwa lata koalicji PiS z Prezydentem Kiełbem pokazały że ci ludzie do niczego się nie nadają poza jednym – skutecznym obsadzeniem stołków w Radzie Miasta i organie wykonawczym wraz z podległymi jednostkami. Mieli pełnię władzy i co załatwili dla naszego miasta? Pytam więc gdzie te okrzyczane 19 mln na modernizację TDK, pytam gdzie promessa od wojewody na ul. Zamkową czy ul. Kopernika? Gdzie ta obwodnica? Jedno co zapamiętałem prze te dwa lata to tylko przepychanki na sesjach Rady Miasta i ciągłe wychwalanie dwóch wicków którzy pracowali dla miasta i jakby nie oni to nic by nie było. Wracam myślami do grudnia 2014 roku i pamiętnej sesji gdzie koalicja obsadziła stołki w Radzie Miasta Tarnobrzega swoimi kolesiami – Przewodniczący Rady z PiS, Wiceprzewodnicząca (PiS) drugi Wiceprzewodniczący (MMT), na pięć Komisji w Radzie Miasta aż 4 komisje przypadły PiS-owi a jedna MMT. Co dostała opozycja w ktorej są ludzie z doświadczeniem samorządowym oddani miastu – dostali od koalicji aut. Inna kwestia to proponuję przypatrzeć się niektórym radnym z PiS pod kątem stołeczków, które dziwnym trafem w tej kadencji objęji – a jest kilka osób. Nie dajmy się nabrać na narzekania radnych PiS w naszym mieście że nic nie mogli – mieli pełnię władzy i czekam niech pokażą te sukcesy z tych dwóch lat bo ja na Boga ich nie dostrzegam. Myślę że 4 listopada czas najwyższy dać im czerwoną kartkę i podziękować. Takiego upolitycznienia naszego samorządu przez PiS, jak to miało miejsce w tej kadencji trudno doszukiwać się w uprzednich latach. Jedynie jak pamiętam to przewodniczący Brycki zachowywał się w podobnym stylu jak były przewodniczący a obecny p.o. prezydent z koleżeńskiego nadania. Poza krzykiem z mównicy to efektów brak.

    • ABW Odpowiedz

      9 marca 2018 at 23:23

      Słuchaj, jak by nie wice to Kiełb w ogóle nie miał by się czym pochwalić.
      Ale widzę, że tobie się wydaje że wszystko ot tak od razu da się załatwić, a nawet ta wspomniana przez Ciebie obwodnica wymaga kupę czasu, projektów, zatwierdzania itd…
      Więc nie piernicz tutaj trzy po trzy !
      A poparcie ludu i tak kiełbowi nic nie da, mógł wcześniej myśleć co robi !
      Inaczej wiele osób by sobie jakieś durne listy tworzyło żeby im sądy areszt uchylały !
      I jeszcze jedno skoro tak wszystko dobrze wiesz- kim kiełb stołki obsadzał ???

  27. Mieszkaniec Odpowiedz

    9 marca 2018 at 23:50

    Oj boli prawda boli. Tak wice tyle nazałatwiali że z tego dobrobytu to już w miejskiej kasie pieniądze się nie mieszczą. Podobnie jak i z wrakiem tupolewa – jak PiS był w opozycji to obwiniali rząd PO i domagali się ściągnięcia wraku, teraz dwa lata rządzą i nadal nie ma wraku. Ta sytuacja pokazuje że nic nie potrafią a jedynie tylko obsadzać stołki swoimi. Przyjdzie 4 listopada w całej Polsce społeczeństwo podziękuje im za to co zrobili z naszym państwem.

    • ABW Odpowiedz

      10 marca 2018 at 00:10

      Nie wiem kogo boli bardziej, haha
      Bo chyba Ciebie że Ci Kiełbika zamknęli,
      A ja się cieszę że Kamil będzie rządził .
      Bo choćby do jesieni tylko to zdąży w tym czasie urzędasków kiełbowych wywalić !☺☺☺
      A może i ty wśród nich jesteś……

      • Stach Odpowiedz

        10 marca 2018 at 00:34

        Byli zastępcy nie przynieśli ani grosza. To jest wiadome od dawna w Rzeszowie, jak i w Warszawie. Ciągle Kalinka mówił o Piasecznie a prawda jest taka, że rząd wiedział, że musi przygotować kasę na to i zabezpieczyć teren. Chcesz ludzi z pracy wywalać? Gratuluję…

        • ABW Odpowiedz

          10 marca 2018 at 01:03

          Stachu, listę już podpisałeś ????
          A ile kiełb przez te ponad 3 lata kasy przyniósł ???
          I nie mówię o wszystkich urzednikach ,tylko o grupie znanej wszystkim mieszkańcom….

