Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

11.04 (środa) Tarnobrzeg: Targi Pracy i Edukacji

Marzec 28, 2018 10:06 AM

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu zaprasza do  udziału w XI edycji Targów Pracy i Edukacji, które odbędą się w środę 11.kwietnia,  w godz. 10.00-13.00 w Hali Widowiskowo–Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. A. Freyera w Tarnobrzegu.

Tegorocznym Targom towarzyszyć będzie konferencja naukowo – praktyczna „Uwarunkowania rozwoju przedsiębiorczości w regionie tarnobrzeskim”, organizowana w czwartek 12. kwietnia br.

Udział w Targach jest bezpłatny. Szczegółowe informacje na temat tegorocznych Targów będziemy na bieżąco zamieszczać na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnobrzegu.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału.

Kontakt w sprawie Targów Pracy i Edukacji:

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu, ul. 1 Maja 3, pok. nr 14, tel. 15 823 00 30, wew. 102,e-mail: rzta@praca.gov.pl; oferty.pracy@idsl.pl

Organizatorami Targów są: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu, Gmina Tarnobrzeg, Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Centrum Kształcenia Praktycznego w Tarnobrzegu, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Tarnobrzegu, Zamiejscowy Wydział w Tarnobrzegu Społecznej Akademii Nauk w Łodzi oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Tarnobrzegu.

One Response to 11.04 (środa) Tarnobrzeg: Targi Pracy i Edukacji

  1. Gacek Odpowiedz

    31 marca 2018 at 12:28

    Taaa… i znów będzie więcej ofert edukacyjnych a zero miejsc pracy. Po cholerę toto organizować?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>