Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Kolejny świetny występ młodych pływaków z „Delfina”

Marzec 19, 2018 1:01 PM

Kolejny świetny występ zanotowali młodzi pływacy tarnobrzeskiego „Delfina”. Z Mistrzostw Okręgu Podkarpackiego dzieci w wieku 10-11 lat, zawodnicy przywieźli 7 medali.

W zawodach, które rozegrane zostały w Strzyżowie udział wzięło 140 zawodniczek i zawodników z 14 klubów z całego województwa. Tarnobrzeski klub UKS Delfin reprezentowała tam 17 osobowa ekipa, w składzie: Patryk Bałata, Bartłomiej Bzdyra, Krzysztof Chruściel, Mikołaj Galus, Jan Pawlak, Maksymilian Płaneta, Bartłomiej Skwara, Otylia Błażejczak, Maria Jaworek, Aleksandra Jochaniak, Julia Kawalec, Aleksandra Kozłowska, Zosia Michałeczko, Natalia Rzeszowiak, Zuzanna Woźniak, Milena Włodarczyk oraz Oliwia Wójcikowska.

4 medale (3 złote i 1 srebrny) oraz tytuł najlepszego zawodnika w roczniku 2008 wywalczył Bartłomiej Skwara. Bartek tytuły Mistrza Okręgu Podkarpackiego zdobył na dystansach 50 m stylem dowolnym (0:36,82), 100 m stylem dowolnym (1:25,51, 50 m) oraz 50 m stylem motylkowym (0:44,01). Z kolei na dystansie 100 m stylem zmiennym z czasem 1:36,43, Bartek był drugi.

Złoty medal Jego klubowy kolega Patryk Bałata został Mistrzem Okręgu na dystansie 50 m stylem grzbietowym (0:47,55) wywalczył Patryk Bałata, zaś z brązowymi medalami z mistrzostw wróciły Aleksandra Jochaniak (200 m stylem klasycznym 3:39,93) oraz Otylia Błażejczak (100 m stylem motylkowym1:39,93).

Pozostali zawodnicy poprawili swoje rekordy życiowe.

Wyniki indywidualne:

Bartłomiej Skwara 10lat

  • 1 miejsce na 50 m stylem dowolnym ( tytuł mistrza podkarpacia !) złoty medal
  • 1 miejsce na 100 m stylem dowolnym ( tytuł mistrza podkarpacia !) złoty medal
  • 1 miejsce na 50 m stylem motylkowym ( tytuł mistrza podkarpacia !) złoty medal
  • 2 miejsce na 100 m stylem zmiennym ( tytuł wicemistrza podkarpacia !) srebrny medal

Patryk Bałata 10lat

  • 1 miejsce na 50 m stylem grzbietowym ( tytuł mistrza podkarpacia !)złoty medal
  • 4 miejsce na 100 m stylem grzbietowym
  • 7 miejsce na 100m stylem dowolnym
  • 8 miejsce na 50 m stylem dowolnym

Aleksandra Jochaniak 11lat

  • 3 miejsce na 200m stylem klasycznym brązowy medal
  • 4 miejsce na 100 m stylem klasycznym
  • 8 miejsce na 100 m stylem zmiennym
  • 12 miejsce na 100 m stylem grzbietowym

Otylia Błażejczak 11 lat

  • 3 miejsce na 100m stylem motylkowym brązowy medal
  • 4 miejsce na 200 m stylem dowolnym
  • 6 miejsce na 100m stylem dowolnym
  • 7 miejsce na 50 m stylem dowolnym

Julia Kawalec 10 lat

  • 4 miejsce na 100 m stylem klasycznym
  • 4 miejsce na 50 m stylem klasycznym
  • 7 miejsce na 100m stylem dowolnym

Natalia Rzeszowiak 11 lat

  • 6 miejsce na 200 m stylem dowolnym
  • 6 miejsce na 50 m stylem grzbietowym
  • 10 miejsce na 50 m stylem dowolnym
  • 10 miejsce na 100 m stylem dowolnym

Maksymilian Płaneta 11 lat

  • 6 miejsce na 100mstylem klasycznym
  • 7 miejsce na 200 m stylem klasycznym
  • 16 miejsce na 50 m stylem dowolnym

Krzysztof Chruściel 10 lat

  • 5 miejsce na 50 m stylem motylkowym
  • 6 miejsce na 50 m stylem grzbietowym
  • 8 miejsce na 100 m stylem dowolnym
  • 10 miejsce na 50 m stylem dowolnym

Bartłomiej Bzdyra 11 lat

  • 7 miejsce na 100m stylem klasycznym
  • 8 miejsce na 100 m stylem dowolnym
  • 11 miejsce na 50 m stylem grzbietowym

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>