Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Wysoka porażka koszykarzy Siarki w trzecim meczu fazy play-out

Kwiecień 21, 2018 9:45 PM

Aż 64:100 przegrali koszykarze Siarki Tarnobrzeg w Siedlcach, w trzecim meczu fazy play-out. Tym samym gospodarze do utrzymania w 1 lidze potrzebują już tylko jednego zwycięstwa.

Kolejne spotkanie rozegrane zostanie już jutro, również w Siedlcach. Jeśli tarnobrzeskiej drużynie uda się tym razem zwyciężyć, to o tym, która drużyna utrzyma się w 1 lidze zadecyduje piąty mecz, który rozegrany zostanie w Tarnobrzegu.

SKK SIEDLCE – SIARKA TARNOBRZEG 100:64 (37:17, 15:10, 23:20, 25:17)

SKK: Wróbel 21 (3×3), Sobiło 20 (5×3), Nędzi 15, Król 12, Obarek 12 (2×3), Kołodziński 9 (2×3), Stefanik 8, Migała 3, Lewandowski 0, Czosnowski 0

SIARKA: Pabianek 24 (5×3), Nowicki 14 (3×3), Gazarkiewicz 11 (1×3), Sewioł 6, Stanos 6, Cyżnielewski 3, Rypiński 0, Dominik 0

STATYSTYKI Z MECZU

7 Responses to Wysoka porażka koszykarzy Siarki w trzecim meczu fazy play-out

  1. kibic Odpowiedz

    21 kwietnia 2018 at 21:49

    niech to spada gdziekolwiek, koszykówka w Tarnobrzegu to niszowa dyscyplina

  2. AlkoHolik Odpowiedz

    21 kwietnia 2018 at 21:55

    Do:
    kibic-Piłka Nożna jest lepsza Twoim zdaniem…?W Tbg-u wszystko „pnie się w górꔳącznie ze sportem.Zdrowie bo niedzielne zakazy!!!

  3. Darek Odpowiedz

    21 kwietnia 2018 at 21:57

    Która to dyscyplina w mieście jest wiodąca? Piłka nożna z garstką kibiców na trybunie i tysiącem komentatorów w kapciach przed kompem? Siatkówka? Tenis stołowy? To miasto umiera wraz z „kibicami”

  4. kibic Odpowiedz

    21 kwietnia 2018 at 23:20

    odezwały się „sapacze”… a liczby nie kłamią: ilu kibiców przychodzi na mecze koszykówki? więcej jest na siatkówce lub tenisie stołowym… nie wspomniałem, nic o nożnej, sami o tym wyskoczyliście, odruchowo?

  5. AlkoHolik Odpowiedz

    22 kwietnia 2018 at 00:58

    Ty chyba coś piłeś Chłopczyku…A myślałem że to ja jestem pod wpływem…Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem swoje posty…I skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą…Alko się kończy szlag by to trafił!!!

  6. dufog Odpowiedz

    22 kwietnia 2018 at 07:36

    to już jest koniec

  7. kibictbg Odpowiedz