    • Corrado Odpowiedz

      10 marca 2018 at 09:43

      Słuchaj no Mieszkaniec, tak, rzeczywiście tylko wiceprezydenci i przewodniczący Rady wydeptywali regularnie ścieżki do Rzeszowa i Warszawy aby zdobyć pieniądze dla miasta, narażając się przy tym na drwiny i docinki na temat prezydenta G.K. Często pytano ich „Wy macie w ogóle prezydenta? Jak on wygląda bo jeszcze nigdy go nie widzieliśmy” Geniusz Grzesio wolał w tym czasie układać dworskie intrygi z Jolką – szarą eminencją UM i obsadzać stołki w Urzędzie i instytucjach podległych swoimi sługusami i donosicielami, których zatrudnił multum. Oczywiście Grzesio nie omieszkał też odpowiednio „podziękować”, zwłaszcza wiceprezydentowi Brzezowskiemu i zwolnił go szybciutko w wyniku uknutej paszkwilanckiej intrygi (pewnie do spóły m.in. z Jolką), żeby nie patrzył klice na łapy. Poobrażał wszystkich dokoła i pozadzierał w swojej bezczelności i głupocie z wszystkimi zwierzchnimi władzami, to pieniążki przystopowano a ucierpiało na tym tylko miasto. Spie…ył poza tym wraz ze swoimi genialnymi służbami dokumentację dotyczącą obwodnicy, którą UM miał przesłać do Rzeszowa, dlatego temat obwodnicy wisi, itd. itp… dłuuugo by wymieniać te liczne „zasługi” G.K. dla miasta. Później pozostało tylko robienie głupkowatych min przed kamerami mediów i chwalenie się planowanymi poważnymi inwestycjami (za pieniądze, których nie było i nie ma). Sztandarowym przedsięwzięciem tego geniusza miał być ostatnio sracz miejski, a nawet i tego nie udało mu się zrealizować. Z zajadłością szczekasz na PiS jakby ci coś ukradli. Złodziei, kanalii i zdrajców poszukaj lepiej w swojej upadłej mafijnej organizacji PO/PSL. Ni próbuj zakłamywać i zaklinać rzeczywistości bo wszyscy w całej Polsce doskonale wiedzą czym jesteście. Wystarczy spojrzeć za naszą miedzę, na Stalową Wolę, gdzie zarówno Prezydent jak i Rada Miasta są z tak przez ciebie opluwanego PiSu. Chyba nie muszę pisać jak wygląda rozwój Stalowej Woli pod rządami PiS, aż miło popatrzeć i tylko pozazdrościć. A teraz popatrz sobie na Tarnobrzeg pod rządami twojego idola G.K. Wstyd, hańba, porażka i dwa metry mułu.

      • Franek Odpowiedz

        10 marca 2018 at 16:38

        No i tyle jeździli, tyle tych korytarzy i gabinetów nawydeptywali, i gówno z tego im wyszło.

      • Franek Odpowiedz

        10 marca 2018 at 16:41

        A Stalową Wolę to prezydent Andrzej Szlęzak przez 12 lat swojego urzędowania postawił na nogi, a nie ten cały piękny Lucjusz z PIS. On wszystko już gotowe dostał podane na tacy.

