Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zapraszamy na transmisję konferencji prasowej p.o. prezydenta Tarnobrzega, Kamila Kalinki (video)

Marzec 14, 2018 12:35 PM

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję video z konferencji prasowej p.o. prezydenta Tarnobrzega, Kamila Kalinki. Konferencja poświęcona będzie tematowi objęcia obowiązków Prezydenta Miasta Tarnobrzega przez Kamila Kalinkę.

Konferencja zaplanowana jest na jutro, tj. czwartek, 15. marca br., początek godz.13


UWAGA: W przypadku braku obrazu, prosimy spróbować w innej przeglądarce!!!

17 Responses to Zapraszamy na transmisję konferencji prasowej p.o. prezydenta Tarnobrzega, Kamila Kalinki (video)

  1. Stach Odpowiedz

    14 marca 2018 at 15:24

    Ogada się ogada, upoci, milion razy powie Szanowni Państwo, zamiast do Marszala, wyśle smsa do Kursuli i P(a)wlika :-)

    • Wiki Odpowiedz

      14 marca 2018 at 17:28

      Najpierw wysłuchaj , najlepiej razem z Frankiem ,a później skomentujecie !!!

      • obcokrajowiec Odpowiedz

        15 marca 2018 at 19:19

        Sam sobie słuchaj. Kiełba na prezydenta wsadzili “prawi i sprawiedliwi” z PIS jako najuczciwszego i najlepszego kandydata.
        I teraz Kalinka z PIS ma po Kiełbie sprzątać tzn. wprowadzać prawość i sprawiedliwość ?
        Mieszkańcy Tarnobrzega ogarnijcie się ! Wasza głupota sięgnęła zenitu i zniszczy to miasto!

        • Wiki Odpowiedz

          15 marca 2018 at 21:31

          Nie umiesz nic innego napisać , na nic innego cię nie stać , tylko po raz trzeci już czytam to samo !!!
          Ogarnij się choć trochę i wytęż troszkę swój umysł !!!

  2. ronin Odpowiedz

    14 marca 2018 at 16:48

    Już mnie muli!podaruję sobie występ pajaca!

  3. kibic tbg Odpowiedz

    14 marca 2018 at 19:19

    Mówić każdy umie ale tu musi działać bo miasto w długach płynie a sami starsi ludzie nie pomogą miastu a młodzież z stąd ucieka.

  4. Scum Odpowiedz

    14 marca 2018 at 20:16

    Zobaczymy czy ma coś do powiedzenia konkretnego, czy tylko zapowie się na przyszłego prezydenta
    .

  5. AlkoHolik Odpowiedz

    14 marca 2018 at 21:53

    Po alkoholu dobrze się tego słucha.Zdrowie tarnobrzeskich alkoholików!

  6. z dystansem Odpowiedz

    14 marca 2018 at 23:40

    Dajmy mu szansę.

    • obcokrajowiec Odpowiedz

      15 marca 2018 at 19:17

      Szansę? Kiełba na prezydenta wsadzili “prawi i sprawiedliwi” z PIS jako najuczciwszego i najlepszego kandydata.
      I teraz Kalinka z PIS ma po Kiełbie sprzątać tzn. wprowadzać prawość i sprawiedliwość ?
      Mieszkańcy Tarnobrzega ogarnijcie się ! Wasza głupota sięgnęła zenitu i zniszczy to miasto!

  7. vader Odpowiedz

    15 marca 2018 at 09:06

    Podobno gwiazda UM chce się przenieść do TVL a szanciarz załatwia robotę gdzieś w Osieku. Znaczy się kumitet rozwiązał się zanim podjął pracę ))))) szkoda tylko bo strasznie pusto się zrobi na tym forum …

  8. śwagier Odpowiedz

    15 marca 2018 at 12:29

    będzie się chwalił że została podjęta ważna decyzja i najważniejsze zadanie -

    WYBRAŁ WYKONAWCĘ na OBWODNICĘ

    tylko co to za obwodnica – troszku za miasto, zamiast już iść od Nagnajowa w stronę Ocic (byłby dojazd lepszy do strefy, dojazd do pierwszego w historii sztucznego Jeziora)

  9. enyaw Odpowiedz

    15 marca 2018 at 14:29

    Szanowni państwo to ja was zbawca i wybawiciel :) strażnik pincet plus – głosujcie na mnie

  10. Anka Odpowiedz

    15 marca 2018 at 14:42

    Bardzo przyjemny, młody człowiek, konkretny, super!!!! Miła odmiana. Życzę powodzenia!

  11. wybawca Odpowiedz

    15 marca 2018 at 14:56

    przedpole do wyborów zdobyte

  12. Misia Odpowiedz

    15 marca 2018 at 21:54

    Na noworodkA pójdZie po kasę, a jak wybory przegrają to już nic nie załatwi bo się nie zna na niczym

    • Wiki Odpowiedz

      15 marca 2018 at 22:53

      A kiełb się twoim zdaniem znał ??