Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zapraszamy na transmisję konferencji prasowej p.o. prezydenta Tarnobrzega, Kamila Kalinki (video)

Kwiecień 11, 2018 11:57 AM

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję konferencji prasowej p.o. prezydenta Tarnobrzega, Kamila Kalinki. Konferencja odbędzie się dzisiaj, tj. w środę 11 kwietnia a jej głównym tematem będzie podpisanie umowy na budowę obwodnicy.

Początek godz.14.

OKIENKO DO TRANSMISJI POJAWI SIĘ POD TĄ INFORMACJĄ KILKA MINUT PRZED ROZPOCZĘCIEM SIĘ KONFERENCJI

foto&video: Piotr Morawski

20 Responses to Zapraszamy na transmisję konferencji prasowej p.o. prezydenta Tarnobrzega, Kamila Kalinki (video)

  1. ewa Odpowiedz

    11 kwietnia 2018 at 14:16

    w tbg wieś tańczy i śpiewa Na placu czerwonym stoi wóz drabiniasty i beczki na który są bratki JAK WIOCHA TO WIOCHA !!!!!!!!! TYLKO JESZCZE KONIA BRAK

  2. maxim Odpowiedz

    11 kwietnia 2018 at 14:37

    dyktatorek … znikaj… GRZEGORZ KIEŁB

  3. WŁADEK Odpowiedz

    11 kwietnia 2018 at 14:40

    a moze panie bardziej po polskiemu ??? co to za jąkadło … i co to za bałwochwalczy stosunek do tego goscia z mielca ??? juz mieszkancy Kronogrodu sie na nim poznali …

  4. Mirek Odpowiedz

    11 kwietnia 2018 at 14:45

    Zapas wazeliny w urzędzie po tym wystąpieniu wyczerpany.

  5. O co chodzi? Odpowiedz

    11 kwietnia 2018 at 15:42

    Żadnego dystansu do sprawy Pan przypisuje sobie 100 % wszystkiego co dotyczy i co działo się z obwodnicą Ludzie wszystko kupią?Czy na pewno? A sprawiedliwość.

  6. Duda Odpowiedz

    11 kwietnia 2018 at 15:52

    Jasnie Pan Kalinka przypisuje sobie obwodnice, historia się powtarza….kiedyś Jasnie Pan Mastalerz przypisywał sobie wiadukt, stadion i wogóle to co najlepsze w Tarnobrzegu…..że Ja, Ja Wszystko a oni to nic nie zrobili, przespali, przejedli, przepili….

  7. ab Odpowiedz

    11 kwietnia 2018 at 16:17

    Cośmi się wydaje, że to nie jest obwodnica tylko droga obwodowa… ale dla P.O. Prezydenta to pikuś :)

  8. Zbłąkany sms Odpowiedz

    11 kwietnia 2018 at 16:34

    OOOO Jąąąkało MERYTORYCZNA. SANOWNI PAŃSTWO SERDECNIE WITAMY W CIMNOGRODZIE Tarnobrzeg.PIS – UAR WYBORCZY!!!

  9. Johny Rocky Horror Odpowiedz

    11 kwietnia 2018 at 16:36

    Piolicie. Grunt, że coś się ruszyło w tej sprawie. A P.O. najwyraźniej zależy na najbliższej kadencji więc się stara. Można lubić PIS lub nie ale Ortyl to konkretny facet, niech się Tarnobrzeg zacznie rozwijać nawet w 1/10 tego co Rzeszów albo Mielec to będzie progres bo z dotychczasowymi włodarzami były tylko słowa, słowa, słowa!

  10. Jan Miodek Odpowiedz

    11 kwietnia 2018 at 16:37

    Firma Energopol wygrała POSTĘPOWANIE…. Czy przetarg?Boże POTOMEK WIATRU I KURZU.TUMAN!!!

    • klocek Odpowiedz

      11 kwietnia 2018 at 16:54

      Postępowanie przetargowe – potomku wiatru, kurzu i zabłąkanego w nich plemnika

      • lisia Odpowiedz

        11 kwietnia 2018 at 20:05

        w nomenklaturze prawniczej nie ma czegoś takiego jak postępowanie przetargowe tylko przetarg

  11. Nabuchomodozor Odpowiedz

    11 kwietnia 2018 at 17:01

    Kim un jest?Ten w okularach z czepkiem na głowie?

  12. Do horrora Odpowiedz

    11 kwietnia 2018 at 17:47

    Czy Ty horror będziesz pracował w urzędzie na stanowisku ds dróg Tak to wygląda A wieść niesie ze od maja rewolucja w urzędzie Na Nowogrodzkiej boczna Sandomierskiej w Tarnobrzegu dwie kancelarię prawne pracują nad wypowiedzeniami i angazami w urzędzie miasta Jest jakieś info .

    • Johny Rocky Horror Odpowiedz

      11 kwietnia 2018 at 20:40

      Nie pracowałem, nie pracuje i mam nadzieję nie będę musiał, dlatego roszady kto poleciał a kto złapał Pana Boga za nogi dostając pracę w urzędzie mało mnie interesuje. PIS jest przy władzy i może sypnąć przed wyborami kasą na to upadłe miasto, może dzięki temu będzie mniej TIR-ów w centrum albo mniej dziur na drogach i to mnie interesuje najbardziej!

  13. Wieść gminna Odpowiedz

    11 kwietnia 2018 at 18:06

    Tak w szpitalu były dwie msze na wieść że jedna z pracownic wraca do urzedu.hehe

  14. Jajco Odpowiedz

    11 kwietnia 2018 at 21:18

  15. Horror drugi Odpowiedz

    11 kwietnia 2018 at 22:24

    Do horrora To jest właśnie elektorat pisu dadza,zalatwia swoim? trza brac !?Ja nie chce takiej Polski kolesiowskiej kto z nami ten ma kto nie to ?

    • Johny Rocky Horror Odpowiedz

      12 kwietnia 2018 at 00:14

      Co ty pieprzysz? Dadzą na drogę, będą korzystać wszyscy, swoi i nie swoi. Tak trza brać bo jak nie my to weźmie Stalowa albo Mielec. Kolesiostwo, że Marszałek Woj. pomaga ‘swojemu’ prezydentowi? Jesteś naiwny czy tylko udajesz, taka jest polityka, wszędzie..

  16. Wieśniak z wozu z czerwonego placu. Odpowiedz

    12 kwietnia 2018 at 10:13

    Ruchu tranzytownego obwodowa droga przecież to jest Analfabeta!