  28. z dystansem Odpowiedz

    10 marca 2018 at 01:58

    Patrząc na to wszystko z boku i oceniając chłodnym rozumem to zgadzam się z Karolem. No bo o czym mogą przekonać sędziego osoby (nieważne czy straganiarski, czy uczniowie) podpisujące się pod tym listem? Przecież wystarczy uważnie ten list przeczytać. To że prezydent był taki, siaki, czy owaki? A jakie to ma znaczenie jaki był? Znaczenie ma to jakimi prokuratura dysponuje dowodami.To będzie oceniał sąd, a nie to czy kiedyś prezydent pomógł staruszce przejść przez jezdnię albo ładnie się uśmiechnął do kogoś na ulicy.
    Liczą się dowody a nie jakie wrażenie na kim wywarł GK, bo wiadomo: na jednych dobre, na drugich złe.
    Dlatego pomysł z listem poparcia dla GK jest nie tylko cieniutki ale w mojej ocenie przede wszystkim wywołuje i kumuluje złe emocje wobec głównego bohatera. Jednak to było pewne, że jak za pomaganie prezydentowi zabierze się Jolka i to tak na ostatnią chwilę, czyli na łapu capu, to raczej tylko go pogrąży bo przy okazji zrobi jakiś skandal, jak z tą szkołą chociażby.
    To najgorszy z możliwych „adwokatów” kiełba.

  29. KOkD Odpowiedz

    10 marca 2018 at 08:19

    KOCHANI!
    W sobotę o 10tej na bazarze, pierwsze spotkanie organizacyjne Komitetu Obrony kiełbasianej Demokracji. Dla wzajemnego rozpoznania wszyscy przychodzimy z laską myśliwskiej w ręku. W programie: podpisywanie listy mającej na celu zmuszenie sądu do postawienia ponad prawem łapówkarza, dyskusja i wymiana doświadczeń w deprawowaniu młodzieży szkolnej oraz świński kwik za traconymi synekurami.

    • Corrado Odpowiedz

      10 marca 2018 at 09:16

      Hehehehe….trafiłeś w dziesiątkę:)

  30. Krzysiek Odpowiedz

    10 marca 2018 at 09:17

    Ci którzy bronią G.K. nie mają pewności że jest niewinny ale Ci co oskarżają na tym forum taką pewność mają? Czyżby widzieli dowody jakimi dysponuje prokuratura czy też mają wiedzę jak zostały one przygotowane. Nie chodzi tu o krajowy spisek przeciw G.K. i hasła To był zamach( to akurat hasło PiS, mają na nie wyłączność)ale że to była prowokacja to chyba najbardziej zajadli obrońcy K.K nie zaprzeczą.

  31. WP Odpowiedz

    10 marca 2018 at 09:18

    Powiem tak Grzegorz Kiełb jest tam gdzie powinien być! Zasłużył na dożywotnie więzienie! Jedyne co go broni to choroba psychiczna!
    A obrońcy to tylko i wyłącznie żrący z koryta z którego w normalnych realiach, normalnych nawet by nie powąchali…

    • Krzysiek Odpowiedz

      10 marca 2018 at 09:24

      Na dożywotnie więzienie bo…? Człowieku znasz dowody wiesz czym dysponuje prokuratura? Nikt w mieście oprócz obrońców ich nie widział a ty wiesz już wszystko. Ciekawe tylko skąd ta wiedza…?

  32. Krzysiek Odpowiedz

    10 marca 2018 at 09:27

    Jak aresztowano G.K. na tym i na innych forach była cisza lokalni działacze nabrali wody w usta. Jak sprawa poszła tak jak miała pójść hejt ruszył. Tylko dlaczego obrażacie zwykłych ludzi,mieszkańców? Dlaczego twoja racja ABW WP KOkD Corrado jest ważniejsza i pewniejsza niż ich?

    • Corrado Odpowiedz

      10 marca 2018 at 10:12

      Drogi Krzysiu, po pierwsze: zdecydowana większość na tym forum to nie są jak twierdzisz zwykli mieszkańcy Tarnobrzega, to są głównie sługusy byłego prezydenta, które nie mogą znieść faktu, że ich mocodawca siedzi w pudle (zresztą bardzo słusznie za to co nawywijał – i nie mam tu na myśli li tylko ostatniej łapówy). Twoja motywacja za obroną G.K. przypomina mi pewne stare dowcipne powiedzenie: „Panną byłam, dziecko miałam, ale co to to nie”. Tłumacząc znaczenie: Prezydentem byłem, brałem łapówki ale jestem niewinny. …A niszczarki do dokumentów zaraz po aresztowaniu G.K. furczały aż miło w UM do bardzo późnych godzin wieczornych.

