Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Jak pozyskać nowych kontrahentów? Należy dołączyć do Siarka Tarnobrzeg Biznes Klubu!

Marzec 12, 2018 1:44 PM

Już niebawem kolejne śniadanie biznesowe Klubu Biznesu działającego przy drużynie Siarka Tarnobrzeg. Każdy, kto chce zdobyć nowych klientów i rozwinąć swój biznes, powinien na nie przyjść. Klub pomaga przedsiębiorcom w wielu kwestiach. Jakich? Dowiecie się na naszym spotkaniu!

Już 14 marca w Hotelu Kameleon odbędzie się kolejne śniadanie biznesowe Siarka Tarnobrzeg Biznes Klubu. Jest to Klub Biznesu, który działa przy drużynie piłkarskiej Siarka Tarnobrzeg po to, by wspierać drużynę w jej rozwoju. Ponadto Biznes Klub pomaga również przedsiębiorcom w rozwijaniu ich firm oraz nawiązywaniu nowych kontaktów.

W Klubach Biznesu działających na terenie całej Polski niemal codziennie pojawiają nowe się wysokobudżetowe inwestycje, w których udział wziąć mogą przedsiębiorcy reprezentujący różnego rodzaju branże. Za przykład takiej inwestycji posłużyć może budowa hotelu w Niemczech przez jednego z klubowiczów Klubu Biznesu Olympic Wrocław. Jest to inwestycja, której budżet sięgać może nawet kilkunastu milionów euro. Nowopowstały obiekt należało będzie zapatrzeć w nowe drzwi, okna, podłogi, tekstylia, oświetlenie, meble oraz inne wyposażenie. Dlatego właśnie niezbędna jest współpraca w wieloma przedsiębiorcami, dzięki którym możliwe będzie wykończenie hotelu.

Przedsiębiorcy z całej Polski z miesiąca na miesiąc zauważają korzyści, jakie wynikają z przynależności do Klubu Biznesu. Dają temu wyraz dołączając do grona klubowiczów. W tym miesiącu podczas śniadania biznesowego Siarka Tarnobrzeg Biznes Klub również powita nowego klubowicza. Będzie to Stacja Kontroli Pojazdów REDCAR, która specjalizuje się w badaniach technicznych nie tylko samochodów osobowych czy ciężarowych, ale również motocykli, quadów itp.

Każdy kto prowadzi własną firmę i kto chce mieć możliwość zawarcia nowych kontaktów biznesowych, nawiązania nowych transakcji, które z dnia na dzień pojawiają się  Klubach Biznesu, a co za tym idzie rozwijać swoje firmy, może przyjść na śniadanie biznesowe, które odbędzie się 14 marca 2018 roku o godzinie 9:00 w Hotelu Kameleon.

Aby uzyskać więcej informacji na temat najbliższego śniadania biznesowego oraz Klubu Biznesu, należy skontaktować się z koordynatorem Klubu Biznesu Siarki Tarnobrzeg, Sławomirem Strzałką.
Tel. 513 050 705
E-mail: biznes@siarka-tarnobrzeg.pl

4 Responses to Jak pozyskać nowych kontrahentów? Należy dołączyć do Siarka Tarnobrzeg Biznes Klubu!

 1. kibictbg Odpowiedz

  12 marca 2018 at 19:40

  Pozyskiwanie sponsorów widzę że jest pestka tylko nie widać żadnych efektów to po co się chwalić hotele który nie powstanie w Polsce a stadiony się nic nie zmieniają a każdy lubi piłkę nożna?

 2. aye Odpowiedz

  12 marca 2018 at 20:21

  Polska język trudna jezyk

 3. ptyś Odpowiedz

  13 marca 2018 at 08:00

  ciężko pozyskać sponsorów i darczyńców gdy się zna biznesowe wyczyny tzw. głównego menadżera i pamięta jak wyprzedawali na prędkości majątek stowarzyszenia by sobie w spółce akcyjnej udziały wykupić.ale jelenie są wszędzie więc może uda się takiego ustrzelić.

 4. Adolf Odpowiedz

  13 marca 2018 at 08:32

  Jakie biznesmany taki klub biznesu hehehe zobaczymy jakie tłumy będą chodzić na te ekscytujące zmagania :) znów po 200-300 osób i pan prezes będzie się zastanawiał skąd załatwić kasę na pensje dla swoich gwiazd :) Dzięki bogu od obecnego p.o. prezydenta grosza nie dostanie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>