Fantastyczny występ tarnobrzeskich tenisistek. Wygrana po heroicznej walce w Zagrzebiu w półfinale LM!

Heroiczny bój stoczyły tenisistki Enea Siarki Tarnobrzeg w Zagrzebiu. W pierwszym meczu półfinałowym nasza drużyna pokonała najsilniejszego rywala – chorwacki Dr Casl 3:2.

W ostatnim pojedynku decydującym o wygranej Qian Li pokonał Jie Li 3:2, ostatniego seta wygrywając na przewagi 14:12. We wcześniejszych pojedynkach punkty dla Siarki wywalczyli Elizabetha Samara oraz Ying Han.

Dr. CASL Zagrzeb – KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 2 : 3

Xintong ZHOU – Qian Li 3:0 (11-6,11-2,11-4)
Jie Li – Eliza Samara 1:3 (8-11,11-6,7-11,5-11)
Yu Fu – Ying Han 2:3 (11-3,11-8,4-11,7-11,8-11)
Xintong ZHOU – Eliza SAMARA 3:1 (11-9,6-11,12-10,11-9)
Jie LI – Qian LI 2:3 (11-5,9-11,8-11,12-10,12-14)

Rewanżowe spotkanie rozegrane zostanie w Tarnobrzegu, w sobotę 7. kwietnia, początek godz.18.