      • krzysiek Odpowiedz

        10 marca 2018 at 12:19

        ABW WP KOkD Corrado wy jesteście zwykli mieszkańcy i nie macie nic wspólnego z obecnie nam miłościwie panującym.

  33. Marti Odpowiedz

    10 marca 2018 at 10:16

    W poniedziałek ide podpisać.

  34. Corrado Odpowiedz

    10 marca 2018 at 10:19

    Jak myślisz Krzysiu? co tak długo i w ogromnym pośpiechu niszczyli w UM zaufani G.K.? Bo chyba makaronu na rosół to nie robili w tych niszczarkach ani też wycinanek dla zabawy.

    • Misia Odpowiedz

      10 marca 2018 at 11:33

      Kiedy niszczyli i co? Jak przyszło CBA to od razu zabrali wszystko dokumenty więc nie rozumiem

    • ktoś Odpowiedz

      10 marca 2018 at 12:07

      A oczywiście ty tam byłeś i słyszałeś te pracujące niszczarki. Dlaczego mając wiedzę o niszczeniu dowodów przestępstw nie powiadomiłeś odpowiednich organów, nie nagrałeś wy tak lubicie nagrywać wszystko.

  35. wels5 Odpowiedz

    10 marca 2018 at 10:56

    Takiego wysypu krewnych i znajomych królika jeszcze nie było. A kto z tych wypowiadających się posiada pewne dowody o winie Grzegorza Kiełba? No a przerażenie z powodu listy podpisów, która notabene tyle pomoże, co umarłemu kadzidło, i straszenie tych, którzy chcą ją podpisać jest doprawdy śmieszne.

  36. Misia Odpowiedz

    10 marca 2018 at 11:31

    Widzę że na tym forum tylko Mastalerz i Malinka pod dziesiątkami nowych nickow jaja już się boją ze ludzie Kielba popierają nawet jak w areszcie. Gdyby ich to spotkało to nawet pies z kulawą nogą nie zainteresowały się ich losem

  37. adam Odpowiedz

    10 marca 2018 at 12:24

    na te podłe hamstwo sługusow kalinkowych tylko jedna reakcja IDĘ PODPISAĆ

    • Pytajnik Odpowiedz

      10 marca 2018 at 14:16

      Skonsultuj z Jolką kwestie poprawności ortograficznej tego wpisu!

  38. wilk Odpowiedz

    10 marca 2018 at 12:35

    UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA U ZAŚLEPIONYCH JADEM JEST MOCNO U P O Ś L E D Z O N A.
    My …Mieszkańcy…niżej podpisani.
    No to tyle w tym temacie, tarnobrzescy analfabeci.
    A w temacie hejtu wszystkich „uczciwych i oburzonych” tu się wypowiadających to rozumię, że wszystkie psy mastalerzastego i kamikowatego pisiury zostały spuszczone ze smyczy na raz .

  39. Hehe Odpowiedz

    10 marca 2018 at 14:14

    Ciekawe kogo Grzesiu sprzeda w trakcie procesu?

  40. Obserwator Odpowiedz

    10 marca 2018 at 15:56

    Ujadający na tym forum zwolennicy „dojnej zmiany” nie irytujcie się i nie martwcie co będzie z Prezydenta G. Kiełbem – ostatnie wybory uzupełniające w Nadarzynie i w innych miejscowościach pokazują faktyczne poparcie dla obecnie rządzącego obozu ale i skłaniają do refleksji jaka się w tej sytuacji nasuwa – 4 listopada społeczeństwo pokaże gdzie jest miejsce tych co nawet zmarłych się boją i pokazują swoją siłę degradując ludzi w zaświatach. To jest klasa obecnie rządzących że o nagrodach nie wspomnę. Jak Minister Bieńkowska powiedziała o słynnych 6 tys zł. to grzmiał cały PiS a dzisiaj biedacy się oburzają że za mało zarabiają i nawet 19 tys im nie wystarcza od pierwszego do pierwszego. Pytam gdzie ustalenia Podkomisji Smoleńskie i gdzie ten wrak, który miał być tak szybko sprowadzony do Polski. 500+ na kredyt – do tej pory już rząd zaciągnął na ten cel 20 miliardów złotych a my i kolejne pokolenia będą spłacać, ale kto się o to martwi. Idąc do sklepu spożywczego za 100 zł można wielkie „g…” kupić nie mówiąc o lekach i innych niezbędnych rzeczach. Grunt to aby dobrze się mieć i ludziom bajki wciskać. Sprawa Aber Gold też coś przycichł a co to miało nie być. Szkoda że rządzący zapominają że nic nikomu nie zostało dane na zawsze i z cierpliwością oczekuję tego dnia, kiedy ci którzy dzisiaj pokazują swoją siłę i butę przy tym łamiąc Konstytucję zostaną pociągnięci do odpowiedzialności. Arogancja i pycha kroczą przed upadkiem, który myślę że wczesniej czy później nastąpi. Warto o tym pamiętać i nie naigrywać się z cudzych problemów i nieszczęścia rodziny bo faktów w sprawie Prezydenta Kiełba nie znamy ale już na wyrost śmiało oceniamy.

    • Franek Odpowiedz

      10 marca 2018 at 16:35

      Racja. Ich pycha jest niesłychana. Ale pycha kroczy przed upadkiem. Już niedługo nadejdzie ten dzień…

      • Robert Odpowiedz

        10 marca 2018 at 17:44

        Właśnie nadszedł – 21go lutego.

    • Gregor Odpowiedz

      11 marca 2018 at 20:26

      Szmaciarze z PO/PSL żebyście na wszystkich forach Polski wypisywali przez 24 godziny na dobę podobne jak wyżej kloaczne bzdety to i tak nikt w całym kraju nie uwierzy wam ani na jotę. Jesteście tak maksymalnie skompromitowani w oczach całego narodu, że już bardziej się nie da. Szkoda wam się wysilać z podobnymi tanimi wypocinami bo władzy w tym kraju, którego o mało nie zniszczyliście doszczętnie nie odzyskacie już nigdy.

  41. abc Odpowiedz

    10 marca 2018 at 18:13

    A moja babcia mówi że TBG gówna wypłynęły do góry!!!

    • Gregor Odpowiedz

      11 marca 2018 at 20:36

      No rzeczywiście, przez jakiś czas gówna w Tarnobrzegu pływały po wierzchu ale największe z tych gówien 21 lutego spuścili w klozecie a resztę tej kloaki też niedługo spuszczą i wreszcie będziemy w Tarnobrzegu oddychali świeżym powietrzem.

  42. Gabana Odpowiedz

    10 marca 2018 at 21:50

    Tak szczerze powiedziawszy to szczerze współczuję każdemu kto obejmie władzę w Tarnobrzegu !
    Każdy tutaj tylko umie ujadać, nikomu nie dochodzi, ciągle wszystko źle !
    A zamknijcie się na chwilę i dajcie się ludziom wykazać ,a później dopiero krytukujcie !!!

  43. z dystansem Odpowiedz

    10 marca 2018 at 22:37

    Jolka! ale żeś kobito „pomogła” Grzesiowi. Ciekawe tylko czy z zemsty czy przez swoją ciężką głupotę?

  44. jasnowidz Odpowiedz

    11 marca 2018 at 10:06

    Uważam że z tą listą poparcia zrobiono krzywdę Grzegorzowi K. Należy spokojnie czekać na ustalenia Sądu. Nie wykluczam że może być niewinny. Ale ta lista zrobiła dużo złego bo nic nie wiemy o okolicznościach całej sprawy a dowody winy mogą być oczywiste. TA jest to najsurowszy środek zapobiegawczy i z reguły określający w początkowej fazie postępowania karnego powagę dowodów w sprawie. Popierać Grzegorza K. czy nie popierać nie ma to znaczenia dla toczącej sprawy. Nie obwiniajmy się nawzajem, pożyjemy zobaczymy,ocenimy, podejmiemy stosowne działania wyborcze w listopadzie. Na pewno zadziwia fakt podania informacji w TVP info ze Grzegorz K. się przyznał co nie było prawdą, szybkość działania Pana Kalinki w zrzeczeniu się mandatu radnego. Sądy też mamy jakie mamy, czasami sprawiedliwość chodzi odrębnymi ścieżkami. Kto miał z nimi do czynienia to zrozumie. Prawdę mówiąc to nie ma partii politycznych tylko są ludzie. A jacy są ludzie w polityce, zawsze tacy sami, mało uczciwych, dużo pokrętnych idących w ten świat z konkretnymi planami „nachłapania” się szybko i dużo. Być może dotyczy to też Grzegorza K. ale wole czekać z pokorą bo łatwo kogoś skrzywdzić. Sprawa jest zagmatwana. Listy poparcia są działaniem nie adekwatnym do sytuacji. Tu trzeba ocenić winę a nie popularność.

  45. Paolo Odpowiedz

    11 marca 2018 at 15:29

    Tylko że tępa dzida o tym nie wie

  46. alek Odpowiedz

    11 marca 2018 at 18:34

    Brawo „jasnowidz” – rzadki niestety głos rozsądku. Aby nie pogorszyć sytuacji proponuję listy z zebranymi głosami wrzucić w niszczarkę. I dać na mszę, żeby info o zbieraniu podpisów w szkołach okazało się plotką. W przeciwnym razie znowu będzie afera na całą Polskę!!!!! A GK niech broni adwokat, on najlepiej wie jak to się robi.

  47. Gregor Odpowiedz

    11 marca 2018 at 20:21

    No niestety ale z tymi podpisami po szkołach to nie jest plotka.

  48. Radca Odpowiedz

    11 marca 2018 at 21:31

    Ja osobiście nie oceniam czy GK jest skorumpowany czy nie jest, ale tak się zastanawiam jak będą się czuli ludzie podpisani na owej liście poparcia jeśli GK okaże się winny? A co gorsza jeśli się przyzna do winy?
    Ludzie szanujcie się! Bo godność ma się tylko jedną!

  49. iza Odpowiedz

    11 marca 2018 at 22:12

    I na Boga odsuńcie Jolkę od wszystkich działań ! Jak najszybciej !

  50. Duda Odpowiedz

    12 marca 2018 at 06:50

    Jaka fala nienawiści się przelewa od osob pana kalinki, poprzez osoby pana kielba itp….zajmujecie się TYLKO WLASNYM KORYTEM, WPROWADZANIEM METOD Z CZASOW PRL, WCHODZENIEM DRUGIEMU W ROZPOREK I JEGO ZYCIE….A NIKT Z WAS NIE MOWI W JAKI SPOSOB CHCECIE PRACOWAC DLA DOBRA WLASNEGO MIASTA TARNOBRZEG A NIE DLA DOBRA WLASNEJ DUPY….

  51. KOkD Odpowiedz

    13 marca 2018 at 07:37

    KOCHANI!
    Nasza akcja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, zebraliśmy olbrzymią liczbę podpisów. Mamy nadzieję, że demokracja zwycięży i sąd uwolni Naszego Pana Prezydenta. Szczególne podziękowania należą się ciału pedagogicznemu, dzieciom i młodzieży szkolnej, oraz naszym seniorom.
    Nie poprzestaniemy na tym! Od jutra zbieramy podpisy za uwolnieniem Pana Mariusza Trynkiewicza, który pomimo, że spłacił dług wobec społeczeństwa, odbywając zasądzoną karę, bezprawnie przetrzymywany jest przez PiSowskich oprawców, podobnie jak Nasz Pan Prezydent Grzegorz.
    Zbiórkę podpisów zaczynamy od szkół i bazaru – startujemy jutro.
    Pamiętaj! Poparłeś Grzegorza – popierasz Mariusza – bo jutro,to możesz być TY!

  52. obcokrajowiec Odpowiedz

    15 marca 2018 at 19:04

    Kiełba na prezydenta wsadzili „prawi i sprawiedliwi” z PIS jako najuczciwszego i najlepszego kandydata.
    I teraz Kalinka z PIS ma po Kiełbie wprowadzać prawość i sprawiedliwość ?
    Mieszkańcy Tarnobrzega ogarnijcie się ! Wasza głupota sięgnęła zenitu i zniszczy to miasto!